Küsimus 125 silindri kohta.
#1

Mul on silinder ja kahelpool on väiksed augud kutsutakse vist silindri aknateks. Mul on need aknad olemas mis sinna käivad kruvidega kinni. Need peaks vist olema puhastus kohad. Aga jama selles, et see osa mis sisse läheb silindrisse on niiöelda diagonaali saetud maha, seest muidugi kumer, aga kuidaspidi ma ta silindrisse panema pean, kas nii et pikem pool jääb ülespoole või pikem pool allapoole. Saan panna mõlemat moodi ta sisse.

Väike joonis on ka mis ma ise kritseldasin must auk on se mis läheb silindri sisse, ja all teine pilt siis see kumerus mis silindri sisse läheb millele tahaksi abi saada, kuidas ta läheb kas pikkem pool ülesse või alla ?????????????+:eureka

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#2

si...gi ei saa aru
Vasta
#3

Mina saan aru küll aga ei oska aidata :keersilm

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#4

hakkaba, näpuga katsudes seal õhuaugud ja nüüd tean kuidaspidi panna.

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#5

targad mehed-sest joonisest mai saa myytsigi aru aga kui oled selgusele jõudnud siis on hea... ikkagi uudishimust tahax teada mis krdi systeem????:bounce

Ostan Mini juppe!
Vasta
#6

pole need mingid puhastusavad. need on tehnilised avad, juba on sellest kuskil kirjutatud. mida seal puhastada? see koht peaks olema kui prillikivi.
Vasta
#7

..kas kellelgi on minski silindrit?Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne