Leidsin kodunt POBEDA
#1

Oma asjades sorteerides avastasin, et olen önnelik Pobeda omanik enda teadmata. Olevat olnud isa vana käekell, nüüdseks rikkis kuid siiski huvitav.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#2

mis seal siis erilist on ? Pobeda asju võiks olla veel miljoneid, sest pobeda tähendab ju vabadust ( võin ka eksida), ning otsest seost seal liikur Pobedaga küll pole ju ?

Sama hästi võiks öelda ju, et ma olen Moskvits olnud, et elasin Moskvas Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#3

fic Kirjutas:... pobeda tähendab ju vabadust ( võin ka eksida)...

Eksisid. Pobeda tähendab võitu.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Pobeda tähendab siiski "võitu". Selle nimega kellad olid nõukaajal väga levinud.
Vasta
#5

Jaa,tõepoolest,meil oli seeruõppes Dobele2-es rivilaul ,,Den Pobedõ,,mille me ristisime ,,den polutskiks,,.Miljoneid,miljoneid....
Vasta
#6

mul isa tegeles kellaparandusega ja seoses sellega on neid pobi käekellasid mingi 30-40 tükki mõni isegi töökorras.Erilist pole siin midagiToungue
Vasta
#7

fic Kirjutas:mis seal siis erilist on ? Pobeda asju võiks olla veel miljoneid, sest pobeda tähendab ju vabadust ( võin ka eksida), ning otsest seost seal liikur Pobedaga küll pole ju ?

Sama hästi võiks öelda ju, et ma olen Moskvits olnud, et elasin Moskvas Smile

Näita palun mulle (kui suudad), kus ma oma postituses kirjutasin vöi kasvöi vihjasin erilisusele vöi kella seost liikuriga???

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#8

lase see kell korda teha,kunagi hea lastele näidata ja öelda,et see kuulus teie vanaisale.
Vasta
#9

Ma olen kuulnud ühe laheda mehe käest kes rääkis sellise loo, kuidas nad proovisid korraldada, väikse asja, ehk värvida ära selle söna(Pobeda) kaks esimest tähte, et siis saada Beda, vist tähendas viletsust, kuid üritus kukkus läbi kuna kaks tüüpi kes pidid ka sellel aksioonis osalema hüppasid alt. Ja asi oli seotud, siis 1 Mai püha paraadiga, kus oli kirjas 1945-1985 ehk 45 aastat vöidust.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#10

miniest Kirjutas:kirjas 1945-1985 ehk 45 aastat vöidust.

45+45=90
85-45=40
Vasta
#11

Style Kirjutas:
miniest Kirjutas:kirjas 1945-1985 ehk 45 aastat vöidust.

45+45=90
85-45=40

Oi vabandust, et eksisin, aitäh tähele paneku eest, siis.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne