#1

Varsti siis see tore päev kui kurtna laata jälle näeb. on ka sel aastal kurtnesse minejaid siit palju. Lihtsalt huvipärast küsisin.
Vasta
#2

Kindlalt kohal, ehk ka väikese müügilauaga.

Asp
Vasta
#3

[quote]Niimoodi kirjutas: Aspelund
Kindlalt kohal, ehk ka väikese müügilauaga.
*************************
Raudne minek see ju traditsioon.Asp sa pane silt välja saaks pisut lobisedagi .
Näiteks lihtsalt \"Aspelund\" arusaajad saavad aruSmile
Vasta
#4

mõne korra olen käind ja ei kavatse sedagi üritust vahele jätta

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#5

eelmisel aastal käisin ja meeldis, tahaks sel aastal ka jõuda. Big Grin
Vasta
#6

Pange keegi kuupäev kah. Kusagilt vilksas läbi, kuid siin teemas pole. Ise ma ei leidnud :smug aga kohale tahaks küll tulla. Esimest korda :keersilm
Vasta
#7

eile otsisin-leidsin
tuleb siis kah kaema minna, mis sääl huvitavat on.
Vasta
#8

See on mai esimene pühapäev. Asukohaks siis täpsemalt Tagadi, see asub Kurtna lähedal.

Asp
Vasta
#9

Võtke laadale ikka kõik oma varandust kaasa kah. \"Uut\" kaupa on hakkanud väheks jääma, muidu on aastast aastasse nähtud kola.

Ise kindlalt kohal. Tahaks kohe teada kuna tuleb see päev kui mind romupäeval ei ole.
Vasta
#10

püüan ka kohal olla.
Vähemalt agendasse päev ja koht kirja pandud!Cool

sai vist kõik öeldud
Vasta
#11

Niih. Ma sain siis nüüd asjad niikaugele, et meil siin pool staapi tahavad sinna sõita. Ühesõnaga me pärnust tuleme ilmselt väikse bussiga.
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
eile otsisin-leidsin
tuleb siis kah kaema minna, mis sääl huvitavat on.
Äkiste krabad selle mersu-brosüüri kaasa :eureka
kuigi ma ei oska praegu välja mõelda, mis valemiga seal kedagi ära võiks tunda Sad.
Sildike Aspelundi letil oleks orientiiriks küll muidugi. Et mingi treffpunkt või nii.
Smile
Vasta
#13

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Jansa
Sildike Aspelundi letil oleks orientiiriks küll muidugi. Et mingi treffpunkt või nii.
Smile

hea mõte... eelmine kurtna laat vist ei saadud kokku... ma arvan et Asp ( või mina) orgunnib ühe lipu siis sinna püsti... ehk ise kah kohal ühe varanduse kohvriga Big Grin

muidugi Jansa sinu mersut ei ole kah raske ära tunda Cool
Vasta
#14

Ainus lipp, mis sinna ehk sobiks, on kunagi Toompeal lehvinud ENSV lipp, küll veidi väsinud, aga megasuur.

Teine võimalus on otsida mind auto järele, tumesinine VAZ 06 käruga, number algab 036 DA..

Igaks juhuks jätan ka oma kontaktnumbri : 05109124. Kui ma ka platsil ringi liigun, siis saab mind selle pealt alati kätte. Mainige muidugi kõne alguses ära, et tegu foorumi inimestega, mul muidu raske laada suurest kõnedelaviinist õigeid välja noppida.

Asp
Vasta
#15

kindel tulija, mudu oelks tuld oma minskiga sinna aga et jah, lasin pooleks selle eile Sad aga kui kelellgi on siis võtke kindalsti minski silinder kaasa.. ma ärin ära..
Vasta
#16

Svenson lubas ka suure lipu kaasa võtta, peal siis kiri automoto ja pilt ise valge. Nii et kohtumiseni selle all.

Asp
Vasta
#17

Käidud, nähtud, ostetud. Kohati meenutas asi küll Kadaka turgu - T särgid, puulusikad, matrjoskad jne. aga ühtteist huvitavat oli küll. Endal hea meel korraliku nagaani trumli üle, nüüd saab nahkmantli selga panna ja külvivolinikku mängima minna.
Vasta
#18

kah eluga tagasi... ilm oli kehvavõitu aga lahe oli küll... sai nii mõnegi nime ja näo nüüd kokku panna... Big Grin
Vasta
#19

aga lippu polnud küll näha, niiet minul jäid näod ja nimed kokku panemata. Sinist 06 (käruga) nägin vaid üht (villise-nurgas), kõrval oli aga kuuekümnele lähenev \"onu\".
krt - lootsin, et näeb, kes siis õige pesitseb minu netisirvija \"home\" nupu all. Samas \"Jansa\" masinat uudistades märkasin, et mind uudistatakse vastu - niiet üks nägu siiski tuttav. Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#20

See mis seal beezi villise juures oli oligi Aspelundi ära a ju ta siis ise käis kammimas platsi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne