Otsin ETKVL AUTO logo
#1

Nagu pealkirjas mainitud, siis selle asutuse logo, mis Tallinnas Koondis autos vist oli.
Neid logosid värviti asutuse autodele. Oleks soov lasta see logo kleepsuna välja.
Kas kellelgi on fotot või plakatit selle logoga, mida saaks siis kujundajale viia näidiseks?

tänan.
Vasta
#2

Miks Sa seda kleepsuna tahad. Omal ajal ju värviti need logod autodele uste peale. Värvitud logo oleks hoopis autentsem.
Vasta
#3

Projekt on selline.
Vasta
#4

Kui ma hästi otsin,võin leida käisele õmmeldava riidele värvitud kollase embleemi või kitli.Loodan,et leian...
Vasta
#5

P.s.Ma ei mäletamillal,vist 70,atel muutus embleemi auto all olev ,,B,,(ehk baas) täht ,,K,,-ks(nagu Koondis).
Vasta
#6

Aga palun, siin on ETKVL koondis "Auto" embleem šabloonina.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#7

veel üks metallembleem: http://unicman.planet.ee/IMG_3665.jpg

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#8

Tänud TAR ja unicman,
ka teistele süvenenutele aitäh.
Arvatavasti läheb käiku TAR'i poolt pandud logo.
Küll varsti näete.
Vasta
#9

Kui huvitama peaks siis oli ETKVL autodel vasak stangeots valgeks värvitud ja seal peal mustade tähtedega rajooni/linna nimi kust auto pärit oli.
Vasta
#10

Siin aukirjast.
Vasta
#11

Veel kord...aga ei õnnestu.Piltide siiapanek on mulle mõistmatu.
Vasta
#12

Oleks veel tarvis teada, millline kiri sinna juurde käis "shrift"

[Pilt: Koondisauto.jpg]
Vasta
#13

Nii palju kui mäletan,ei käinudki.
Vasta
#14

Mõnel pool kirjutati alla asula nimi kuid üldiselt embleemile lisaks mingit kirja polnudki.
Siin lingi all ühel fotol on embleemile lisaks asulatekst:
http://kodu.pri.ee/ta/?cat=24&action=baas&ID=185
Vasta
#15

Üldjuhul oli see embleem lausa ukse keskel.
Vasta
#16

rollfix Kirjutas:Üldjuhul oli see embleem lausa ukse keskel.

Oled kindel? Mina nagu mäletan, et embleem asus ukselingi kõrgusel esiukse esimeses nurgas (sõiduautodel). Aga pole kindel, kas tegu just selle embleemiga.
Kolhooside "viljapead" olid küll ukse keskel tavaliselt, aga neid sõidukatel eriti tihti polnud ka vist.
Vasta
#17

Veelkord tänud TAR'ile nüüd kõik olemas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne