wanderer 20 VL 1938
#1

Tegu küll pole minu autoga, kuid siisgi mainimist väärt. Plaanis on mul taastada auto kere (esialgu). Autol on peal originaal mootor, esisild. Tagasild ja käigukast kuuluvad arvatavasti pobile. Proovin saada üles ka pildid. Tere on tulnud igasugu info auto kohta (ajalugu, tehnilised andmed, pildid jne)!!!

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#2

Tegin väheke uurimistööd ning ei leidnud Wanderer 20-ne kohta midagi. Küll aga on sama kerega Wanderer 24. Niisiis on tegu siis hoopis Wanderer 24-ga. uurin veel väheke

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#3

Mul on mõned plekid pakkuda, kahjuks ei tea , kas 23 või 24 omad
http://beta.album.ee/album/53433/17003388
Vasta
#4

Kirjuta google otsingusse: Wanderer W24 või Wanderer W23.
Üks Wanderer W24 kabriolett on ka Virtuaalses Vanatehnikamuuseumis:
http://vvm.unicweb.ee/?p=81

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#5

lõpuks saab kah siis võib-olla pildid üles. Vähemalt teen proovi...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#6

kuna postitus täitsa õnnestus (vist) siis veel mõned pildid:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#7

Eespool sai mainitud, et esisild on originaal. Tuleb tunnistada, et arvasin valesti. Auto alla vaatates avanes hoopis teine pilt. Aa üks asi veel. Salongist tehtud fotol on näha, et seal on originaalist asi väga kaugel. Kurb lugu, kuid tõesti on salongis vene tehnika.

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#8

Olen jõudnud töödega nii kaugele, et hakkan kere raamilt maha tõstma. Kere on peaaegu puhtaks tehtud. St et uksed, klaasid küljest, salong puhtaks. Nina osa on ka peaaegu puhas ning mootor maas. Taga klaas ainuld ei taha ära tulla. Tööd on palju, kuna kere detailid, mis peaksid olema kinnitatud poltidega, on külge keevitatud. Kuna olen selline mees, kellele meeldib kõike käsitsi teha, siis relakat ei kasuta (kui siis väga harva). Püüan käsitsi hakkama saada. Välja on tulnud palju rooste auke ja kuni kolme kordset plekki (st et mitu plekki on üksteise peale keevitatud, jätmata vana roostes plekk alt lõikamatta). Tööd on veel väga palju. Pilte tahaks ka lisada aga arvutil mingi jama, ei taha fotokast pilte vasut võtta.

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#9

Võrus on samuti üks taastatud Wanderer W24 - tehnika on küll uuem (mootor VAZ, sillad samuti Nõukogude tehnikalt). Kontakte on ilmselt võimalik saada Levateki kaudu.
Vasta
#10

-töll- kirjutas:
Kuna olen selline mees, kellele meeldib kõike käsitsi teha, siis relakat ei kasuta (kui siis väga harva).

mida tähendab käsitsi? ja mis eeliseid see annab?
Vasta
#11

indreksirk Kirjutas:Võrus on samuti üks taastatud Wanderer W24 - tehnika on küll uuem (mootor VAZ, sillad samuti Nõukogude tehnikalt). Kontakte on ilmselt võimalik saada Levateki kaudu.

Tean seda meest ja olen temaga sellest projektist ka rääkinud

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne