vaz 2101 1973a
#1

minu uusim silmailu,kahjuks pilte pole,aga lühidalt ostsin auto mõne päeva eest ühelt segaselt kes tahtis täiesti töötava ja roosteaukuteta auto kuusakoskisse viia. Mul oli õnne ja ma suutsin vana uunikum auto veel õigel ajal vanarauasurmast päästa
Vasta
#2

no pilte tahame näha küll.Rolleyes
Vasta
#3

väikemoto Kirjutas:Üritan lähiajal paar pilti teha ja üless riputada

Kuhu pildid siis jäävad Rolleyes ?
Vasta
#4

Mäletan, et söbra isal ili ka Lada 2101 aasta vist 72. see oli ikke päris hullus olukorras peale varaste saakiks ning esisilla puruks söitmist. Viimati nägin autot Marja tänavas. mitu erinevat rohelist värvi oli see värvitud, ehk ühe rohelise alt paistis teine roheline ja ka vist punane, kui saan panen ka pildid ülesse.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#5

miniest Kirjutas:Mäletan, et söbra isal ili ka Lada 2101 aasta vist 72. see oli ikke päris hullus olukorras peale varaste saakiks ning esisilla puruks söitmist. Viimati nägin autot Marja tänavas. mitu erinevat rohelist värvi oli see värvitud, ehk ühe rohelise alt paistis teine roheline ja ka vist punane, kui saan panen ka pildid ülesse.
sellised "pajatused" ei puutu teemasse. Enamuse kasutaja "sõbra isal", "onu naabril", "naabri tuttaval", "sugulase sugulasel" ( Smile ) on olnud kopikas - aga õnneks ei asu kõik neist kohe suvalises teemas pajatama...
palun - ära näe piltidega vaeva. Me kõik oleme väga palju väga erinevas korras kopikaid näinud. Mingi suvalise kopika pildid ei ole kellelegi väärt info.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#6

Aga siiski, seoses korras autode utiliseerimisega tuleb meelde üks kirsipunane 06', mis toodi kah "Kuusakoskist" tagasi, kuid kahjuks oli masin juba registrist kutsutatud ja arvele polnud võimalik võtta enam. Mees, kes selle nö päästis müüs seda 3600,- (minu teada) 'varuosadeks'. Auto oli ideaalses korras ise ning pähe ei mahu, miks niisugusel viisil masinast lahti taheti saada...Kuid see on teema väline jutt, eks ole.
Jõudu siis pildistamisel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne