K-750m 1967
#21

Kas massis on "+" või "-" ?
Vasta
#22

Ja kust võiks leida raami numbri?
Vasta
#23

Massi sain teada.

Aga jääb küsimus: kust leida raami numbrit?
Vasta
#24

Number on vasakul pool tagumise amordi kinnituse peal.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#25

   

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#26

Tänan! Ma ise otsisin ka aga pole seal. Kõrgendus on aga numbrit pole. See loomulikult seletab ka miks "Veneaegses" tehnilisespassis on kirjutud raaminumbri kohale kirjutatud б/н.

Ja selgus üks asi veel, aasta on hoopis 1967. Lihtsalt keegi on birkale seitsme peale kaheksa löönud. Ma aga loodan, et Ark vast väga seda südamesse ei võta. Ja keegi ka väga raaminumbrisse ei süvene.
Vasta
#27

Raaminumber on põhiline, mida ARK-s vaadatakse. Erinevalt Nõukogude ajast ei huvita nüüd enam kedagi mootori number ja käigukasti number. Tuletan meelde, et mootorrattal on raaminumber n.ö kerenumbriks.
Vasta
#28

Aga kui seda ei ole? Mul on kõik ostu/müügi lepingud ja värgid tehtud. Vana tehnopass on olemas. Vanad numbrid kah."Veneaegses" tehnilisespassis on kirjutud raaminumbri kohale kirjutatud б/н. Ehk siis ilma raami numbrita. Isegi omaniku lahus elavalt naiselt tõin allkirja.
Vasta
#29

ära pikalt muretse- regatakse ka täiesti ilma dokumentide-numbriteta, sul aga kõik dokumendid kinnitamaks, et numbrit tõest pole. Just go for it
Vasta
#30

Keegi tore Mode võiks teema Liikmete rataste alla liigutadaSmile

Tänan!
Vasta
#31

Mini Kirjutas:Keegi tore Mode võiks teema Liikmete rataste alla liigutadaSmile

Tänan!

Tsiteerides Edgarit: Tehtud!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#32

Milleks need 4 auku on?


http://www.zone.ee/jawa360/k-750m/P1060006.JPG?2
Vasta
#33

sinna kinnituvad klambrid (korvi sissepoole) kuhu vahele käib pump.

militaarmootorrattur
Vasta
#34

Vahepeal toimunud: Küünlad vahetatud, tsikkel pestud jms.

Kas kuskil poest võib leida ka akuklambri?
Vasta
#35

Oleneb mis aku on. Originaal vene aku on kõrge, kaasaegsemad on madalamad. Nendele vaevalt poest saad. Kõige kergem - tee ise. Kaks pleki riba, painutad akule sobivaks, pealt poldiga kokku.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#36

Mis on olulised asjad, mida pärast 5 aastat seismist vahetada, peale küünalde, õlide, bensiinivoolikute, kõrgpingejuhtmete ja piipude?
Et siis homme Kloostrimetsa minek;D
Vasta
#37

Minu kogemuslik soovitus- klapikamber koos klappidega, kolvid, kolvirõngad, saaled, silindrid jne jne- ühesõnaga kõik mis annab vahetada. Big Grin Olgu, olgu, ehk pole asi kõigil nii hull, kui minul oli Toungue Tasuks võtta remontkomplekt kummijullasid- puksid, simmerlingid jms, papptihendite komplekti samuti, need ei maksa palju, aga vaja läheb mingi aja möödudes kindlasti. Muidu soovituseks see, et mõõda kompressioon silindrites ära, saad aimu sellest millises seisukorras on rõngad-klapid-silindrid. Hea oleks korra manomeetriga uudistada ka õlirõhu väärtust. Nende kahe lihtsa mõõtmisega saad juba üsna palju oma mootori seisukorrast teada ja saad otsustada, kas kohe hakata mootorisse sukelduma või kannatab ühe hooaja sõita.
Vasta
#38

Ishijupp, sel ju 750 vahel, nii et klapikambrid ja õlirõhu mõõtmised jäävad see kord ära.Big Grin

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#39

Saaled kaBig Grin (muuda miskipärast ei tööta või ma ei oska)

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#40

Ups, ja jälle panin puusse Wink Klapikambritega on asi selge, aga mis lugu nende saalede ja õlirõhuga on? Kas K-750 kepsud vuravad laagritel?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne