Baltimaade retrosõit 2007.
#21

Selline küsimus.
Üritus äge, rahvast palju ise sain osa ainult Viljandis kolonni lõpus seismisega, sest olin tööülesannete tõttu seotud Viljandis toimuva tehnikamessiga, miks on sõidust nii vähe pilte, kindlasti klõpsutati neid rohkem.
Vasta
#22

Tsiklimeister Kirjutas:Sündmusest on pilte tuhandeid aga nende ülesse riputamine võtab veidi aega ja foorum ei ole kindlasti kohe kõige parem koht nende piltide eksponeerimiseks.Surfake ringi ja kasutage otsingumootorit google ning märgusõnad peaksid Teile olema juba tuttavad.
Edu ja tervist kõigile!

Ootoot.
Nüüd kohe ei jõua kohale..
Miks foorum piltide eksponeerimiseks kasulik pole?
Minu jaoks on see loogikaviga..
Vasta
#23

Mõtekam on siiski valida mõni alguse postitus ja sinna kokku koguda lingid erinevatele pildialbumitele või siis eraldi postitustena teema lõppu (eeldus oleks muidugi, et teemas ei hakata mingit läbi ajama, nii et lingid on erinevate postituste vahel.

Dad.
Vasta
#24

Tõstke see link kuhu peate vajalikuks:
http://www.wehrmacht.pri.ee/phpBB-2.0.17...php?t=2337
Vasta
#25

Kena vaadata, kui erinevad mundrid suudavad koos eksisteerida, nii peaksid ka veteranid omavahel käituma, sest sõja lõpust on ju palju vett merre voolanud ja oleks aeg ära leppida.See on muidugi minu isiklik arvamus.
Vasta
#26

Seekord siis lõppes retrosõit ühele autole sedapsi
Vasta
#27

Ülevaate Retrosõidust saate
www.tv.ee
otsingust: vanasõidukite retrosõit ja heinamaal sõda mängimas.
head vaatamist.

:I M Back
Vasta
#28

Valmis on kauaoodatud DVD Retrosõidust.
Osalistel,kes soovivad seda endale soetada,paluksime saata enda postiaadress meilile heido@retromc.ee

Meeldivat vaatamist!

:I M Back
Vasta
#29

Jube äge DVD sai teil valmis!Tänud tegijatele.

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne