Teema on suletud

Mopi ja võrri klubi
#21

kuule sa maha ei taha müüa
ma ostaks kallilt müüd
kus sa asud
saada vastus aadresile tanel.tikk@mail.ee
#22

kust neid sisse-ja välja laset viilida tuleb
#23

jehuuuuuu Big Grin see pole nüüd mingi mure küll aga sain oma mopi (riga) nüüd lõpuks nii korda, et saab sõita ja puhaCool

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#24

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: lauryxxx
siin siis minu esimene, ja iseehitatud võrr. Automaat käigukastiga. 4hobust. Ca 100 cm. Välja peaks lippama kuskil 70:duh
miz mootor sul sial pial on?
#25

See on minu arvates druzba mootor.
#26

see, et tahaks teada, kas kõigi nende vene mopeedide (riga, stella, mini, delta jne. ) karbussid õigemini mul oleks vaja teada ujukid on ühesugused? mul on siuke jama , et ei hoia õieti nivood. põhjus : ujukinõel natukese kõver ja ei kuku alla oma raskusega vahest ja siis sureb välja. riga juppe pole kuskil, niiet äkki siis teistel moppidel samasugune... see sobiks mulle väga hästi

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mopeedur
see, et tahaks teada, kas kõigi nende vene mopeedide (riga, stella, mini, delta jne. ) karbussid õigemini mul oleks vaja teada ujukid on ühesugused? mul on siuke jama , et ei hoia õieti nivood. põhjus : ujukinõel natukese kõver ja ei kuku alla oma raskusega vahest ja siis sureb välja. riga juppe pole kuskil, niiet äkki siis teistel moppidel samasugune... see sobiks mulle väga hästi
tondil ei ole we?mul mudu endal ka riga aga selle juppe ma ei müü(ise tahax ka nagu sõita)
#28

ei ole tondil jah yhtki riga juppi... aga loodan, et neil teistel vene mopeedidel on sarnased karbussid, sidur on neil igatahes sama. by the way mis riga sul on ja kas pilte on kuskil yleval?

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#29

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mopeedur
ei ole tondil jah yhtki riga juppi... aga loodan, et neil teistel vene mopeedidel on sarnased karbussid, sidur on neil igatahes sama. by the way mis riga sul on ja kas pilte on kuskil yleval?
mul on vict riga 4 (kahekäiguline ja pedaalidega(millest ma üritan lahti saada))
Tsitaat:tahax olla sinu jook,sinu punane vein.künnan sinu merd nagu vaaalge laev,see on kvaliteet bens.(smilers)
#30

mul vist see ( ei ole tegelikult asjas päris selgusele jõudnud ) riga 21??? see on 2 käiguga(käsikad), ilma pedaalideta ja katkise magneetoga Big Grin

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#31

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mopeedur
mul vist see ( ei ole tegelikult asjas päris selgusele jõudnud ) riga 21??? see on 2 käiguga(käsikad), ilma pedaalideta ja katkise magneetoga Big Grin
aga mingeid juppe sial(tondil)oli kyl,mitte kyl kõike aga näitex isegi kolb oli.aga mul on isegi dok.olemas!!!sial ütleb et riga4.mul on see koguaeg minu suguvõsas olnud kõigepialt isa ostis selle(tallinna kaubamajast:o)siis sõitis sellega mu sugulane ja nyd mina.
#32

mina ostuga dokumente kaasa ei saand... mul on sial mingi vana must vene number lah veel... aga keda saa ikka kollitab Toungue

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#33

ma sain endale kurtna laatalt jumala normaalse kiivri 225 krooniga
#34

ohoo oot millalsee kurtna laat ooi täna vä... oih kaka ilma jäin seekordSad

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#35

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mopeedur
ohoo oot millalsee kurtna laat ooi täna vä... oih kaka ilma jäin seekordSad
see kesdab veel
#36

kuigaua??

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#37

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mopeedi fänn
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mopeedur
ohoo oot millalsee kurtna laat ooi täna vä... oih kaka ilma jäin seekordSad
see kesdab veel
kas siaL 50 ccm jawa 3.rõngalist kolbi ple we?
#38

sry äkki loll küsimus... aga kus see täpselt on ja kaua kestab??:keersilm
#39

mul on ka plaan teha druzba mootoriga v6rr kuidas sa käivitus värgi tegid
#40

kas sa mõtled lauryxxx\'i oma? võiks ikka natuke täpsustada onju!

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne