IŽ-56 uuele elule
#41

nende jullade külge kinnitatakse keskhargi vedrud. tulede lüliti, mis kinnitatakse 2 poldi abil lenksule on näha alloleval pildil.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#42

Esiporilauda ja trossiga tagapidurit seostada ei saa. Viimane "kadus" tunduvalt varem ära.

PS. Praud - vaatasin kiiruga vanad postid üle, aga ei leidnud aastaarvu. Saad seda siin täpsustada?
Vasta
#43

nende kahe "julla" külge kinnituvad seisuhargi vedrud, mis siis hoiavad harki vastu raami et see sõites mööda maad ei lohiseks või veel hullem, kännutaha kinni ei jääBig Grin
IZ-56 käigukast peaks põhimõtteliselt olema sama mis IZ-350 ja IZ-49. Omal on IZ-49 detailide kataloog ja tehasemanuaal olemas aga kindlasti leiad IZ-350 käigukasti joonised A.Palu "Mootorratta juhi õpik" nime kandvast teosest. Ja kindlasti on veel olemas võimalus konsulteerida kellegi targemaga kes on ise ennem juba mõne käigukasti kokku ladunud, siis lihtne vaadata milles asi.

militaarmootorrattur
Vasta
#44

"Julladega" on siis asi selge, kuid uus selgusetus on, kuhu see seisuhark siis üldse kinnituma peaks? Pilte vaadates tundub, et seal samas seisuhargi vedrukinnituste all on mingid avad. Seega järgmine puuduv detail vaja leida.
IZ-49 tehase manuali sain internetist. Kuna uppuja päästmine on uppuja enda asi, siis käisin raamatukogus ja võtsin kaks raamatut. Palu paksema, 1959 "Mootorratturi õpik-käsiraamat" ja mitme tundmatu vene autori 1959 "Ustroistvo mototsikla." Palu raamat tundub olema väga hea teooria õpik, kuid kuna on tegemist nii laiahaardelise teosega, siis paratamatult üksikisenditele pole see raamat pühendatud. Venekeelne teos aga on just rohkem ratastele pühendatud ja IŽ-56 kohta leiab väga palju infot - käigukast on ka üksikdetailideks lahti joonistatud. Ilmselt skanneerin need kui aeg lubab, või siis ainult vajalikud osad.
   
Samuti kroonis päeva uue väntvõlli ost - suure tõenäosusega odavam tegevus kui hakata kepsu laagrit otsima ja sõrmepuksi vahetama. Vända laagrid, simmerlingid ja kolvisõrm said samuti ostetud. Vända vasaku, paksema simmerlingi, sain originaalse (IŽ-49 oma), kui ka soovitatud kahest uuemast IŽ-i vända simmerist kombinatsioonina. Mõõtes kolvi, selgus et peale märgitud "1" ei tähendanudki remontmõõdu kolvi, vaid ikkagi originaali. Peab silindri üle mõõtma ja otsustama, mis edasi. Tore oleks muidugi "otsast" alustada esimese remondiga Smile
   
Aastaarvu kohta ei oska midagi kindlat veel siiski arvata. Birkal on näha üks number 9 peale raami-mootori numbri, ehk see tähendab 1959, ei oska kommenteerida. Igatahes selle nädala jooksul veel lähen omaniku juurde dokumente otsima ja ehk siis kuuleb/selgub täpsemalt. Juttu oli temaga alguses 1957 aasta isendist.
Vasta
#45

Lisan ka siia veel selle käigukasti teema juurde, et üks võll on ikka erinev.
Vasta
#46

Leidsin siis lõpuks ka selle pildi üles, mis seda värvisegadust tekitas.

Minu tehtud piltide peal on masin ka selline "määrdunud" helesinine. Pidasin seda kehva pildikvaliteedi probleemiks, kuna minu tolleaegne aparaat oli kehvake ja ega see muuseum hea valgustusega ka hiilga. Kuskil peas aga vasardas mingi teine pilt sellest mootorrattast. Oli kunagi kuskil soomlaste lehel üleval, aga nüüd avastasin hoopis teisest kohast. Loodan, et veebilehe omanikul midagi selle vastu pole, kui siinkohal viitan: http://www.jogevamc.ee/pictures/izh/diff...seum/5.jpg

Mina lihtsalt enam ei mäleta, milline see värvitoon tegelikkuses on. Kas on kellelgi veel pilte sellest masinast? See masin on sellepärast väärtus omaette, et see pole taastatud, vaid sellisena säilinud. Järgmisel külastusel palun asjameestelt luba masinat ka lähemalt uurida.
Vasta
#47

Mul on IZ-56 rohekas-sinine originaalvärvi paak, säilitatud kuivas kohas, kui kellelgi selle järgi vaja värvikoodi kindlaks teha, siis lahkesti nõus laenama.


Vasta
#48

iz350 Kirjutas:Sa pead silmas seda spidoajami tigu lühema käigukasti võlli otsas?

Sedasama just.
Vasta
#49

Kas kellelgi teist on olemas või võimalik teha pilti oma IŽ-56 birkast? Huvitab, kus millised andmed asetsevad, et tuvastada enda ratta aastaarvu.
Olen foorumist lugenud, et keegi kusagil Põlva kandis pidi birkasid tegema. Kas tollel tegelasel on siis olemas neid tühje birkasid erinevate rataste jaoks ja toksib numbreid peale muudkui või kuda? Kuidas teda leida? Mõtlen, kuidas saaks oma halja birka asemele midagi korralikku...

P.S. Dokumente otsides leiti ja pisteti pihku ühe IŽ-Jupiter 3 pass, seega õiged dokumendid on veel leidmata. Ilmselt kui ratas koos, läen üldse puhta lehena ARK-i.
Vasta
#50

Vaata, birkal peaks olema üksik number see on aasta viimane number.
Keegi peale Sinu enda ei toksi numbreid birkale.
Kui helistad Mulle siis saad selle inimese numbri,kes müüb birkasid.

Edu Sulle taastamisel.

:I M Back
Vasta
#51

Poolakate sildid Ish-dele jm http://oldtimergarage.szn.pl/
seal ish56 silt 8 euri ja on näha natuke
http://russian-boxers.pl/ seal kribud pildid, kusagilt Põltsamaalt muidugi lihtsam neid kätte saada..
Vasta
#52

Ega teemaalgatajal mingeid juppe üle pole?
Vasta
#53

mrt36 Kirjutas:Ega teemaalgatajal mingeid juppe üle pole?

Automoto foorumis on olemas turuplats - soovitan panna kokku nimekiri Sinul puuduvatest asjadest ja postitada ostusoov sinna.

Muide - Soov ja Kuldne Börs lisaks ka abiks, lihtsalt kõik huvilised (eriti vanem generatsioon) ei loe netti ja seda foorumit siin. Tean omist kogemusist, et sealtkaudu leiab hoopis teistsuguse müüjas-/ostjaskonna.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#54

To Mrt36: Kahjuks ei ole mul midagi üle, sest see mu esimene IŽ ning vene mootorratas üleüldse ja juppe nii palju kui ostes natukene kaasa sain, viimased on ka kulunud käigukasti hammasrattad põhiliselt. Valdo soovitus ja maakonna lehtedes kuulutamine oleks vist kõige rohkem abiks.
Tegemistest nii palju, et nüüdseks on peale uue vända, selle laagrite ja simmerlingide soetamist ka silinder käinud hoonimises ning esimese remontmõõdu kolviga kokku sobitatud. Lisaks selgus, et silindri ja tolle pea vahel oleks pidanud olema ka tihendav vaskrõngas, minu isendil aga oli alumiinium pea otse vastu hülssi pingutatud. Tundub, et mootoriga hakkab vaikselt ühele poole saama, ainus mure on veel vasakus karteri pooles olevad mõningased mõrad, mis on ümber ühe käiguvahetuse juhiku avause karteris. Need peaks kinni keevitama, kuid hetkel pole aimu, kus ja kes seda pädevalt teha võiks.
   
Mõni foto ka hoonitud silindrist ja uuest kolvist jms.
           
Vaatasin ringi ka uue generaatori leidmiseks, kuid paraku on silma jäänud ainult suhteliselt õnnetud 6V generaatorid. Uued küll, aga ankru mähised vigastatud ning ergutusmähised omavahel külmjoodetega kokku joodetud. Kui midagi paremat ei hakka silma, peab vana kuid suhteliselt korraliku tagasi panema. Viimase korpuse võiks ilmselt ära tsinkida uuesti, sest seestpoolt on niiskus oma tööd teinud ja siit-sealt korpust närinud. Muus osas on aga generaator igati kena. Leitud ja soetatud sai ka uus relee-regulaator.
Lähiajal läheb mootorratta raam ja muud detailid haavlipritsist läbi.
Vasta
#55

mrt36 Mul on pakkuda sulle umbes 85 protsenti tervest iz-56 mootorrattast, dokumendid puuduvad, mootoris on väntvõll puru, niipalju võin praegu öelda, tahad tule vaata ise üle.Tallinn51922882, ah jaa hinda tahaks nii 7-800 krooni ehk.
Vasta
#56

Hmm...Siis need kes mulle seda väitsid poes, et seal peab olema vask rõngas, teadsid valesti. Kuigi kompression sellest tihendist palju ei muutu, eks ma vaatan, kas panen tolle või ei.
Karteri kaant ei tahaks panna teist, siis läheb mootori number kaotsi, mis raami numbri ja sildiga ilusti klapib...mõtlen, ehk annab sinna mõradega võlli pesa asemele keermestatud puksi näiteks hoopis treida - mõrad karterisse ei tundu minema, ainult pesa väljaulatuv serv (toetuspind) üritab ära laguneda.
Vasta
#57

Seekord sai siis väheste tundide jooksul võimeldud ratastega. Esmalt jäi mulje, et kodarate murdumine on üleüldse üks linnamüüt, sest esimese kätte võetud ratta kodarad avanesid kõik ülikergelt, ainult üks viimastest läks katki. Mõtlesin, et kui nii jätkub, on kaotused üliväikesed. Aga, teine ratas oli hoopis teisest puust...pidin loobuma selle ratta puhul täpselt pooltest kodaratest, seega tervete-katkiste kodarate suhe jäi lõpuks seisu 53:19. Mahavõetud kummid oli ka nii tohletanud ja kõvad, et vaatamata korralikule mustrile, neid enam alla ei pane. Ahjaa, avastasin lisaks, et velgede külgmistes õnarustes jookseb ilmselt roostepuru ringi, päris kena sahin, aga paraku lähiajal rikun selle instrumendi.
Vasta
#58

Palun abi käivitusvõllide sobivuse tuvastamiseks. Nimelt oli mootoris pikem võll, kui poest sai ostetud - pikem on siis käigukasti ulatuv ots. Võimalik, et see käigukasti poolne pikkus polegi niivõrd oluline, läbimõõdud igatahes klapivad (21,5 ja 23,5mm), hammassektori saaks ka õigesse positsiooni ja pedaali poolt vaadates krae võllil on ka õigel kaugusel (otsast 54,5mm). Huvitab, et kas saan seda uut võlli kasutada või peaks minema ümber vahetama sobilikuma vastu?
   
Sama teema on sisuliselt uue ja vana siduritrumliga. Uus trummel on nõksa kõrgem, ca 3mm, põrksiduri hammasratas pole nii paks kui vanemal (vanemal paksus sama kui käitaval hammassektoril, uuemal 2-3mm vähem) ja uuema põrksiduri hambad on harvemad, vanemal see märgatavlt tihem. Mõõdud kõik klapivad va. siduritrumli kõrgus, mis uuemal on 2-3mm kõrgem. Ega see probleeme ei või põhjustada?
Vasta
#59

Minu arvamus on, et vii nii sidurikorv kui ka käivitusvõll poodi tagasi ning jäta sinna. Milleks välja vahetada detaile, mis töötavad?? Pealegi on uuemad detailid üldjuhul ka kehvematest materjalidest ning kõikuvate mõõtmetega.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#60

PHP Kood:
Mahavõetud kummid oli ka nii tohletanud ja kõvadet vaatamata korralikule mustrileneid enam alla ei paneAhjaaavastasin lisakset velgede külgmistes õnarustes jookseb ilmselt roostepuru ringipäris kena sahinaga paraku lähiajal rikun selle instrumendi
[/u]
Kirjuta lähemalt, kuidas kummid ära said mul seisab ees see ettevõtmine ning kummid on vaatamata "mudimisesle ja tallamisele" kõvad. Auto heebliga on küll neid praktselt võimatu ära saada. Kas kasutasid rehvitöökoja teenust või said omajõududega hakkama?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne