iz jupiter3k küsimused(1976a)
#21

Arvan et vahetan ära kepsu laagrid, see ole üks suur töö, aga parem kui osta mingisugused kasutatud. Ja uue peale ei hakka hammas pealeToungue.
palju lähevad umbkaudu maksma terve mootori simmerlingid ja laagrid?

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#22

indrek1000 Kirjutas:Arvan et vahetan ära kepsu laagrid, see ole üks suur töö, aga parem kui osta mingisugused kasutatud. Ja uue peale ei hakka hammas pealeToungue.
palju lähevad umbkaudu maksma terve mootori simmerlingid ja laagrid?

Vene laagrid 200+ eeku ja Skf-id miski 600+ eeku. Simmerlingid 130.- komplekt ja tavalised tihendid veel 70.-.
Ühe jupiter 3 mootori remondist koos hindadega on juttu http://forum.automoto.ee/showthread.php?...355&page=7 minu enda jupiteri teemas. Soovitan soojalt vaatata, mootori täielik remont on ikka vääga raske.
95% kindel, et nendel kepsulaagrite vahetusel pole mõtet, töö maksab 600.- +keps 600 ühe väntvõlli puhul, selle raha eest saab juba uued, või siis mitu korralikku paari vanu.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#23

Ok ma võtan seda arvesse ja proovin leida kusagilt heas korras kasutatud.
Laagritega pole probleemi, sellepärast et vanaisal olid säilinud terve karbitäis iz-i laagreid, mis on kõik hästi säilinud. Arvatavasti on seal terve mootori laagrid (eks ta tagavaraks ostis).
mõni päev võtan simmerlingid maha ja proovin leida lähimast suuremast asulast (viljandist) ka uued.

Tänud soovituste eest!

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#24

Täna sain siis lahti ühe poole. ja pilt oli sees selline et väntvõlli otsa laagrid olid omadega läbi. Täiesti kõrisesid. Ja võib arvata et teiselt poolt avaneb sama vaatepilt.
väntvõlli kamber oli pruunikas, vb laagrid rooste läinud, sest masin seisis sellest ajast saadik kui eesti aeg algas.
Kas hooratta kambrisse tuleb ka panna õli? Mul seal ei olnud tilkagi aga täna kuulsin et tuleks lisada kuskil 100ml õli.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#25

lisan siis ka paar pilti ennem remonti.

link: http://www.fotoalbum.ee/pictures.php?action=4&id=56491

kommenteerige! ja need jalakaitsmed ja tuuleklaas pole originaal kindlasti, summuti torud kah mitte.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#26

100% nõukogude inimese ratas Smile
Tundub küll täitsa komplektne!


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#27

terekest!

Nüüd siis varsti mootor koos.
Ostetud sai laagrid, kepsu puksid, sõrmed, simmerlingide komplekt.
Vaja veel mootori tihendite komplekti, tellisin aga pole ikka veel kätte saanud.
Vahetusse läheb ka esiratas, kuna mantlis pragu sees Sad

loodan et saan tihendid varsti kätte ja siis mootor lähima ajaga kokku.

Väike mure et kust saada jupiterile spido trossi, kloostrimetsas oli ainult selle väikese kandilise otsaga, aga minu jupiteril väike ristkülikukujuline ots.

Üks küsimus veel, kas käikukasti kahvli võllil on mõlemas otsas seib?
Joonisel on, aga minul polnud oli ainult alumises otsas. Arvan et lisan ka teise seibi, sest mootori vahele kasutan tihendit. Ennem oli mootori vahel mingisugune tehase lakk.

loodan saada vastuseid.

ette tänades

Indrek

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#28

Tere!

Mootor koos, aga on suht tihe.
(vändaga erilist ei jõua ringi ajada)
Kui jõuab nn surnud seisu, kus 1 kolb üleval ja teine all siis ei jõua edasi lükata. Aga andsin vänta ainult käega.
Kas see on loomulik, kui kõik uued laagrid, simmerlingid ja rõngad panin?

Tahaks teada vastust, kui ei tohi olla siis ma pean ta uuesti laiali võtma Sad

Indrek

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#29

Minu just kokku laotud mootor oli ka suht tihe, kindlasti pead vaatama et hooratas vastu oma kambri servi ei käi ja et mootor kusagilt ei pooks. Kui pooma jääb siis sellel mootoril pikka iga pole.
Ühesõnaga pooma ei tohi jääda, tihe võib olla.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#30

Tere!

Enne sidurisüsteemi külgepanemist ma seda vaatasin kah et käigukast ikka liiguks ilusti ja et hoorattas oleks keskel ja nad olidgi nii nagu vaja.

Indrek

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#31

tere!

Sai siis mootor kokku pandud ja ka lahti v6etud, sest k2igude fiksaator oli puudu, kui selle lisasin siis k2igud l2hevad h2sti sisse.

Yldiselt niipalju et sain mootori kokku ja paremini toole, kui ennem.
K2ivitub ka 1 v6i 2 jalaloogist, ka soojalt. spido trossi sain vahetuse teel ja see on tuliuus. k2igud tootavad ilusti, ainult et 2 k2iku ei tohi litsuda sisse tugevasti, sest siis lihtsalt l2heb yle. kasutan nyyd ka 2t saebensiini 6li, tulemus selline et k2ivitub paremini ja suitseb v2hem.

Mind imestas see et kui olin 2sja mootori kokku pannud, ja hakkasin proovima seda k2ivituda l2ks see 2 laksust.
j2reldus selline et tee oma tood korralikult ja isegi vene masinad ei vea sind alt Big Grin

nyyd siis mitte midagi muud, kui s6itma!
ja s6ites kanna alati ka kiivrit!

INDREK

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#32

küsimus:

Palju peavad olema pingul siduri korvi mutrid, mis hoiavad vedrud pinge all?
Jaman siduriga natuke ja tekkis küsimus palju on normaalne. Muidu saja pealt juba röögib käes Sad mootor. Arvan et need vedrud liiga l6dvad ja ei t6mba kettaid kokku ja sellepärast libiseb, aga sai siin ükspäev pingutatud neid aga ega targemaks ei läinud ikka sama jama. andge nõu kuidas reguleerida.

Aitäh!

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#33

Kas sa ei arva, et see masin peakski 100 pealt juba röökima? Big Grin
Vasta
#34

olen jah teisel arvamusel, kuna juba mingi 80-ne pealt juba suht pöördes, lased gaasi maha , siis t6mbab siduri kettad kokku ja kiirus nats kasvab.
eelnevalt olen sõitnud ka teiste samasugustega ja vahe ikka märgatav, väga vaikselt käivad teised (ei libise).
Kaasfoorumlane madeinussr mainis ka oma jutus et on sõitnud 110km/h ja ma usun et tal masin niimoodi ei "röögi".
Isiklikult tekib raskusi et seegi kiirus kätte saada. jõudu on aga ainult piniseb.
Ja ees ei ole ka just kõige väiksem hammakas, vist oli 18 hammast.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#35

Kui sidur libiseb, siis keera neid kruvisid pool pööret peale ning proovi uuesti. Kui ikka libiseb, siis järgmine pool pööret jne, kuniks toimib normaalselt. Siduri libisemisest on hää aimu saada nii: võta 70-80km/h kiirust sisse, gaasi lahti päästmata lahuta sidur ja lase plõnksuga heebli tagasi- peab väga kiiresti siduma, ei tohi jääda "undama" ja aeglaselt pöördeid langetama.
Vasta
#36

indrek1000 Kirjutas:olen jah teisel arvamusel, kuna juba mingi 80-ne pealt juba suht pöördes, lased gaasi maha , siis t6mbab siduri kettad kokku ja kiirus nats kasvab.
eelnevalt olen sõitnud ka teiste samasugustega ja vahe ikka märgatav, väga vaikselt käivad teised (ei libise).
Kaasfoorumlane madeinussr mainis ka oma jutus et on sõitnud 110km/h ja ma usun et tal masin niimoodi ei "röögi".
Isiklikult tekib raskusi et seegi kiirus kätte saada. jõudu on aga ainult piniseb.
Ja ees ei ole ka just kõige väiksem hammakas, vist oli 18 hammast.

Minu rattal on ka 18 hambaline hammasratas ja 110-120km/h pole probleem sõita, peale seda on juba raske kiirust juurde saada.
Sidur hakkab libisema vaid kusagil neljanda käiguga 100 pealt kiirendades ja seda ka harva. See on tüüpiline viga Jupiteril, mootori jõud käbi lihtsalt sidurist üle.
Sinu ratta viga võib olla hoopis selles et jalgsidur on peal, käsisidur võib olla ilusti korras ja tross ka korraliku paari mm lõtkuga aga jalgsidur on ikka peal näiteks (alguses oli minu omal ka see viga). Ei mäletagi enam kuidas seda timmida sai aga äkki generaatori poolse küljekaane alt.
Käigubahetus kangil peab sees olema väike lõtk nagu sidurilingil.

Edu


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#37

eks ma proovi veel siis, tegelikult peaks ikka ka seda automaatsidurit reguleerida saama ka sealt siduri korvi juurest.
Kui l6tk sees, siis kindel et siduri tõmbab tagasi jh. Aga äkki viga ka siduriketastes (kulunud)?

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#38

sain nüüd proovitud nii üht, kui ka teistpidi aga tulemuseta. St et kettad läbi. kust osta uusi ja äkki kaasfoorumlastel ka pakkuda.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#39

Midagi peaks leiduma.Helista kui huvi tunned,numbri leiad profiilist.
Vasta
#40

Tsitaat:Postitaja: Sten - Täna 13:18
Sekkun teemasse.
Kui mootor on kokku pandud, siis kui kergelt mootor liikuma peab kepsust ringi ajades? Kas tuleb pingutada, et ringi ajada või on õige see kui saad kepsu kahe näpuga üles alla liigutada?
Kui ta sul korralikult kokku läks, st. teda mitte väga jõuga vägistades peaks korras olema. Selle kepsu liigutamisega on nii, et teinekord kehv hoo peale saada, kui vale nurga alla algul neid liigutama hakkad. Aga endal oli nii, et kui juba hoopeale sain, siis oli lihtne.

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne