moskvits 427e (janek555)
#21

vad77 küsis:
Kes tegi värviparandusi ?

Siiani olen kõik ise teinud,mis ei tähenda muidugi seda,et rahule oleksin jäänud. Mida rohkem teed,seda rohkem vigu tead.
Vasta
#22

janek555 Kirjutas:vad77 küsis:
Kes tegi värviparandusi ?

siiani olen kõik ise teinud,mis ei tähenda muidugi seda,et rahule oleksin jäänud.mida rohkem teed,seda rohkem vigu tead.
SelgeWink. Õiged sõnad sul on- mida rohkem teed , seda rohkem vigu tead. Aga auto on ikka väga ilus . Värviparandusi kohta küsisin sest et enda Moskvichil on ka vaja neid parandusi teha , kuid ise küll ei hakka originaalvärviga mängida -äkki teen midagi liiga valesti . Huvitav sõnum oli sul ka originaalvärvi leidmise kohta Wink
Vasta
#23

Panen kah omalt poolt kiidusõnad siia teemase. Igasugu üritustel on sinu auto olnud ikka olnud see mis suunurgad ülesse veab Wink.

Ma tahtsin sult küsida, et kas sul on auto all 6.40-13 rehvid? Kui on siis mul siin üks uhiuus seisab ja ootab kedagi kellel seda vaja läheks. Ehk sattud läheipäevil Tartu kanti? Mul sulle üks jutt veel, aga eks ma helistan peale lõunat.
Vasta
#24

pvr Kirjutas:Panen kah omalt poolt kiidusõnad siia teemase. Igasugu üritustel on sinu auto olnud ikka olnud see mis suunurgad ülesse veab Wink.

Minu suunurgad läksid ka üles, kui endale sellise masina soetasin, on küll halvemas korras, kuid esimesed sõidumõnud on olemas. Tore oli eriti see, et sain registreerida ilusti ära ja passi sai peale originaalse marginimetuse (427 IEP) märgitud märkustesse lause: LUBATUD KASUTADA PAREMPOOLSE ROOLIGA. Esialgu ma seda autot taastada ei jõua, kuid püüan esialgu selle ära konserveerida, kuni võimalusi rohkem tuleb. Auto on valget värvi juba komisjoni poest ostetuna. Esiots on säilinud alguspäraselt natu kõveralt, mis ongi ilmselt tagasisaatmise põhjus. Autoga sain kaasa peale varuosade ka kõik autoga seotud dokumendid, sealhulgas auto soetamise dokumendid (auto maksis 4999 rubla ja 60 kopikat), service raamatu, manuaali nii inglise kui vene keles ja palju kindlustuse ja remondi teostamise dokumente, niiöelda palju nostalgilist materjali.

Natuke pildimaterjali ka:
http://www.album.ee/album/30001958/50000705

Service paberid on täitmatta, naljakas on see, et kõik on ingliskeelne ja auto spidomeeter näitab miilides, kuid tehnohooldust peab esimest korda tegema 500 Km järel siis 2000, 4000 ja siis iga 4000 km järel, kuni lõpeb 100000 Km -ga.
Manuaalis on imelik see, et fotod salongist on tehtud vasakpoolse rooliga auto omast, nii vene, kui ka ingliskeelse manuaali puhul.
Vasta
#25

MANKS Kirjutas:Minu suunurgad läksid ka üles, kui endale sellise masina soetasin, on küll halvemas korras, kuid esimesed sõidumõnud on olemas. Tore oli eriti see, et sain registreerida ilusti ära ja passi sai peale originaalse marginimetuse (427 IEP) märgitud märkustesse lause: LUBATUD KASUTADA PAREMPOOLSE ROOLIGA.

Natuke pildimaterjali ka:
http://www.album.ee/album/30001958/50000705


Ei no ma lähen kadetusest siniseks. [Pilt: icon_twisted.gif]

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#26

miniest Kirjutas:Ei no ma lähen kadetusest siniseks. [Pilt: icon_twisted.gif]

Miks nii? Selliseid moskvitse on veel mitu alles ja seda, mille omandasin, oli müügis juba aasta aega, enne, kui ära võtsin (ostu kaalusin pool aastat, enne kui omanik ähvardas seda vanarauda viia). Võrumaalgi on vähemalt 2 paberitega parempoolse rooliga autot alles, üks neist on heas korras, sinine ja igapäevases kasutuses (ainus peremees on üle 80 -ne aasta vana, kuid sõidab vapralt). Teine masin hetkel ootab omaniku pealehakkamist (samasuguna valge nagu minul). Samas olen näinud Mõniste - Valga vahel vilksamisi üht sedaankerega mudelit, mis samast partiist peaks olema, vanem meesterahvas roolis. Otepää kandis pakutakse ka üht parempoolse rooliga autot varuosadeks, samas olevalt sellele võimalik dokumendid korda ajada.
Julget pealehakkamist.
Vasta
#27

Tänan Manks, pean ennast liigutama hakkma ja tööle minema, et endalegi sellise liikuri saaks.
Tartus on üks parempoolse rooliga valge sedaan, aga ma olen näinud ka 8 aastat tagasi universaal kerega valget Mosset liikumas.
Endale sümpatiseerib universaal RHD Moskvich rohkem, kui selle sedaan versioon.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#28

Veel eelmine aasta nägin valget parempoolse rooliga universaali tartus liikvel...



Vasta
#29

Jossu Kirjutas:Veel eelmine aasta nägin valget parempoolse rooliga universaali tartus liikvel...
Ja sel sügisel (Kanteri kulla saamise päeval) ilmselt sõitsingi selle sama autoga Võrumaale Tartust.Toungue
Vasta
#30

Sõbral kollane parempoolse rooliga universaal, veel paar aastat tagasi sõitis sellega, kuid kas veel alles on ei tea. Tabasalu lähedal peaks asuma see siis.
Vasta
#31

ats97 Kirjutas:Sõbral kollane parempoolse rooliga universaal, veel paar aastat tagasi sõitis sellega, kuid kas veel alles on ei tea. Tabasalu lähedal peaks asuma see siis.

Huvitav, kas oli orginaalvärv tehasest, või ümber värvitud. Võrumaal on omal ajal üks sinine auto oranziks värvitud.
Vasta
#32

Originaalis kohe kollane oli.
Vasta
#33

Esimeses postituses toodud lada- ja mossemeeste foto osta.ee-sse müüki jõudnud: Link
Mine tea, et kas mõne teise pildiloleva auto või teemaaluse mossega see pilt seotud. Viimasel juhul võib ju müüjal veel auto ajalooga seonduvat materjali olemas olla.
Vasta
#34

Suured tänud,uurin asja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne