[split] Uunikute Talveralli 2007: Toimub või ei? Verbaalne eelmäng.
#41

Sain Dodge WC52 156 punkti. Esimene tootmisaasta 1941, viimane tootmisaasta 1945, auto tootmisaasta 1943. autode arv Eestis 1 (minule teadaolevalt)

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#42

supp Kirjutas:kuigi regamiseks on ilmselgelt vara ja oma vanemaid autosid on tehnilistelpõhjustel veel võimatu starti tuua, siis loodan ka salamisi oma asümeetrilise(3 ukseline sedaan) volvo 240 kvalifitseeruda, aasta on küll 1987 aga samas ju tegemist suht koht unikaalse autovärdjaga, kui ei lubata siis äkki väjaspoolarvestust ikka saab sõita, olen küll seda meelt, et päris tava sierrasid starti ei lubata, peaks olema sellised masinad mis oleks nii vaatajatele kui ka osalejatele huvitav kaeda, eelmine aasta sai sõidetud bmw e21-ga tegu pole just teab mis uunikumiga aga tänaval neid enam ei kohta

No ma ei tea, 87.a. Volvo pole minu arust mingi uunikum, samahästi on mu 1991.a. Araabiasse toodetud pika kabiiniga kingcab uunikum, kuna selle kerega on Eestis mõned üksikud (Tabeli järgi tuli +4).
Eelmiste aastate reeglid olid Indreku poolt juba ennem välja toodud.
Mudeli esmamainimine enne 1980 auto ise aga mitte noorem kui 1984-ndal ilmavalgust näinud. Erandid olid minid, põrnikad ning erandeid on tehtud NSVLi tehnikale.
Vasta
#43

rahu, rahu, ega ma ei tahagi väita et ta uunikum on,lihtsalt naljakas auto,kui saab osaleda siis saab kui ei siis ei
Vasta
#44

Uudiseid pole, kuidas sõit toimub, et kas mingit ringi sõidetakse või pikem maa vms?

Keegi korraldajatest võiks öelda otse kas 84a Vaz 2106 sobib üritusele või mitte ? Teaks kas on mõtet üldse autot sättima hakata...
Vasta
#45

Hoiatan, et muutusin emotsionaalseks.

Tamar99, oled foorumis juba 2003 aastast ning teinud üle 500 postituse. Sellega oled minu silmis üks staazikas ja aktiivne foorumi kasutaja. Targa inimese oluliseks tunnuseks on oskus ka teisi kuulata.

Korraldaja PlyVal on juba avaldanud, kus ja millise üldlegendi järgi toimub talveralli, samuti on välja toodud ligikaudne kilometraaz. Üldised tingimused on läbi aastate samad ja endiselt foorumi kaudu kättesaadavad. Mis puutub auto vanusesse ja unikaalsusesse, siis soovitan Sul panustada rohkem oma teistele autodele - Zaz 965a va. 1966; Vaz 2101 va. 1974; M401 va. 1955. Nendega ei tekiks üldse küsimust. PlyVal on ka öelnud välja, et konkurentsi korral eelistatakse vanemaid sõidukeid. Minu jaoks on vanatehnikaharrastuse juures oluline tegemise rõõm ning ma ei sea endale eesmärke konkreetseks ürituseks midagi valmis saada. Loomulikult on vaja enne üritusele sõitmist tehnika üle vaadata, kuid võtta endale eesmärk, et teen ürituseks midagi korda viib lihtsalt selleni, et töö kvaliteet kannatab. Ka ei võta ma südamesse, kui mõni üritus jääb vahele, küll tulevad järgmised.

Kui PlyVal ning temaga koostööd tegevad inimesed ütlesid, et talveralli toimub, siis ka toimub - hoolimata sellest, et nad iga päev seda foorumis välja ei reklaami.

Rahulikku meelt ja lugemise usinust soovides

Indrek Sirk
Vasta
#46

Niisiis oma 1975 aasta Vaz 2103-ga võiksin ka mina häbelikult rivisse tulla?
Vasta
#47

Küsimus lihtsalt selline. Oman 1978 Opel Kadett GT/S tüüpi sõidukit aga masinat on kaasajastatud uuema Kadetti mootori jms. tehnikaga. On sellise masinaga osalemine lubatud? Pildid siin: http://www.carrating.org/car.php?10008

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta
#48

Ikkagi huvitatud kas 06 sobib Big Grin

Uuemaid uudiseid et kuidas ja mismoodi jne toimub eiole?
Vasta
#49

Uuemad Uudised:
UUS TOIMUMISAEG!!! Seoses Koeru Rahvaralliga, mis toimub 9-11 veebruar (reedel tehniline ja pühapäeval tugevad järelmõjud koljualuses piirkonnas), lükkasime Uunikute Talveralli nädalakese edasi kuupäevadele 17-18 veebruar 2007! Et Eestis oimub niigi vähe lõbusaid rahva autospordiga sarnanevaid üritusi ja Vao külaselts ning selle ralli korraldajad on ühed muhedad mehed, ei tahaks ebatervet konkurentsi pakkuda. Eelmine aasta oli järjekord vastupidi ja mitmed vanatehnikarallitajad osalesid ka sportlikul rahvarallil, sealhulgas Talveralli korraldaja hr.RedBaron. Seega on tahtjatel võimalus nädal varem trenni teha ja sportlikku autosporti harrastada. Julgen soovitada, Koerus on head teed ja kui jälle kord tehnilise mehed idiooti ei mängi, siis raudselt ka ladus sõbralik õhkkond.

Programm, väljavõte Kuusalu Autobaasi telexist, mis saab olema kultuurilis-meelelahutusliku õhtuse-öise osa aluseks:

"Leppisin Kuusalus Nurga poega juba kokku, et kasutame nende söökla teenuseid ja õhtust hommikuni keerleb diskopall. Kui vaja võin edasi nihutada. Nurga poe peal on söökla, kus leppisin kokku umbes 150 inimese toitlustamise (täpsemalt pidin teatama peale regamist)ja õhtuse disko nende diskoriga. Mulle anti valida, et kui on kinnine pidu, siis peame mõned tuhanded maksma aga kui on lahtine pidu, siis on tasuta. Langetasin kohapeal kiirelt otsuse, lähtudes asjaolust, et Kuusalus on mõned ilusad tüdrukud ka, et las olla lahtine. Siis hoiame raha kokku ja mehed ei pea omavahel tantsima. Samas võib minna löömaks, kuna mängu tulevad "naised", aga see ongi ju huvitav. Magamise kohta eriti ei ole, ehk kes ära väsib võib kõrval ruumis oma madratsi peale maha visata. Mõtlesin sügavalt selle peale, et kas mitte ei peaks broneerima mõnda korralikku magamisasutust lähikonnas, aga see killustaks peo ja eesmärk pole niivõrd kvaliteetne magamine kui just meeleolukas pidu. Pealegi toimub asi nii Tallinna ligidal, et kel väga vaja võib ju koju sõita. Ma arvan, et kui ette on teada, et magamise sviiti ei ole, siis teavad osalejad lihtsalt paremini oma peo tuju planeerida. Pidu kestab hommikuni.
Muidugi kui huvi on, siis võime ju mingi turismitaluga rääkida, aga seda võivad osalejad ise ka teha, näiteks www.valklarand.ee või www.kaberneeme.com kui kvaliteeti vaja."

Nagu eelkirjeldatust lähtub, siis seekord organiseeritud magamist me ei suuda välja mõelda. Rahvamass on liiga suur ja rohkem Tallinnast mõistlikul kaugusel ja mõistlikus hinnaklassis suurt ööbimisvõimalust ei ole. Samas ei keela keegi lähikonna inimestega suheldes kostile küsida.
Seekord siis sedasi.
Vasta
#50

Aga millal saab registreeruda?
Vasta
#51

Indrek66 Kirjutas:Aga millal saab registreeruda?
Sama siin, jälgin koguaeg, et maha ei magaks Smile

"Muhuklubi" poolt on see aasta lausa viiel (5) ekipaazil (vaat et mitte veel rohkematel) soov rajale pääseda Rolleyes
Kolm neist ei ole varem käinud.

2005- 1 muhk
2006- 2 muhku
2007- 5 ekipaazi Wink
Uunikute Talveralli on selgelt väga nõutud üritus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne