Teema on suletud

otsin inimest
#1

otsin inimest kes ostis minult umbes 4/5 aastat äärmisel juhul 6 aastat tagasi kuimetsast bmw r4 raami(kõvera) ja esihargi koos tulega. ja aastakese hiljem porilaua,summuti ja mõned alumiinium osad.
inimese nimeks oli andrei,aleksei vms.selline 30 vene meesterahvas kes rääkis väga hästi eestikeelt.
töötas/töötab laevapeal(tallink oli vist)


miks otsin , sest pole olnud aega kaevama hakata , aga millalgi oleks soov minna ja otsida ka ülejäänud jupid Wink nagu meil kokku lepitud oli .
samas huvitab ka selle r4 restaureerimis protsess.


terv heigo.

Bmw 750 ILA Highline 1992
#2

Kas see poiss?
http://vvm.unicweb.ee/?p=74

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
#3

krt  nüüd tuli meelde et nimi oli jah anatooli vist Big Grin

kas ta sõidab e34 kerega 5sajasega ?
kui vaadata meest ennast siis nagu ei ole see mees


kui see aitab siis
telefoni number kuulus emt-le
ja raamil käis ta järgi koos vennaga ja ühe valge vw bussiga (transporter)
ahjaaa 24detsember oli see (juhuks kui anatoli ise seda loeb)

Bmw 750 ILA Highline 1992
#4

Anatoli oli jah see mees kes, raami ära ostis, mina aga olin see esimene mees , kes teisest Eesti otsast 25-28 kraadi pakasega kohale sõitis ja kellele Sa raami ei müünud mitte mingi hinna eest!
#5

mitte see ei olnud mitte ,,mingi hinnaga müümine,, , vaid oli kohe juttu et ma seda kohe maha müüma ei hakka, sest oli kokku lepitud veel anatooliga et tuleb järgminepäev vaatama sest ta oli seda juba mitmeid aastaid otsinud (8 vist) ja et ma seda mitte mingil juhul maha ei müüks ennem ja samas tal ei olnud muul ajal võimalust tulla kuna oli merel (helistas veel mulle kui oli merel)ja siis veel selle ühe vanema härrasmehega kes pidi järgmine päev helistama ja vajadusel üle pakkuma .

aga kuna sina siis rohkem endast märku vist ei andnud ja järgmine päev tuli anatooli ,suht õhtu oli siis juba   ja kuna see vanem härras ei helistanud mulle ja tal oli väljas, siis läkski anatoolile .
ja see vanem härra helistas mulle nädal hiljem ja ütles et tuleb nüüd vaatama , ja kui matalle ütlesin et müüdud on siis oli tal veel jultumust minupeale karjuda ja vihastada. et miks ma teada ei andnud jnejne



ja kui mu mälu mind ei peta siis oli kokku lepitud kõigi kolmega  et saaks kuidagi nii kombineerida  et oleks kõik osapooled kohal ja saaks asja ilusti läbi arutatud ja  siis vaadata kes rohkem ja vähem pakub.


niiet pole mõtet ajada ju mõtetult et  sa PIDID kohale sõitma ?


uurisin seda pilti ja tundub et on õige mehega Smile

äkki kellegil on meili aadressi anda või midagi sellist kontakti

Bmw 750 ILA Highline 1992
#6

No rahune maha , see nii vana asi.
#7

mina pole närvi läinudki onju Wink ma lihtsalt selgitasin olukorda ja ma rääkisin sulle kohe et pole mõtet tulla, tule homne päev siis on kõik kohal Wink



head vana lõppu ja uue algust.
heigo

Bmw 750 ILA Highline 1992
#8

Tundub olevat tuttav Anatoli. Kui mujalt kontakte ei leia, siis põhimõtteliselt olen võimeline tuttavad läbi helistama.....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
#9

huvitaks tegelt lihtsalt meili aadress Smile saaks inimesega suhelda.
otsisin ülesse vadad paberid ja imekombel on mul ülesse kirjutatud see number

tegu siiski rle numbriga Smile

Bmw 750 ILA Highline 1992
#10

huvitaks siis endiselt meili aadress vms tahaks inimesega suhelda ja teada mis bmw-st saanud on Smile

Bmw 750 ILA Highline 1992
#11

? Jälle kontakt kadunud

Bmw 750 ILA Highline 1992
#12

R4 pidi juba kokku saama, ta juppidega minust mõne sammu ees.

Dad.
#13

ikka veel otsiks kontakti Smile

pole mingeid halbu plaane .

Bmw 750 ILA Highline 1992
#14

Kontakt nii meili kui numbri näol lõpuks saadud. Võib vast teema lukustada.

Tänud kõigile aitajatele, ja mitte aitajatele Wink

Bmw 750 ILA Highline 1992
#15

oeh, ainult 5 aastat võttis aega. teema lukus

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne