K:Muravei
#1

tahaksin küsida palju maksab üks muravei umbkaudselt, konkreetsel isendil mille leidsin on olemas paberi, spidokas lännu ja kolb vaja vahetada, omaniku väitel pidavat sõitnud olema 1000km aga väheusutav, niisiis palju võiks pakkuda sellise asja eest?



Vasta
#2

Mina üle 1000.- eimaksaks.
Vasta
#3

uue kolvi pidi ka kaasa saama veel, muu oli komplektne



Vasta
#4

aga müüakse neid börsis ka 3-4kgA?



Vasta
#5

Müüdakse jah, iseasi kas keegi neid ostab.
Kolb vaja vahetada, ehk masin eisõida. Ja omanik ütleb et kolb vaheta ära, annab veel kaasa kah aga kes ütleb et väntvõll on korras ja kas see uus kolb silindriga kokku sobib.

Mina eimaksaks mittetöötava masinaeest küll 3tuhandet, aga kes keelab sinul maksta Wink
Vasta
#6

ei mai maksagi, hind sai kokkulepitud 600 eegupeale, minumeelest pole palju aga eks näis, vb hakkab sõitmagi



Vasta
#7

Selle raha eest too kohe ära.
Vasta
#8

Kui kolbi vaja võin pakkuda t200 tutikas 3röngaga kolb.
Vasta
#9

kolb olemas, aga misvärk nende paberitega on? tahaks sõitvaks teha, niisõitvaks et külavahelt kah kaugemale saaks...sellel isendil on olemas vene dokud, mituraha preegult motika arvele võtt maksab?



Vasta
#10

esmane reg. motikal 900.- Vajalik võtta kaasa isik kelle nimi on vene passis või temaga tehtud ja allkirjastatud ostu-müügi leping. Motika pead ka ark-is ette näitama et saada registreerimiseelne ülevaatuse akt.

militaarmootorrattur
Vasta
#11

okei tänud, palju tänapäeval üldse selliste motade üv ja kindlustus maksavad?



Vasta
#12

maksab just niipalju see kindlustus kuidas oskad valida kindlustusfirma ja valid aja kauaks teed ja oleneb sinu riskigrupist, eluaastatest jne jne.

www.e-kindlustus.ee sellejaoks.
TÜV maksis vist 200 eeku.
Vasta
#13

taavi Kirjutas:maksab just niipalju see kindlustus kuidas oskad valida kindlustusfirma ja valid aja kauaks teed ja oleneb sinu riskigrupist, eluaastatest jne jne.

www.e-kindlustus.ee sellejaoks.
TÜV maksis vist 200 eeku.

mis vahe on JAH lepingul ja EI lepingul?
ei saand hästi aru nende perioodide kohustusest jms



Vasta
#14

tundub, et sa pole ennem kunagi liiklusvahendeid kindlustanud.

JAH leping on see, et natuke enne kindustusperioodi lõppu saadetakse sulle koju arve, mille pead tasuma, ja siis pikeneb kindlustus automaatselt (uus poliis saadetakse koju), EI leping on see, et ise valid kui kaua ja kas üldse kindlustad oma sõidukit peale eelneva poliisi lõppu.

Tsiklite puhul kasutataklse vist ei lepingid rohkem, kuna talvel ei taheta kindlustuist teha, kuna tsikkel seisab. samas muravei on selline lahe aparaat, millega saab ka talvel sõita Smile (endal mul kah muravei olemas, aga paberid vene omad, pole veel tahtnud uut numbrit taodelda)

kohustus on summa, mida pead maksma.
Vasta
#15

pole jah,auto alles ehitamisel,suveks ehk valmis, siis sellega kah plaanis aint suviti sõita, aga kas sikklitel peavad kah mingi "naelrehvid" olema?



Vasta
#16

kuigi OT a onu sai kunagi mul kellegi käest sauna ahju tegemise eest tutika muravei ja sõna otseses mõttes tutika läbisõit oli vaid paar km ja värv oli ilma igasuguste kahjustusteta, pühi vaid tolm pealt ja läigib niii et anna vinti.Roostet see masin veel ei tundnud sest oli presendi all kuivas garaažis seisnud omajagu.Putitamist oli enne kui päris sõitma sai ( mingi jama oli et nii kui gaasi maha lasid suri välja), kuid see polnud suur probleem.Mäletan vaid seda et 1kord kui ma maale läksin oli aidas muravei asemel tühi koht ja rohkem ma seda masinat ei näinudki.Enne kui maha müüdi oli läbisõit alla 100 KM.Kes selle omale sai on küll õnneseen
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne