Teema on suletud

renoveerimine   pliis aidake
#1

mul on teie abi vaja lugu on selline et ma tahaks renoveerida iz jupiter 3k ja ma arvutasin kokku et raha läheks ligikaudu 5 tuhat kr 3 tuhat kr on mul juba koos ja äkki te oleksite nii head inimesed ja annetaksite mulle natuke raha. minu konto nr oleks siis [number eemaldatud]
#2

ilma korrektse ees- ja perekonnanimeta ei jõua raha üle, aga kipun arvama, et niiviisi raha küsimiseks peaks ikka midagi muud tegema, kui lihtsalt küsima Toungue kasvõi praegusest tööst oelvad pildi, plaanitavad tööd jne. ja miks sa pead kõik raha kohe sinna alla panema? pane jupikaupa. Kui raha on, ehitad, kui pole, siis kogud ja kui saad, ostad jupi, värvi vms antu summa eest. Või võta sms või päikeselaenu Smile

päikest Cool
#3

kessaoled kussaoled kustsatuled mistehtud misteoksil näitaennastnatukeprofiilis tutvustaennast
#4

mall27 Kirjutas:mul on teie abi vaja lugu on selline et ma tahaks renoveerida iz jupiter 3k ja ma arvutasin kokku et raha läheks ligikaudu 5 tuhat kr 3 tuhat kr on mul juba koos ja äkki te oleksite nii head inimesed ja annetaksite mulle natuke raha. minu konto nr oleks siis...


Oehhh.

Mul on üle 130 uunikum-jalgratta ning üle 15 uunikum-mootorratta, enamik ajahambast räsitud, pluss muud tehnikaajaloolist rariteetset  varandust, mis võiks restaureerituna kusagil muuseumis olla. Miski miljon-paar läheks selle kõige hädapärane taastamine kindlasti maksma, kui hästi püksirihma pingutada, siis mõnisada tuhat ehk leiaks kahh järjekordselt selleks otstarbeks Wink Ehk siis head kodanikud - palun annetage miljon või mõni... Big Grin

Tegelikult on meil enamikel taastamist vajav varandus ootamas ja seis sama... ja ei ole üks kaasfoorumlane eelistatum teisest. Me kõik taastame oma tehnikat jõudumööda vastavalt oma võimalustele. Kui leiame juhuslikult toetuse mingitest fondidest või sihtasutustest - õnn kaasa -, aga ärgem kaasfoorumlasi sellega tüüdakem.

Palun, ärgem sellelaadseid postitusi siia enam edaspidi tehkem. Kui, siis ERANDITULT suunitlusega, kust saaksid tõsiteaduslikud taastajad või tõesti haruldaste/väärtuslike kollektsioonide ja/või eramuuseumide omanikud mingitest fondidest abi.

Teema lukus.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne