Sobiv internetikanal puidutoodete müügiks?
#1

Nimelt kas keegi oskab mõnda head foorumit vms.. portaali nimetada kus võiks edastada kuulutusi puidutoodete kohta. Mul nimelt vaja maha müüa natuke saareplanku ja kultuurpaju vitsasid jne... kus foorumis saaks neid tasuta kuulutada.
Samuti kui keegi teab endal vajaminevat noid asju või teab kedagi kel võiks vaja minna seda sorti puidutooteid võib mulle privas sõnumi saata.
Kuna see foorum on mõeldud eelkõige automoto teemadeks ja veel ka selle piiranguga et uuniku juppide vahetamiseks siis ma ei hakanud üldse modesi vihastama oma kuulutuse turuplatsi panekuga, loodan et nad ei vihasta aga kui ma siin vaba teema all sellist abi palun Toungue
Vasta
#2

Usenet'i uudisegrupp ee.ehitus.vestlus näiteks.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

...vaadates algset pealkirja ("Andge nõu") küsiksin täpsustust: "kas vaja on kastrulit või potti?"

lennukat fantaasiat pealkirjade väljamõtlemisel soovides,
Teet

muudatus: olgu-olgu, muutsin pelkirja ise asjalikumaks - "Shander", Sa võid teda oma tahtmist mööda esimese postituse "muuda"-nupu abil korrigeerida

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

Nii on jah vähe parem, tänud 13piisabile ja nagu näha on otsa ja pane oma kuulutus kuhu tahad, aga vähemalt mul on nii läinud et alati suurimat abi osutab automoto foorum, juba kaks foorumikaaslasest huvilist on Privasse kirja saatnud sel teemal Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne