USA valitsuse autod Eestis
#1

Kuna endal pole võimalust siis uurin kas kellegi kaamera ette võiksid ka need USA limukad oma ringsõitudel jääda? Ikkagi ainulaadne olukord Eestis autode koha pealt.

Just a man!
Vasta
#2

Küllap jäävad, tänase Postimehe esikaanel ja SLSopalehes on masinad täitsa sees.

Huvitavam on aga see, et Georg Adolfi öise residentsi ümbruses jälgib liiklust ootamatult ilmunud ports väikesi videokaameraid. Tartu maante CityPlaza poolses alguses on nad hästi märgatavad. Küllap on neid mujalgi.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

ärge neid autosid pimedas üksi pildistage, vaata kui mõni snaiprimees laseb spioonipähe maha Toungue
Vasta
#4

keegi võiks teha ka pilti Air force one´st meie lennujaamas.
Läheks ise aia taha pilti tegema aga kardan et võin järsku kumminuiaga saada Toungue

Granny, do all fairy tales begin with, "Once upon a time?"
No dear, theres an entire series starting with, "If Elected I promise."
Vasta
#5

J.Lagle^ Kirjutas:keegi võiks teha ka pilti Air force one´st meie lennujaamas.
Läheks ise aia taha pilti tegema aga kardan et võin järsku kumminuiaga saada Toungue
Mina lähen ja riskin Cool
Vasta
#6

Vaadake kustpoolt tuul on. Lennukid maanduvad ja stardivad tavaliselt vastutuult. Sellest lähtuvalt valige ka vaatlus/pildistamispunkt.

SLSopalehe andmetel on lennuvälja aed aga kaetud kilega, et ükski salasilm ei seletaks ja salakõrv ei kuuleks, kui Georg B maandub. Mis on iseenesest sügavalt kentsakas. Aga jah, tavakodanik ei peagi nägema hetke, mil "jumalad" maa peale laskuvad. Wink

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Kuna pealik Jalutav Põõsas maandub pimedas, siis ega sellest pildistamisest maandumise ajal suurt midagi välja ei tule. Aga see igasuguste kilede ja tarade igale poole ümber tõmbamine on küll idiootsuse viimane tipp. See et teda tuleb soomusautoga kaitsta Tartu maanteel lendavate kuulide eest on veel igatpidi OK, aga sellest ma küll aru ei saa, kas on võimalik kuidagi sügavalt keskendudes pilguga tema lennukile mõni saatuslik viga külge teha.
Vasta
#8

oxygen Kirjutas:Kuna pealik Jalutav Põõsas maandub pimedas, siis ega sellest pildistamisest maandumise ajal suurt midagi välja ei tule. Aga see igasuguste kilede ja tarade igale poole ümber tõmbamine on küll idiootsuse viimane tipp. See et teda tuleb soomusautoga kaitsta Tartu maanteel lendavate kuulide eest on veel igatpidi OK, aga sellest ma küll aru ei saa, kas on võimalik kuidagi sügavalt keskendudes pilguga tema lennukile mõni saatuslik viga külge teha.
Ei tohi ju lubada jumalate lennukit lasta näha tavainimesel
Või mis Wink

Maamees linnast.
Vasta
#9

söidan oma FHga sealt omme mööda siis ikka näen natukseSmile
Vasta
#10

Sõitsin praegu ülemiste keskusest mööda, pool platsi oli sõjaväe autosi täis.Kogu Eesti politsei oli ka vist kohal.Võtan fotoka ja lähen üritan ka midagi peale saada.
Vasta
#11

Huvitav kas kogu lennujaama tara on siis valge kilega üle tõmmatud kuni lõpuni välja
Vasta
#12

edu pilte tegema , kui keegi midagi toredat peale saab võiks seda testegagi jagada Smile ise üritan ka lennujaama aia tagant midagi saada
Vasta
#13

oxygen Kirjutas:Huvitav kas kogu lennujaama tara on siis valge kilega üle tõmmatud kuni lõpuni välja

Ei usu. Te ju teate, kui palju seda kokku on - eriti just kahel küljel. Pigem linna pool.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#14

Käidud , nähtud ja minu arvamus , et mõttetu. Lennuk tuli salaja kui kuskilt maa alt jne. Pole vist mõtet siin halisema hakata.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#15

Noh, kas keegi sai ka midagi,mul kahjuks fotokas andis täpselt siis otsad, kui kohale jõudsin.Oleks tahtnud juba seda pildistada, kui kogu poe esine oli autodest tühi ja parkla takumine ots meenutas tipptundi.
Vasta
#16

Radissoni juurde on pandud suured betoonblokid, et keegi ei saaks Georgi und häirima minna. Ma ei tea kuidas teile, aga mulle meenutab see jama juba natuke 90-ndate algust ja siis toimunud sündmusi.
Vasta
#17

Georgi Sshvili, sory , ei komentaari!!!

loll on loll olla.
Vasta
#18

Ja Stalinist räägiti, et ta on paranoik...
Vasta
#19

Ei antud sääl kellelegi kumminuiaga.
[Pilt: pb274003ez5.th.jpg] [Pilt: pb284005rc8.th.jpg] [Pilt: pb284007kn6.th.jpg]
Teemaks on küll autod, aga need - vuhh ja vuhh ja läinud nad olidki...
oxygen Kirjutas:Radissoni juurde on pandud suured betoonblokid
No kas neid ka keegi jäädvustas?

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#20

XTA Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Radissoni juurde on pandud suured betoonblokid
No kas neid ka keegi jäädvustas?
Mina nägin Aktuaalsest Kaamerast. Üks Eesti pintsaklipslane seletas, et neid on raskem teisaldada ja neist läbi sõita on põhimõtteliselt võimatu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne