M72 läks vanarauajõmmidele
#1

Sai siis täna käidud ühe metsatalu vanamehe juures kelle sõbral oli juba aastaid heinaküünis vana M72 mootorratas, kuid vana oli metalliotsijatele selle tsikli kuu aega tagasi vanarauaks ära andnud Sad
Selle minu tuttava vanamehe jutu järgi oli see üks esimestest M72test ja tsikkel oli olnud enamvähem komplektne.See vanapapi kes selle vanarauaks andis ütles vaid:"mis ta seisab siin jalus keegi sellega nagunii sõitma ei hakka!"

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta
#2

Natuke OT: Mulle helistas üks vanamees, kes ütles oma lahtise ja pintsliga värvitud M72 hinnaks 100'000 (sada tuhat)SmileSmileSmile
Vasta
#3

Vanamees, kelle kest mina oma mt-10-ne sain, oli oma teise tsikli, urali, mootori mõni kuu enne maha kruttind ja emexisse viinud. Alles oli ainult paak ning raam. Temast need tsiklid kuuri seisma olid jäänud ning sama moodi "keegi sellega nagunii enam midagi ei tee". Kurb.

Cool
Vasta
#4

Kõige lollem selle asja juures on see,et tahtsin juba suvel toda vanameest üles otsida kuid jah ajapuudusel lükkus asi edasi koguaeg ja nüüd kus võtsin asja ette -nagu saatuse iroonia kuu aega tagasi läks vanarauaks muidu oli see asi seal juba oma 50aastat oodanud. Ja see pole mul esimene selline juhus kus jääd kuu või nädal hiljaks.Kurb igatahes Sad
Muidugi see 100 tuhande küsimise näide oli ka äge!

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne