Kadunud foorumlaste otsimine
#21

Tagasiside mõttes annan teada, et ksf! k2rpmaniga mina sidet ei saanudki. Tänu sellele teemale sain teada, et minu korduvad kirjad siiski jõudsid temani. Viimati saatsin talle kirja 5 päeva tagasi, et ta vähemalt vastaks, et ei soovi minuga suhelda. Ka sellele kirjale ma vastust ei saanud. Kokkuvõtlikult järeldan, et selline ongi ksf! k2rpman elufilosoofia. Vaadates tema muid tegemisi läbi internetiavaruste muutus see arusaadavamaks. 

Minu pärast ei ole vaja muretseda, kuna põhjus, miks ma temaga kontakti otsisin, ei olnud elulise tähtsusega. Pakkus huvi üks tema poolt foorumisse postitatud maase kõdunenud auto, kuid see ei ole eluks oluline. Loodan, et ksf! k2rpmann ei ole minu postituse pärast pahane, kuid pidasin vajalikuks anda tagasiside, kuna otsisin ju samal viisil temaga ka kontakti. Ei tahtnud ise näida ebaviisakas, et küsin ja pärast jätan tänamata. Mitmed kaasfoorumlased võtsid minuga ühendust ning aitasid mul aru saada selle müsteeriumist, et hõigun küll, aga vastust ei saa. 
Vasta
#22

Eks ikka mingi põhjus ka olemas miks ma just Teile pole vastanud.

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#23

Jälle mina Sad
Kas ksf DAD on aktiivne? Kaup ära viimata, tarnija ees on juba lausa piinlik kuna väljanõudmine segas ühe auto restaureerimist. 
Ma nii radikaalne ei ole nagu üks siin et kahe nädala pärast emex aga selgus oleks hea.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

Profiilis on mobiil olemas. Tasub äkki helistada?

A:

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#25

Veidral kombel pean taaskord küsima ksf dadi kohta. Kui kellelgi on temaga sehkendamist, siis palun edasi öelda, et viiks asjad ära. Mikrotehing küll, aga selgust vaja. Mul omalgi nassvärki piisavalt.
PS ei ole vaja siin arutama hakata, et härra on administreerimise kvaliteedi küsimärgi alla paneku pärast solvunud!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

Helistada oled proovinud? Aeg-ajalt ta MTJ-s ikka liigub, kui meeles on, võin edasi öelda.
Vasta
#27

Täna tõin DAD-i jaoks veel ühe kasti. Ole hea ja vii minema! Kui ei taha mingil põhjusel minuga kokku saada, ma tõstan värava taha ja võid lihtsalt suvalisel hetkel ära viia. Meelehead ei ole vaja tuua. Ma ei viitsi peitust mängida.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#28

Kaup paljunes. Vii minema. Hoian järgmise kuu alguseni.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#29

Marko ,aga mis kaup viimata on ,ehk on veel huvilisi(teema algus ju valgusaastate taga) Smile
Vasta
#30

Liiga spetsifitsiitiline ja tegelikult ka reeglitevastane, seega las olla.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#31

Reeglid (ja seadused selleks ongi,et neid aeg ajalt rikkuda),muidu läheb eluke igavaks  Big Grin
Vasta
#32

(12-10-2017, 23:18 PM)Marko Kirjutas:  Hoian järgmise kuu alguseni.

Aeg sai ümber. MÕTTETU siblimise eest võid mulle sajalise saata, saad osaliselt rehabiliteeritud. Arve numbrit tead.
Side lõpp.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#33

Otsiks ka....tundmatut Husquarna meesteka omanikku.Raam sai paigatud-keevitatud ja värvitud ,  omanik ise pidi ülejäänuülejäänuga tegelema. Tööraha 500 eek maksis ära ning nüüdseks on ligi 20 aastat kadunud!

Tervitab Veteran.
Vasta
#34

Dad-i number on profiilis olemas, kas selle kaudu kontaktivõtt ei ole tulemuslik?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#35

Selle kaudu on lootusetu. Siin on pealegi härra Stretch, kes lubas natuke hoogu lükata.
Minu jaoks on see nüüd juba tähtsusetu. Ka selle postituse kirjutamine on endale antud lubaduse eiramine tegelikult.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#36

Lubasin edasi ütelda, kui näen, aga kuna pole näinud ja
Marko Kirjutas:...sellega ei peagi eraldi tegelema...
siis nagu ei oskagi midagi rohkem asjast arvata...
Vasta
#37

(01-11-2017, 11:17 AM)Veteran Kirjutas:  Otsiks ka....tundmatut Husquarna meesteka omanikku.Raam sai paigatud-keevitatud ja värvitud ,  omanik ise pidi ülejäänuülejäänuga tegelema. Tööraha 500 eek maksis ära ning nüüdseks on ligi 20 aastat kadunud!

Omanik ma ei ole aga kui kõik tähtajad on ületatud, siis olen huvitatud raami omastamisest Big Grin
Vasta
#38

No ma ei tea...äkki ilmub siiski, kuigi aega on olnud piisavalt, et asi ära viia. Oli pealinna mees kellel vist Kärstnas sugulased ja nii ta Viljandisse möödaminnes sattuski.Äkki selle jutu peale reageerib?

Tervitab Veteran.
Vasta
#39

KSF stretch, au ja kiitus Sulle! Side kadunud inimesega loodud, tõsi küll, ühesuunaline. Inimene (stretch) käis, laadis nädi autosse ja viis minema.
Lubasin küll, et ei tegele, samas tean, et palju vastukaja leidnud teema on vaja korralikult lõpetada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#40

Kes teab kuidas saada veel kontakti foorumikasutajaga agaa.
Privaatsõnumile ei vasta, kuigi käib foorumis, ühe korra vastas,tahtsin kaupa teha, aga edasi asja ajada ei saa Sad, või on kellegil veel pakkuda UD 25 mootorit.
Kontaktides on veel ICQ number, misasi see veel on?.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne