K: Vana Volga "Põdra" hind?
#1

kui palju maksab vana volga põder.oleks pakkuda paar tervet põtra.
Vasta
#2

mine vaata "VOLGA" poest Videviku tn., Tallinnas. Vahepeal neil oli müügil seal.

militaarmootorrattur
Vasta
#3

Kas tõesti fantaasia ei ulatu nii kaugele, et sõnastada pealkiri informatiivsemalt kui seda on "küsimus"??!! Väikese vihjena- "Volga põdra hind?" kõlaks tunduvalt paremini.
Vasta
#4

zyndapp666 Kirjutas:mine vaata "VOLGA" poest Videviku tn., Tallinnas. Vahepeal neil oli müügil seal.

Kui neid seal veel alles on, siis nad maksavad ilmselt vähem kui hinnasildil näidatud. Kauba hind on ikkagi see, mida inimene on nõus selle eest maksma, mitte see, mida selle eest küsitakse.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#5

"Põdra" hinnakujundus on suur "teadus" kõik sõltub seisukorrast, originaalsusest, turusituatsioonist ja ostja hingeseisundist. Replikapõder on odavam kui algne põder, vigastused ja kehv kroom võtavad samuti hinda maha. Ilus ehe põder võib Venes isegi 100 USD maksta!

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#6

aastat paar tagasi jäi kuskil internetis silma mingi Eesti "ärika" pakkumine, kes küsis ainult "põdra" eest 3000eeki

OT: minu arusaamade järgi peaks siiski tegemsit olema "hirvega"

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#7

hqs Kirjutas:aastat paar tagasi jäi kuskil internetis silma mingi Eesti "ärika" pakkumine, kes küsis ainult "põdra"  eest 3000eeki

OT: minu arusaamade järgi peaks siiski tegemsit olema "hirvega"

Veel OT: ma võin mõne oma restaureeritud jalgratta eest ka nt $100000 küsida, aga seepärast ei ole keegi ju kohustatud seda ostma... Smile

Ja olen korra ka küsinud, kui on käidud peale kui uni et müü ära ja müü ära (mitte-vanasõidukifänni poolt) Wink Wink

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Viimaste aastate jooksul on jäänud erinevates pakkumistes kõrva hinnana 2000 EEKi
Vasta
#9

Alts Kirjutas:Viimaste aastate jooksul on jäänud erinevates pakkumistes kõrva hinnana 2000 EEKi

Palju. 2000 võib müügihind olla, aga ostuhind on reeglina 1000-1500.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne