K:kompressor

(04-06-2019, 19:55 PM)Sax Kirjutas:  
(04-06-2019, 19:10 PM)kert125 Kirjutas:  Küsimus selline, et kas kellegil on olnud äkki juhust, et kui kompressor rõhu üles lüües seisma jäädes laseb kohe ka uuesti õhu välja. Susin tuleb täpsemalt kuskilt rõhulüliti juurest. Lüliti korpust lahti võttes ei saanud midagi aru. Arvasin et lüliti ise tuksis, et mingi klapp ei sulgu või midagi. Sai uus lüliti muretsetud ja peale pandud. Ikka sama teema. Nii kui nupu alla lükkad tuleb sealt poolt kust voolujuhtmed sisse lähevad õhk välja. Kõik mis külge keeratavad otsad on on kenasti kinni. Kust veel viga otsida.
Sellest rõhulülitist läheb peenike toru jämedamasse kolmikusse (selle nimi on tagasivooluklapp) Tavaliselt paigaldatakse kohe paagi külge. See sama klapp on tuksis ja laseb õhku tagasi (või on lihtsalt mingi prügi klapi vahele jäänud) Rõhulüliti peabki kompressorisse minevast torust rõhu maha laskma, et mootoril oleks kergem käivituda.

Võtsin selle klapi küljest ära. Oli ja sodi vahel. Sai ära puhastatud ja nüüd asi korras. Oleks võinud juba ennem uurida kui sai teine rõhulüliti ostetud. Aga ju läheb koolirahaks.
Suured tänud!

Kui tuliseks see tagasivooli klapi juurest see toru ka minna võib muidu?
Vasta

Füüsika seaduste kohaselt, ikka päris tuliseks  Smile (käega ei kannata katsuda)
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne