mf-70ga probleemid
#21

Panen igaks juhuks ka esimese poole andmed: laager 6305 ja tihend KBAD 40x62x8. Olen ise ka need vahetanud, kui juba lahti võetud, siis kogu täiega teha.

KUI ON VALIDA KAHE HALVA VAHEL, SIIS VALI UUEM !
Vasta
#22

kogerel Kirjutas:. Olen ise ka need vahetanud, kui juba lahti võetud, siis kogu täiega teha.
Suured tänud!
Jutt jumala õige.
Seekord (ja ka edaspidi) teengi kogu täiega! Siis vast ei juhtu enam naljalt nii nagu praegu,et kiirel tööajal masin otsad annab. Panin kevadel sisse uue kolvi ja rõngad,aga alaosa (ei leidnud põhjust lahti võtta,kuna mitte mingit lõtku ega muud võõrast ei olnud ja asi toimis veatult) jätsin puutumatta...
Aga eelmine omanik on pannud sisse 2laagrit 160505 tahapoole ossa ja ilma
tihendittaRolleyes Sellest ka see pisuke segadus.
Tänud veelkord!
Vasta
#23

Õhtud lähevad järjest pimedamaks,aga ega sellepärast veel töö otsa ei lõpe.
Seoses eelnimetatud asjaoludega tekkis tõsine huvi ka MF koos käruga tuledega varustada. Süütemängust tuleb sel riistapuul ju selleks otstarbeks ka 6volti toide.
Oskab keegi öelda palju koormust sellele rakendada tohib?
Käru küljes juhtmed kõigis neljas nurgas,originaaltuled säilinud pole... Millised need originaalid muidu välja näevad? Esimese hooga pean vast nende asemel rahulduma mingite sobivate pirnidega varustatud sõiduauto lisatulede vms.
Vasta
#24

Jõudu!

Süüde koos valgustusmähisega tarbib 17 W, pinge 6 V. Tagumised pirnid 6 V ja 3 W, ees 6 V ja 0,8 A (~5 W), see teebki kokku 16 W. Võib ju natuke ka laveerida, aga kõik sõlub sellest, kus sõitma hakkad. Tehase andmed on just sellised.

KUI ON VALIDA KAHE HALVA VAHEL, SIIS VALI UUEM !
Vasta
#25

Proovin paar pilti panna:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

KUI ON VALIDA KAHE HALVA VAHEL, SIIS VALI UUEM !
Vasta
#26

Onul varastati samasuguse käru alt rattad ära Sad Muidu on väga tujukas masin, kui on hea päev, on poole pöörde aparaat, kui midagi ei meeldi, tõmba end lolliks kasvõi.

Maamees linnast.
Vasta
#27

Ega keegi mulle sellist käru (koos tuledega) müüa ei taha?
Vasta
#28

motoblokk Kirjutas:Ega keegi mulle sellist käru (koos tuledega) müüa ei taha?
Samas teemas siin pakkus märtsikuus foorumlane pkuldsaar ühte käru...
Tulede ega allesoleku kohta ei tea,aga küsida ju võid...
Vasta
#29

kogerel Kirjutas:Proovin paar pilti panna:
Tänud piltide ja muu eest. Näen siis lõpuks ka originaalseisus käru.
Kas need tuled seal ees pole mitte sarnased nagu vene ajal osadel jalgratastel? Selliseid vast naljalt enam ei leia...
Vasta
#30

andris Kirjutas:Onul varastati samasuguse käru alt rattad ära Sad
Kui ikka neid originaalrattaid kusagilt ei leia,siis saab vajadusel teha sama hästi toimivad rattad ka mingi sõiduauto 13tollistest velgedest+kummidest.
Veljel südamik välja lõigata,valmistada sinna sisse lehtterasest sobivad kettad või siis 6 kinnituskõrva ,kuhu poldiaugud sisse puurida,need sinna sisse keevitada. Olen sellist lahendust näinud ja kavas teha teisele kärule(mille eelmine omanik lõpu poole sõitis tühjade kummidega nii et isegi veljed on tuksis)... Käru jääb küll mõni sentimeeter kõrgem,aga vähemalt on olemas toimiv,ratastega käru.
Vasta
#31

Kas keegi oskaks mulle pilte näidata MF-70-ne magneetost või siis MTZ 05-ne magneetost???
Vasta
#32

pkuldsaar Kirjutas:kui mõnel mf70 omanikul läheb käru vaja siis on üks üle. Hind kokkuleppel.

Kas kärul tuled ka on?

http://fotoalbum.ee/photos/TheoK/sets
--------------------------------------
Minu albumid
Vasta
#33

Jõudu!

Mõned pildid tuledest:
nagu näha on tagatuli tehase poolt juba valesti paigaldatud. Toungue Aga teisalt pole sellel tähtsust, kuna peale pargi see muud ei sisalda. Wink


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

KUI ON VALIDA KAHE HALVA VAHEL, SIIS VALI UUEM !
Vasta
#34

magneeto:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

KUI ON VALIDA KAHE HALVA VAHEL, SIIS VALI UUEM !
Vasta
#35

Esitulede all peavad ka helkurid olema, kuid üks pätipoisikene virutas nood ära ning tagaluugi ohukolmnurgad samuti. Seetõttu täies kompleksuses haage ei ole. Magneeto pildil on tegelikul Jawa (naiste) oma, kuid MF-l täpselt samasugune.

KUI ON VALIDA KAHE HALVA VAHEL, SIIS VALI UUEM !
Vasta
#36

motoblokk Kirjutas:
pkuldsaar Kirjutas:kui mõnel mf70 omanikul läheb käru vaja siis on üks üle. Hind kokkuleppel.

Kas kärul tuled ka on?

Kui on soov leida originaaltuledega käru,on selline küsimus muidugi õigustatud. Kui aga lihtsalt vaja tuledega käru,siis arvestades tõsiasja, et 95%
kärudest on ilma säilinud originaaltuledetta, mõttekam võtta muidu korralik tuledetta(või hea õnne korral tuledega) käru ja sinna külge need ise paigaldada.
Enda käru saab ette kuni originaalide leidmiseni midagi sellist;
http://www.automaailm.ee/index.php?lang=...uct_id=317
Vasta
#37

kogerel Kirjutas:Jõudu!

Mõned pildid tuledest:
nagu näha on tagatuli tehase poolt juba valesti paigaldatud. Toungue Aga teisalt pole sellel tähtsust, kuna peale pargi see muud ei sisalda. Wink

Tänud piltide eest!
Ega pole kellelgi aimu,mille küljes veel selliseid tulesid kasutati?
Vasta
#38

Olen selliseid "vanasti" kohanud jalgratastel või võrridel (olid vist võõramaa päritolu), aga üliharva. Ehk teab Valdo täpsemalt.

KUI ON VALIDA KAHE HALVA VAHEL, SIIS VALI UUEM !
Vasta
#39

Sai siis oma 5 aastat tagasi täiustatud väheke seda MF-i


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#40

Hehee, viisakas mod.

Kas vibratsioon liiga ei tee töötades?

Mis mõõduga rehv all on?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne