Millise BMW raamiga tegu.
#1

Tervist.

Olen mitu päeva ringi kolanud netis ja uurinud, aga pole oma küsimusele vastust leidnud...
Leitud metsa alt, arvatavasti üle 50 aasta seal seisnud, mõnikümmend sentimeetrit oli mulla all vana BMW raam.
Ehk mõni targem mees oskab aidata ja öelda mis seeria mudel see on.
pildid: www.zone.ee/haigekoer

Sellest olen aru saanud, et R35'ga pole tegu. kuid kaldun arvama, et ehk R11.
Vasta
#2

Kachin Kirjutas:...kaldun arvama, et ehk R11.

Minu arvates tundub olema R12. Võrdle nt  http://www.autogallery.org.ru/k/b/37bmwR...rvinen.jpg

12 oli siinkandis ka üsna levinud BMW mudel. Erinevalt 11st, mis oli siinmaal suhteliselt haruldane.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Eest raamiotsa tugevduse järgi pakuks, et tegu on R12 WH ehk sõjaväe variandiga. Hall värv tundub ka viitavat militaarsele päritolule, samuti karterikaitse olemasolu. Aga uuri, kas kusagil ei torka silma raaminumbrit. Selle alusel saaks juba rohkem teada.

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Peab veel uurima raaminumbri kohta, üritan täna ära vaadata ja siis teada anda. Kaldusin ka arvama militaarsele päritolule värvi tõttu.
Vasta
#5

Oskab keegi öelda, kus selle raaminumber olla võiks? kui üldse on või peaks olema birka küljes, see on kahjuks maha keeratud sealt või ära kadunud.
Vasta
#6

minu R12 raamil igatahes numbrit ei olnud,R35-l on number raami paremal küljel, tagaosas, reduktori juures.pealtpoolt vaadates selles kohas , kus läbi raami käib tagapiduri hoob
Vasta
#7

Sass, kas su R12'nl külgkorvi kinnituskohad on? või ei käi sellel masinal üldse külgkorvi?
Vasta
#8

vahetasin oma R12 raami viis aastat tagasi vajalikuma kola vastu, sellel ajal olin vahetusega igati rahul, tagantjärele aga kahetsen kõvasti.Valdavalt olid R12-ed korviga, aga tänapäeval on originaal korvid minuteada tunduvalt haruldasemad , kui tsikkel ise.Korve kasutati erinevaid , kuid enamlevinud oli väga sarnane M72 korviga.Kasutati ka vist Steyb korve , need olid teravama ülespoole suunatud ninaga.
Vasta
#9

millegipärast on see kerenumbri maha keeramine levinud :d minu omal oli ka mahakeeratud. mul oli r4 ja suht nutuses seisus ja samamoodi arvatavasti metsa all vedelenud väääääga kaua.
samuti varsti otsingule oma kodukandi metsadesse,kuna vanainimeste lugude järgi võib seal kuskil olla veel midagi

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#10

Ilma numrite raam on varuosa ... WH numbriga raami eest saadeti rongiga kaugele maale.

Dad.
Vasta
#11

Praegu on lootust veel leida inimene, kes ehk asjast midagi teab, kuidas see raam sinna metsa alla sai ja mis ülejäänud osadest saanud on
Vasta
#12

Raam on kindlalt BMW-R12 vanem variant ,st. esihargi kinnitustoru ümber ei ole needitud tugevdusplekki. R-11 raamil esihargi kinnitustoru alt ca 3cm lühem. Minu olemasoleval uuemal R-12 raamil puudub samuti number, R-11 raamil on see reduktori vastaspoolel tagaratta telje ava juures. R-12 peaks olema samas kohas.

Kurtna Mootorrattamuuseum; külalistemaja,saun www.teearu.ee
Mootorite plokikaante remont; alumiiniumi keevitus, töötlemine. tel.5087150, Urmas Teearu.
Vasta
#13

Tervist,

kes soovib ära osta BMW R12 raami tehku pakkumine. Asun Raplamaal.

Pildid:
http://kachin.planet.ee/Galerii/BMWraam/
Vasta
#14

Tänaseks on siis see raam müüdud ja uueks koduks Kurtna Mootorrattamuuseum, kus ta ka kindlasti rattad alla saab kunagi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne