Willys Jeep FC 150
#21

Sedakordne pakike usast vöttis endale kenasti aega reisimiseks, pea 3 nädalat.
A nüüd siis olemas nöellaagrid roolisüsteemile ja paar pisipudinat käigukasti.
Nii vöib varsti veel kokkugi saada selle asja.....

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#22

Täna siis sain löpuks asja uuesti niikaugele et vöisin jällekord lund lükata.
Remont, vöib öelda, et enamvähem önnestus, mootori oma siis, öli ei leki veelSmile
Vöinoh, enam ei leki, sest vahetult pärast käivitamist katkes üks ölifiltrisse minev ölivoolik ja selle sain siis kohe uue leiutada.
Käigukast lükkab ikka teise käigu välja gaasi maha laskmisel, järelikult siis ei piisanud mönede pisividinate vahetusest nagu ma kahtlustasin, vaja ilmselt suuremaid pulkasid vahetada. Önneks pole käigukasti maha kiskumine säärane ooper kui mootori eemaldamine, niiet eks kunagi saab usast siis kapitaalsemad jupid tellitud tollele kastile. Hetkel samas tööd ei takista, on siiani selle anomaaliaga söidetud ja söidab ka edaspidi.
Nüüd on veel puudu mölemad küljeklaasid, olen saatnud kirja mönda klaasifirmasse oma murega, eks näha ole kas ja mis nad kostavad.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#23

(18-01-2012, 19:47 PM)90Deville Kirjutas:  Nüüd on veel puudu mölemad küljeklaasid, olen saatnud kirja mönda klaasifirmasse oma murega, eks näha ole kas ja mis nad kostavad.

Sellele põkale sain 5mm karastatud klaasid firmast Marepleks OÜ.

Vasta
#24

Suur tänu vihje eest, kui homseks keegi teine pole vastanud saadan ka sinna kirjakese!

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#25

Seekordse sanitaarremondi vöib siis tänasega löppenuks lugeda kuna viimane ära keeratud kruvi jöudis tagasi oma kohale.
Küljeklaasid saingi löpuks Marepleksist, ükski teine klaasifirma ei pidanud vajalikuks kirjale vastata, ilmselt polnud mu tellimusest pauguga rikastumist näha....
Nüüd siis loodetavasti rahu jälle möned aastad, eks väikseid asju ikka ette tuleb a suuremad jamad ma usun et on praeguseks tehtud.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne