#1

Mis raadiot teie kuulate ? Isiklik eelistus on pm´st 24/7 Raadio 3, kuid vahel ka Kuku ja Vikerraadio.
Vasta
#2

mina Uunot ja star-fm'i põhiliselt.

Cool
Vasta
#3

Üldiselt Star FM, aga hommikuprogramm on seni kõlanud SkyPlus-i esituses.
Vasta
#4

R3 või UunoCool
Vasta
#5

Tööjuures koguaeg raadio Mania. Muul ajal muidu kas CD või kassett.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#6

Tavaliselt Star FM. Vahest, kui midagi teha pole krutin ka teisi kanaleidBig Grin
Aga jah, üldiselt kuulan ma muusikat arvutist...
Vasta
#7

kodus mul mängib , saaremaine "kadi" arvutis!! autos skyplus ja starfm kuda kunagiSmile
Vasta
#8

Sten Kirjutas:Uuno esimene, teine SkyPlus.
Vahel hommikuti on hommikuprogrammid ikka täielik jama. Tahaks laule kuulata, aga nemad räägivad seal täiesti masendavat juttu. See paneb kohe kanalit vahetama.
Jah, tööpäeva hommikuti ei pääse sa mölast üldse, vahetad, vahetad, vahetad kanalit aga mis jääb alles on ikka see jutt.

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#9

Mania või StarFM.
Vasta
#10

Eestis R3, praegu üle neti Kuku või Elmar - ainus võimalus eesti keelt kuulda.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#11

Mul on üks lemmiklaul aga mille esitajata rääkimata laulu nimest, ma ei leia kohe tmitte ÜLDSE, lisan siia oma salvestatud osa sellest laulust http://www.speedyshare.com/119498959.html - Kui keegi tark teab, siis võiks öelda...

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#12

Muusikaline kollektiiv,,Michael learns to rock,,vist oli.
Vasta
#13

Mania
Vasta
#14

SkyPlus või Uuno.
Vasta
#15

Maitse asi, mida kuulata.

Mina traditsioonilisema muusika austajana hoian vahel raadiot Klassikaraadio peal, kust vahel liigub ta Star FMi peale, kui tekib "isu" paarikümneaastaste lugude järele (ainult sellel jaamal on väga nigel Eesti leviga katvus). Või hoian hoopis Vikerraadio või Kuku peal.

Tihtipeale on hoopis omakirjutet CD hambus tal... neid terve trobikond mul kindalaekas varuks, nt 1920-30ndate lööklugudega, 1960-80ndate paremikuga, klassikalise muusika tippteostega jms.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#16

Polegi Eestis raadiot, mida kuulata. Soust ja möla igal pool. Hollandi KinkFM on ainus valik: www.kinkfm.com. Audiolink on allpool. Sealt saab podcastidena tellida pea kõik saated spetsiaalprogrammidest edetabeliteni. Neid kuulan i-podi abil autos. Midagi sellist ei ole euroopast rohkem leidnud
Vasta
#17

Tööl olles hommikuti Sky+,peale kl 10 harilikult Kuku raadio,vahel ka Star FM ja R3.Aga (eriti Star FM)kui kuuled päeva jooksul juba kolmandat korda sama lugu siis vahel lihtsalt vaikus...
Kodus harilikult R3 ja kui midagi muud hetkel kuulata tahab, siis u. 300 plaadi hulgast midagi ikka leiab.
Vasta
#18

R3 ikka ja teinekord ka mõni saade Nõmme Raadiost (seda ainult puht huvi pärast).
Vasta
#19

R2, Vikerraadio, Kuku, Klassikaraadio kõik sõltub nädalapäevast ja kellaajast, sky+ ja uuno põhiviga on vägagi piiratud muusikavalik. Lemmik saated momendil R2'e "Nestor ja Morna" ja "Vaiko Eplik show"
Vasta
#20

Power Hit radio põhiline(ainuke ,millel sagedus meeles seisab) ja mõnikord star fm.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne