K: kui suur paak on Ford Transit Mk1-l?
#1

Küsimus,siis selline,et kui suur paak käib Ford Transit Mk1 1978-l?Asi nimelt selline,et minu masinal pole paaki ja päris umbes ei tahaks ka mingit suvalist paaki sinna toppida,teaks vähemalt kui suur on tema enda oma,siis oleks asi lihtsam.Kui päris tema enda paaki ei leia,siis plaanis mõne muu liikuri paak alla aretada.Loodan,et saite minu segasest jutust aru mida öelda tahtsinToungue
Vasta
#2

Kui ruumi on pane nii suur paak kui kannatab, on enda elu lihtsam. Igas tanklas peatust teha pole kuigi mugav. Paagitäis peaks võimaldama ikka eestile tiiru peale teha Smile




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#3

Ja siis ära parem venemaale mine kui oled suure paagi alla pannud.

91a transitil oli 60L
2001a transitil 80L

Rohkem öelda eioska Sad
Vasta
#4

tamar99 Kirjutas:Ja siis ära parem venemaale tiku Smile

...see-eest lätis-leedus hea muretuSmile. Venemaaga nagunii asi keerulisem, viisad jm jama.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#5

Mk1 Transiti paak on olenevalt mootorist kas 42 või 68 liitrit.
Vasta
#6

[quote=wax]
Mk1 Transiti paak on olenevalt mootorist kas 42 või 68 liitrit.
.......................................................................................
Niisuguse mahu 42L sain ka oma ülel diislil aga varuosa autol on miskine 32L paak all. Aga UAZi paak peaks sobima.
Vasta
#7

Tänan! Mul on muidu olemas Passat Variant 1980 paak,aga ei tea ka selle suurust,muidu oleks hea variant,see ju plastikust ei idane ega mädaneWink
Vasta
#8

mesamees Kirjutas:Mul on muidu olemas Passat Variant 1980 paak,aga ei tea ka selle suurust

Peaks 45 liitrit olema.
Passat olla BTW esimene suurseeria-auto olnud, millele 1975 plastikust bensiinipaaki panema hakati.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne