AUTOSPORT kirjaga nokatsid ?
#1

Tervist !

Leidsin pööningult vana kollaka kilekoti lumivalgete nokkmütsidega.

AUTOSPORT logoga mütsid

Veel oli leiu hulgas kaks erinevat toiduainetööstusele vihjava logoga nokkmütsi, üks plastiknoka ja palmikuga, teine "kõrvaklappidega"

SLPTK logoga müts 1

SLPTK logoga müts 2

Kas keegi oskaks mind valgustada mis otstarbel selliseid mütse valmistati ? Mõtlen ennekõike AUTOSPORT logoga mütse - kasutusviis oli ilmselt hoopis seotud apteegiga või laboritööga toiduainetööstuses - kuna mõlemale kahtlusele viitavad kadunukesed majaelanikud.

Kui kellegil on huvi, siis neid AUTOSPORT logoga mütse on mul 8tk.

Hannes
Vasta
#2

need toiduaine omad on saaremaa liha ja piima omad.
Vasta
#3

autosport logoga mütsi vastu oleks huvi, saatsin sõnumi privasse.
Vasta
#4

ka minul oleks huvi ühe mütsi vastu. vaata privat.
Vasta
#5

Ka mina kribasin privasse.
Vasta
#6

unu peab vist oksjoni tegemaWink

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#7

Hetkel olen saanud 9 privaatsõnumit. Ehmatav !

Mul päeval ei ole aega eriti asjaga tegeleda. Õhtuks mõtlen midagi välja.

Kuna ühe mütsi jätan kindlasti endale, siis 7 loovutan.
Oksjonit ei tea kas tuleb, sest mis raha sa nende eest oskad küsida. Paar mütsi on ilmselt ka peas käinud, kuid see ilmselt mingi eriline argument antud kontekstis pole.

Kaks küsimist on tulnud kollektsiooni täiendamise eesmärgil, nii et eks peab eelistused paika panema...

õhtuni.

Hannes
Vasta
#8

Võibolla mõtled järele ja leiad mahti organiseerida ühe neist mütsidest tulevastele põlvedele vaatamiseks eesti mootorispordi muuseumile. Vabaduse pst. 13, 11214 Tallinn. Tel: 6398666. Saaksid siis ka teised selle nägemisest rõõmu tunda!
Vasta
#9

Soovitan soojalt nüüd eraldada kogusest enesele vajamineva ja ülejäänu näiteks osta.ee-sse oksjonile panna. Kui midagi küsida ei oska, siis seal on seesugune võimalus, nagu 1-kroonine alghind (või midagi sellist). Küll siis rahva arvamus nende väärtusest ka välja tuleb, ning ka ei ole siis Teil piinlik raha küsida, sest 1-kroon ei ole nagu raha, vaid pigem sümboolne teadaanne, et asjad on saadaval Smile
ps. kui asjad oksjonile ei jõua, siis paluksin pakkumist privasse.
Vasta
#10

Mõeldud tehtud. Jätan ühe mütsi endale, üks läheb Eesti Mootorispordi Muuseumile, ülejäänud panin oksjonile üles.

Osta.ee keskkonnas leiab selle oksjoni minu kasutajanime järgi.
eseme number on muidu 1127658

Pakkumisel on 6 peakatet. Hindasin mütsid 5 palli skaalal.

Ütlen veel juurde, et paar mütsi mis on peas käinud vajavad puhastamist, kuna riie on "veekindel" peaks higirandid ja mustad näpujäljed sealt kergelt maha tulema, kuid riidel on kalduvusi hargneda, samuti logo servad võivad pestes narmendama hakata, seega ei puhastanud enne müüki ühtki mütsi ise. Aga suht kriitiline nagu ma olen ei andnud ühelegi mütsile hinnet alla 3. Kõik on ikka suht toredad hästisäilinud rariteedid.

Oksjonit pidasin viimati 2003 aastal osta.ee-s, seega ei tea kuidas kujuneb ühe alghinnaga 6 erineva mütsi müük. Arvan, et kes ees see mees, 2 nädalat on aega pakkuda.

Hannes
Vasta
#11

unu Kirjutas:Kas keegi oskaks mind valgustada mis otstarbel selliseid mütse valmistati ? Mõtlen ennekõike AUTOSPORT logoga mütse - kasutusviis oli ilmselt hoopis seotud apteegiga või laboritööga toiduainetööstuses - kuna mõlemale kahtlusele viitavad kadunukesed majaelanikud.

Hannes

AUTOSPORT-logoga mütsid on ilmselt valmistatud samas töökojas, kus nood teisedki, eesmärk nende müük laatadel, sääl oli tollal sedasorti kraami suures valikus.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#12

Ma ei hakanud osta.ee-s möllama, tahtsin küsida, et kuidas nokamütsi muidu kätte saaks, ma oleksin ühest väga huvitatud.
Vasta
#13

Mütsi muidu kätte ei saa. 6 loovutamiseks mõeldud mütsi on kõik paraku seal ( osta.ee-s) arvel.

Veidi selgus ka mütside päritolu kohta.
Saaremaa Liha-ja Piimatootmis Kombinaadi mütsidega ühes kotis olnud mütsid jäid üle samalt ürituselt - ühelt piimanduspäevalt. Kiiruga oli vaja ühesuguseid valgeid mütse ja keegi kuskilt mujalt orgunnis need.

See on ka kogu saadaolev ajalugu Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne