Värvitöökojad Viljandis?
#1

Otsin mis ma otsisin, kuid ei leidnud ühtki teemat kus oleks räägitud kus Viljandis on värvitöökodasid.

Oleks vaja värvida tsikkel üle. Detailid mis lähevad mustaks (raam, kiik, esiamordid, jne), saab ära värvida Viljandi Metallis.
Ülejäänud asjad lähevad punase alla (paak, esiporilaud, ning mõned plastik detailid) ja need oleks vaja kuskil mujal värvida. Värv pole iseenesest kõige tavalisem (lava red), sest näiteks Viljandis koha peal seda kokku ei saanud segada, ning nad pidi selle saama Tallinnast tellida.
Eeltööd teen kõikidele asjadel ise ära, et värvijal tuleb ainult krunt ja värv peale kanda.

Ning küsimus siis selline, et kes sellist värvimis teenust Viljandi mõistliku hinna/töö kvaliteedi eest osutab?

I'd rather be scared to death than bored to death!
Vasta
#2

Soovitan:
Siller Auto Viljandis.
Mine küsi Värvimüüja Priidu käest,tema on tsikleid värvinud.
Teeks ise aga järjekorrad on pikad.

:I M Back
Vasta
#3

Ausalt öeldes mul kiiret pole selle värvimisega. Põhiline on ikka et saaks tsikkli enne sõidu hooaja algust värvitud ja kokku. Nii et see värvimine jääks nagunii kuhugile lähema kahe kuu sisse.

To Tsiklimeister, aga kui pikad Teil järjekorrad on ja mis hinna eest umbes sellise värvimise ära teeksid?

I'd rather be scared to death than bored to death!
Vasta
#4

Täiesti OT. aga ,mis selles Lava Red is siis nii erilist on ,et Tallinnas pidi kokku segama.Tavaline punane pärla ju.Lava Redi muidugi ka mitmeid olemas - on ka täiesti puhtaid toone sellise nimega ja ka erinevaid pärlasid ,aga erilist pole neis küll midagi.

Muide mina see Priit olengi ,keda Tsiklimeister soovitas.Siin Silleris sa igatahes pole seda värvi otsimas käinud.Oleksid tõenäoliselt saanud.
Vasta
#5

Ütlen kohe ära, et värvimis poole pealt lõpp viimistluse osa ma eriti ei tunne. Ise ma kohal ei käinud, kui värvikoodi järgi värvi küsiti, kuid pidi olema kolmest värvist kokku segatud toon. Päris pärlmuter värv ta ka pole, kuid midagi sinna poole. Yamaha kasutab seda oma uuematel ratastel.
Näiteks http://www.bikepics.com/pictures/505798/
Lava red, 918/DRMK

Idee järgi oleks veel vaja veljed ja paar väiksemat asja kuldseks värvida. Kuid need saab vast ühes kohas ära värvida.

Üks pilt ka tsiklist kui ta algses seisus oli http://www.zone.ee/westf/yamu/Picture.jpg?2
Originaal värvides olekski veljed kuldsed ja raam punanae (paak, esi porilaud, sadula all ja taga olevad plastik detailid)
Kuldse värviga on jälle see jama, et värvi kaardi pealt on värv ilus, kuid peale kandes pidi tuhmaks minema. Et selle peab veel välja uurima, midagi vähe erksamat.

Aga Siller Auto kohta on värvimise poole pealt selline mulje jäänud, et hinnad suht kirved. Näiteks isa autol oli vaja uus esi pampu ära värvida ja vahetada, kuid hind oli suht kõrge. Lõpuks sai ühes teises kohas ära värvitud ja vahetatud poole hinna eest.
Aga see on vaid ühe asja kohta, ning täpseid hindasid ei tea.

I'd rather be scared to death than bored to death!
Vasta
#6

Need veljed jm on äkki hoopis anodiseeritud alumiinium, mitte kuldne värv?
Vasta
#7

Aga vot seda anodiseerimist pole veel uurinud, kuid ühte tean ütelda, et veljed pole alumiiniumist, vaid mingist alumiiniumi sarnasest sulamist, liiga rasked on alumiiniumi kohta.

I'd rather be scared to death than bored to death!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne