[split] Uunikute Talveralli 2007: Toimub või ei? Verbaalne eelmäng.
#1

Paari päeva pärast on aasta 2007. Ja siis veel 5-6 nädalat traditsioonilise Talveralli toimumise ajani. Priit, kas võtad taas selle tänamatu töö oma õlgadele, või on siiber, kopp jms ees, ning pärandad korraldamise kellegile teisele? On üldse lootust midagi oodata? Smile

wax,
lihtsalt uudishimutseb, sest viimane aeg oleks hakata sõiduvahendit soetama
Vasta
#2

wax Kirjutas:wax, lihtsalt uudishimutseb, sest viimane aeg oleks hakata sõiduvahendit soetama
3xCapri, 2xLada, Nysa522, 2xAZLK434IE, AZLK412IE jm.
Kas valimine on soetamine? Või ei oska valida, kellele neist ülevaatus ja kindlustus soetadaToungue

Mis Talverallit puudutab. Kurat seda teab. Esiteks ei ole lund, ei saa rada teha. Teiseks, kolmandaks, neljandaks jne ei ole veel mitmeid asju. Kui keegi väga tahab teha, keegi ei keela. Piibur andis meile üle, annaks kellegile teisele edasi, kes seda veel täiendaks, teistmoodi teeks jne. Hea meelega sõidaks mõni aasta. Aga vaevalt, et keegi viitsib.
Vasta
#3

Sama siinpool, et sobiva sõiduki otsimine käib ja läbirääkimised on pooleli. Aga ma ei saanudki aru kas on siis Uunikute (Talve)Ralli tulemas? Või loodetakse et keegi asja ülevõtab.

Edit:
Vähemasti unicweb.ee kajastab juba toimumiskuupäeva, kas sellel infol on ka põhja?
Vasta
#4

Võimalus ürituse säilitamiseks oleks ka mootorratturite talvekokkutulekuga pillid mingil määral ühte kotti panna. võibolla peaksin oma lollid mõtted omale hoidma aga minul isiklikult poleks selle vastu küll midagi.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#5

See oleks küll halb kui ära jääks, ma pole spetsiaalselt mitu kuud "rallikale" näppu külge pannud, et ei võtaks jälle midagi sellist lahti mida pärast kokku ei saa Smile
Vasta
#6

PlyVal64 Kirjutas:
wax Kirjutas:wax, lihtsalt uudishimutseb, sest viimane aeg oleks hakata sõiduvahendit soetama
3xCapri, 2xLada, Nysa522, 2xAZLK434IE, AZLK412IE jm.
Kas valimine on soetamine? Või ei oska valida, kellele neist ülevaatus ja kindlustus soetadaToungue

Kuna eelmisel aastal oli stardis ÜHEKSA mosset, siis mu 3 mosset langevad kohe välja. Ja Capriga on talverallil juba kord käidud, Nysa oleks ainuke olemasolev variant, aga... rallinysa - Big Grin kammoon.

Parimat lootes,
wax
Vasta
#7

wax Kirjutas:Nysa oleks ainuke olemasolev variant, aga... rallinysa - Big Grin kammoon.

Parimat lootes,
wax

Miks see Nysa ei sobi siis? Kui üritus ikka toimub, siis ka pean siin vaikselt plaani bussiga tulla.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#8

Hmm....väga jama kui Uunikute Talverallit toimuma ei peaks.....
Tafka mitu aastat toimuval silma peal hoidnud ja nüüd kus tsikli load käes ja ka Dnepr täitsa heas korras ei saagi osaleda Sad
Aga siiski lootus sureb viimasena ja loodan,et ikka toimub.....kasvõi korra veelToungue Saaks maitse suhu ja hea meenutada,et selline asi läbitudToungue
Nii palju kui siin salaplaani on peetud tuttavatega siis Emm klubi meestele tuleks seekord 3 konkurenti külgkorvidega suhteliselt kindlalt juurdeWink
Vasta
#9

Ärge hädaldage, küll saab korraldatud.

Dad.
Vasta
#10

dad Kirjutas:...küll saab korraldatud.

Dad.

Ma väga loodan, tänase seisuga mul ralliks soe sõiduk olemas - helebeez GAZ24-01. Eelmine aasta oli nats külm 300km järjest -17c juures muhul klaase kraapida, nii seest kui väljast, siinkohal AU tsiklimeestele - kõvad poisid.
Vasta
#11

Ma arvan ka, et saab korraldatud. Ja kui ei korralda üks, korraldab keegi teine teine...Wink
Looduses ju tühja kohta ei sallita.

Viimasel ajal olen päris palju sel teemal mõtisklusi kuulnud....et kuidas võiks seda asja teisiti teha....või kuidas peaks tegema...

Ntx, et ...teha suht kallis osavõtumaks...et lubada pisut paremat korraldust...
          ...reklaamida seda ka soomlaste ja lätlaste hulgas...s.o. muuta ta rahvusvaheliseks...
          ...ööbimisvõimalus kusagil kenas mõisas või suuremas turismitalus...
          ...Lõuna Eesti käänulised teed küngaste ja järvede vahel...
          ...jäärajakatsed mõnel veekogul...
          ...jne...

Aga kahjuks mõtisklusteks ja kõvatamiseks need siiani on jäänudki...
Vasta
#12

nymmik Kirjutas:Ma väga loodan, tänase seisuga mul ralliks soe sõiduk olemas - helebeez GAZ24-01. Eelmine aasta oli nats külm 300km järjest -17c juures muhul klaase kraapida, nii seest kui väljast, siinkohal AU tsiklimeestele - kõvad poisid.

Tsiklimeestel on võimalik kasutada topeltklaasiga kiivrit - jäätumist ei toimu, kuna siseklaas ning välisklaas püsivad kumbki oma temperatuuril. Ei ole vaja sõita lahtise klaasiga ning näole kindlasti tervislikum. See oli siis vihje osavõtuplaane pidavaile mootorrattureile.
Nymmik sa võid oma muhu esiklaasi siseküljele ka tüki pleksiklaasi kleepida Toungue

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#13

Teema ülesehitus on valesti sõnastatud! Teades ka tausta julgen seda väita - mitte ei tule küsida "kas toimub", vaid tuleb küsida, KUIDAS MINA SAAN KASULIK OLLA, ET TALVERALLI TOIMUKS.
Vasta
#14

Aga kuskohas see toimub, ehk kus algab ja kus lõpeb?
Kui keegi teab võiks teekonna kah kirjapanna. Smile
Vasta
#15

Head Uut Aastat, sõbrad vanatehnikahuvilised.
Vana-aasta õhtu tõi pisut selgust küsimuse all olevasse asjasse. Idee on siiski 6. Uunikute Talveralli korraldada, ikka samal ajal, nagu kalendrites kirjas. Aga kui see saab toimuma, siis jälle isut teisel kujul. Idee kunagine algataja herr Piibur helistas ja pakkus välja sellise ralli üesehituse, mida mina olen mõelnud omaette sportlike rahvarallide üheks alternatiiviks. Seega "jagasin kohe matsu lahti".
Lihtsamalt öeldes tuleb jõuga appi loominguline ühendus Kuusalu Autobaas ja selleaastane vanatehnikaralli saab tiirlema Harju maakonna teedel. Kaks klassi, rallimehed ja matkajad. Teoreetiliselt hakkab rada ja sõitmine käima lilleõiena ümber ühe paiga, kus on siis pealtvaatajad, kohtunikud ja kus saab kiirelt tulemusi töödelda. Raudselt on plaanis klassikaline legendijärgne orienteerumine ja AKP'desse õigel ajal jõudmine koos ristsõna või muu analoogse lahendusega. Teine pool on siis kiiruskatsed, kus rallimehed võivad ennast välja elada. Ei tahaks ka kogupikkuses tingida, ikka sinna 300 km kanti peaks õhtuks igale jõuvankrile odomeetrile juurde tulema.
Seega tasub olla tähelepanelikud, kui midagigi on juba selge, anname kohe teada. Seniks aga vutt-vutt autosid ehitama ja iseendile stiili välja mõtlema. Olgu mis tahes ja tulgu mis tuleb, Uunikute Talveralli ei ole autosport selle ehedal kujul, vaid stiiliüritus kombineeritud liikuva tehnika ja mõningase kiirusega.
Vasta
#16

Kui suur on osavõtu maks ?

Kuskohas täpsemalt sõit toimub, kuisuur on lilleõieke kus sõidetakse ?

Kas on 2 klassi, üks on see kus sõidavad rallitajad ja teine see kus matkatakse?

Kas ralli ja orienteerumine on eraldi ?
Vasta
#17

peeter80 Kirjutas:Kui suur on osavõtu maks ?

Kuskohas täpsemalt sõit toimub, kuisuur on lilleõieke kus sõidetakse ?

Kas on 2 klassi, üks on see kus sõidavad rallitajad ja teine see kus matkatakse?

Kas ralli ja orienteerumine on eraldi ?

Sa juba järgmine päev varmalt vastuseid nõuad kui asjaosalistel ehk pohmakas veel välja ravimata. Kannatust!

Lase nüüd asjaosalistel meestel asjad korralikult valmis mõelda...

PlyVal64 Kirjutas:Vana-aasta õhtu tõi pisut selgust küsimuse all olevasse asjasse.
...Seega tasub olla tähelepanelikud, kui midagigi on juba selge, anname kohe teada. Seniks aga vutt-vutt autosid ehitama ja iseendile stiili välja mõtlema.
Vasta
#18

PlyVal64 Kirjutas:Head Uut Aastat, sõbrad vanatehnikahuvilised.
Vana-aasta õhtu tõi pisut selgust küsimuse all olevasse asjasse. Idee on siiski 6. Uunikute Talveralli korraldada, ikka samal ajal, nagu kalendrites kirjas. Aga kui see saab toimuma, siis jälle isut teisel kujul. Idee kunagine algataja herr Piibur helistas ja pakkus välja sellise ralli üesehituse, mida mina olen mõelnud omaette sportlike rahvarallide üheks alternatiiviks. Seega "jagasin kohe matsu lahti".
Lihtsamalt öeldes tuleb jõuga appi loominguline ühendus Kuusalu Autobaas ja selleaastane vanatehnikaralli saab tiirlema Harju maakonna teedel. Kaks klassi, rallimehed ja matkajad. Teoreetiliselt hakkab rada ja sõitmine käima lilleõiena ümber ühe paiga, kus on siis pealtvaatajad, kohtunikud ja kus saab kiirelt tulemusi töödelda. Raudselt on plaanis klassikaline legendijärgne orienteerumine ja AKP'desse õigel ajal jõudmine koos ristsõna või muu analoogse lahendusega. Teine pool on siis kiiruskatsed, kus rallimehed võivad ennast välja elada. Ei tahaks ka kogupikkuses tingida, ikka sinna 300 km kanti peaks õhtuks igale jõuvankrile odomeetrile juurde tulema.
Seega tasub olla tähelepanelikud, kui midagigi on juba selge, anname kohe teada. Seniks aga vutt-vutt autosid ehitama ja iseendile stiili välja mõtlema. Olgu mis tahes ja tulgu mis tuleb, Uunikute Talveralli ei ole autosport selle ehedal kujul, vaid stiiliüritus kombineeritud liikuva tehnika ja mõningase kiirusega.
hurraa, hurraa, hurraa!!!
Palju ekipaaze rajale lubatakse ning millal regimine hakkab? Kas Nõuded vanasõidukile on samad?
Vasta
#19

nymmik Kirjutas:hurraa, hurraa, hurraa!!!
Palju ekipaaze rajale lubatakse ning millal regimine hakkab? Kas Nõuded vanasõidukile on samad?

Kui lubatakse siis tuleksin fiat127-ga (1980a.)

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#20

Ehh, tuleb aga käised üles käärida jälle......täna meil (no Priit ja isand Piibur vähemasti lisaks minu tagasihoidlikule isikule) temaatiline arutelu plaanis. Kunagi ehk pensionipõlves (loodetavasti on mind selleks ajaks kohtuniku ametist vabastatud) õnnestub võib-olla endalgi kaasa võistelda. Aga selle aja peale pole enam ilmselt Eurropas lund. Aga mine sa tea, võib-olla tuleb Edgar ja ütleb "Tehtud!" ning maa jälle valge.

Aga EMM-klubile edastan siis hoiatuse, et tsiklimeestel tuleb asja eriti tõsiselt võtta
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne