K:kompressor

Mitme bari juures poes müüdavatel uutel kompressoritel need tootlikkuse näitajad antud on?
Vasta

Tootlikkus antakse sisendi peal ehk enamvähem atmosfäärsel rõhul.
Mida suurem rõhk väljundis, seda vähem sealt ka välja tuleb.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta

(04-12-2019, 00:08 AM)basspolska Kirjutas:  Mitme bari juures poes müüdavatel uutel kompressoritel need tootlikkuse näitajad antud on?

See on imivõimsus. Ehk läbilaskevõime normaalrõhul. Jagad kümnega, saad ligikaudse tootlikkuse rõhul 5 bar.
Vasta

Olen ma õigesti aru saanud, et kui tahad taolise nõukogude aegse kompressoriga nt. CO-243 tänapäevaseid suruõhutööriistu tööle panna on tööriista ja kompressori vahele vaja monteerida ainult rõhuregulaator, mis aitaks kompressorist tööriista siseneva surve reguleerida nt. 6.3 bar-i peale?

[Pilt: naujas-oro-kompresorius.jpg]
Vasta

veeeraldaja kuivati ja õliti ilmselt ka väga olulised asjad.rõhku saab ka mitut moodi reguleerida.plasmadel juba kaasas mingi veeeraldaja moodi junn ja sealt keerad ka seadmele vajaliku rõhu paika.
Vasta

Need veeeraldajaid on vist vajalikud pigem värvimisel aga ma mõtle rohkem neid igasugu mutrikeerajaid ja lihvijaid. Mutrikeerajale võib eraldi enne kasutamist õli sisse tilgutada aga kas need lihvijad ka eelnevalt igakordset õlitamist vajavad?
Vasta

(14-12-2019, 21:26 PM)basspolska Kirjutas:  Need veeeraldajaid on vist vajalikud pigem värvimisel aga ma mõtle rohkem neid igasugu mutrikeerajaid ja lihvijaid. Mutrikeerajale võib eraldi enne kasutamist õli sisse tilgutada aga kas need lihvijad ka eelnevalt igakordset õlitamist vajavad?

Kasutusjuhendi järgi jah, igapäevaselt. Mina õlitan regulaarselt, iga kord kui meelde tuleb. on see siis kord päevas, või nädalas. Halvemaks pole läinud.
Vee eraldajana/rõhuregulaatorina värvimisel kasutan Händimänist sümboolse summa eest ostetut. lihtsama asja jaoks väga ok.


Vasta

Kellel pidevalt õhutööriistadega mässamist, võib ju panna ka õlitaja vahele. Omal kunagi ehitasin õhusüsteemi nii, et sellele samale CO 7-le panin 300 l ressiiveri, vedasin garagetpidi laiali mingisse 4-5 kohta trassi, väljavõtteid tegin esialgu kolm, kahel pimedad ees. Väljavõtetesse filtrid-kraanid. Ühte kohta panin siis filtri koos õlitajaga aga pean tunnistama, et päevagi pole seda õlitajat kasutanud. Isegi see tilgake õli tööriista kallata läheb tavaliselt alatasa meelest ära Smile
 Õlitaja on minul samasüsteemne filtriga ja keeratakse lihtsalt korpustpidi omavahel kokku.
Vasta

Mul hakkas pärast kuivati paigaldust vähem õhutööriistu minema,ennem oli see väiksemat sorti vee eraldaja koos rõhu regulaatoriga,ei suutnud see niipalju vett eraldada,et tööriistadesse midagi ei jõuaks.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

(14-12-2019, 19:31 PM)basspolska Kirjutas:  Olen ma õigesti aru saanud, et kui tahad taolise nõukogude aegse kompressoriga nt. CO-243 tänapäevaseid suruõhutööriistu tööle panna on tööriista ja kompressori vahele vaja monteerida ainult rõhuregulaator, mis aitaks kompressorist tööriista siseneva surve reguleerida nt. 6.3 bar-i peale?

[Pilt: naujas-oro-kompresorius.jpg]
Tere ksf.  Kummaline küsimus Teie poolt, kuid selgitan, et agregaadid Co-7 ja Co-243 on identsed, samuti ka töösurved, mis on survepaagil,või agregaadi enda küljes. Sellest max. survest 6.0 bar tuleb alla reguleerida. lugege iseseisvalt see teema rahulikult läbi ja saate kõigile küsimustele vastused.
  Saadan Teile valmistaja tehase "pilt kirjas" teh andmed, mis peaks kehtima igas keeles.  Pilt kirja kasutati väga ammu ka Egiptuses, ja numbrid on kah sealt pärit.

Parimat  h2rra


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

(15-12-2019, 15:30 PM)h2rra Kirjutas:  [quote pid='490654' dateline='1576341092']
Sellest max. survest 6.0 bar tuleb alla reguleerida.

[/quote]

Selleks, et seal midagi alla reguleerida on eelnevalt vajalik ikkagi kompressorile külge monteerida manomeetriga surveregulaator.
Kompressori kraani väliskeerme diameeter on 15 mm., surveregulaatoritel keere enamjaolt poole või veerandtolline st. vahetükk surveregulaatori kompressoriga ühendamiseks tuleb lasta treipingis valmis treida?
Vasta

Mina sain vastava ülemineku Hydroscandist. Oli täitsa letikaup.
Vasta

(01-12-2019, 17:06 PM)Laurts Kirjutas:  
(03-10-2019, 22:33 PM)diselist Kirjutas:  
(03-10-2019, 17:31 PM)Laurts Kirjutas:  Sai proovitud liivapritsi CO-7 kompressori järgi, süüteküünlast tehtud düüsile jääb lahjaks. Kas 3X16A peakaitse kahte CO-7 kompressorit korraga veaks välja? Sisse lülitaks eraldi, üks töötaks pidevalt ja teine automaatikaga vastavalt rõhulangusele. Hetkel automaatika sätitud nii et 7bar peal välja, 5 peal sisse, kas see CO-7 kannataks ka 8...9 bari peal töötamist välja või läheb laiali?
Kui 1 kogu aeg käib, siis käivitus moment lööb kaitsme välja,abiks sujuvkäiviti siis veab välja.

Nii, proovitud, 3X16A veab kaks originaalseades CO-7 kompressorit ilusti välja, kõigepealt üks tööle ja kui esimesel mootoril hoog sees siis teine takkajärgi, lambid muidugi vilguvad laes...

Nüüd oleks soov panna mõlemad kompressorid ühe rõhulüliti järgi tööle, kummalgi on olemas oma jõurelee, relee ergutus tuleb rõhulülitist, kas keegi oskaks välja pakkuda mingi lihtsa mooduse jõurelee ergutussignaali viivitamiseks 1...2 sekundit?


Nii, kaks CO-7 kompressorit käivituvad mõlemad korraga 3X16A kaitsmega 7bar pealt ilma igasuguse viitereleeta. Esimest kompressorit juhib 3F rõhulüliti, teisel kompressoril on vaid veneaegne 3F kontaktor mille ergutus on toodud esimese kompressori elektrimootori mähise otsa pealt.
Aga tekkis juba järgmine probleem - kuigi kompressorid ei tööta liivapritsiga töötades pidevalt lähevad need vaatamata sellele suht tuliseks, kätt silindrikaane peal ei hoia. Manualis töötemperatuuride kohta juttu pole, on selline lause "Режим работы установки — продолжительный."- ehk kompressor võiks ideepoolest töötada pidavalt ilma pausideta kartmata ülekuumenemist ja see et ribid kätt kõrvetavad pole mingi näitaja?

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta

hea oleks ehk temp-i mõõta. samas ega õhkjahutusega tsiklimootori ribid ka väga käega katsumist ei kannata kui mootor kenasti soe.
Vasta

(01-01-2020, 17:21 PM)diesel Kirjutas:  hea oleks ehk temp-i mõõta. samas ega õhkjahutusega tsiklimootori ribid ka väga käega katsumist ei kannata kui mootor kenasti soe.
jah,aga kui tsikli pada juba suurtel tuuridel pikalt siis on ka kiirus taga ja tuul jahutab.kui hea on kompressoril jahutus?
Vasta

(01-01-2020, 15:25 PM)Laurt Kirjutas:  Nii, kaks CO-7 kompressorit käivituvad mõlemad korraga 3X16A kaitsmega 7bar pealt ilma igasuguse viitereleeta. Esimest kompressorit juhib 3F rõhulüliti, teisel kompressoril on vaid veneaegne 3F kontaktor mille ergutus on toodud esimese kompressori elektrimootori mähise otsa pealt.
Aga tekkis juba järgmine probleem - kuigi kompressorid ei tööta liivapritsiga töötades pidevalt lähevad need vaatamata sellele suht tuliseks, kätt silindrikaane peal ei hoia. Manualis töötemperatuuride kohta juttu pole, on selline lause "Режим работы установки — продолжительный."- ehk kompressor võiks ideepoolest töötada pidavalt ilma pausideta kartmata ülekuumenemist ja see et ribid kätt kõrvetavad pole mingi näitaja?
Kas kompressorid käivad õigetpidi ringi? Ainus erinevus mis tekib ongi jahutuses.
Vasta

(01-01-2020, 15:25 PM)Laurts Kirjutas:  Aga tekkis juba järgmine probleem - kuigi kompressorid ei tööta liivapritsiga töötades pidevalt lähevad need vaatamata sellele suht tuliseks, kätt silindrikaane peal ei hoia.
ma pole oma CO7 puhul kuumast kunagi probleemi teinud ja probleemi pole ka teinud kompressor ise. Kaas ja sellest paaki minev toru lähevad juba mõne minutiga käe jaoks liiga kuumaks - järjepanu käia olen aga lasknud ka üle poole tunni.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(01-01-2020, 18:58 PM)13piisab Kirjutas:   toru lähevad juba mõne minutiga käe jaoks liiga kuumaks - järjepanu käia olen aga lasknud ka üle poole tunni.

Täpselt nii ongi, ärge mõelge üle! Käe all on 65 kraadi juba ebamugav....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mõõtsin IR termomeetriga silindripeade temperatuuri, see hetk kui garaaz oli sudu ja kuuma mootori lõhna täis olid näidud umbes 70 ja 80 kraadi, miskipärast oli üks teisest ca 10 kraadi kuumem. Kompressorid muidu ühesugused ja käivad õiget pidi ringi, ju see 7 ja 9 bari vahel töötamine käib ikka sellele vene tehnikale üle jõu...

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta

Väike teemaväline küsimus. Olen terve selle postituse läbi lugenud aga enam ei mäleta, kas oli juttu. Nimelt tekkis küsimus, et kas Zili kompressor on võrdväärne CO 7 kompressoriga? Ehk et kas tootlikus jääb samasse suurusjärku?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne