Millises autos kasutati sellist raadiot?
#1

Raadiol ei ole palju rohkem kirjeid, kui pildilt näha. Mängib ULL. Raadio ei sobi 2101 armatuuris olevasse raadio avasse, on mõõtmetelt pisut suurem. Esipaneeli mõõtmed on 13x5 cm.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

kas tegu ei ole mõne mosse raadioga?

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#3

Kas kuskil mõnda kleepekat ei leidu margi ja tootmisaastaga?
Vasta
#4

künnimees Kirjutas:Kas kuskil mõnda kleepekat ei leidu margi ja tootmisaastaga?

Kahjuks ei. Vaatasin ka sisse.
Vasta
#5

Mul tekkivad mingid seosed vanema GAZ24-ga. Aga, et ainult UKV-ga...?


Vasta
#6

Rohkem A-370 kanti see disain, kuid UKV-ga. Lääne UKV korral pakuks Moskvitsi eksportvarianti.

Tootmisaasta leidub ka raadio sees olevate detailide markeeringu lõpus, näiteks 11 76 tähendab detaili, mis toodetud 1976 aasta novembris.
Vasta
#7

Seda raadiot müüdi konstruktorina. Kui ostsid pidid jupid ise kokku tinutama ja kruvima. Nii et pole ühegi auto originaal. Mul oli ka siuke olemas, mängis ainult ukv-d ja sedagi mitte kõigeparemini. Asi võis ka selles olla, et raadiomast jäi kaugele. Mina tellisin selle kaheksakümnendate keskel Moskvast posti teel, oli selline "interneti kaubamaja" kust sai kataloogi järgi tavaari tellida.
Vasta
#8

Tundub, et foorumlase kolz'i pakkumine võib olla päris õige.
Sees on üks trükiplaat keeratud külge nii, et see on kaardu läinud. Võib-olla tõesti tegu konstruktoriga ja koostajal jäid mingid seibid kruvikeste alla panemata.
Vasta
#9

krister Kirjutas:Võib-olla tõesti tegu konstruktoriga ja koostajal jäid mingid seibid kruvikeste alla panemata.

vaata trükkplaadi radade poolel jootmiskvaliteeti. tehasetoodangul on kõik jooted enamvähem ühesuurused, ühesuguse vormiga ja enamasti ka üle lakitud. Isetehtud jooted on ebaühtlased, sageli vigadega, ja kuna plaat ei ole lakitud, siis peaks tina olema ajaga tuhmhalliks tõmbunud.
Ka juhtmed plaadi ja muude jubinate vahel on isetegemise korral ilmselt paras pusa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne