plasti värvimine
#1

kas keegi ostab öelda kuidas ja mida kanda peale vanale pleekind katuseraami plastist pulkadele(need vanad lõõtsamoodi raamid mis sobisid mitmele autole, mul näiteks sapikal), millega värvida ni iet peal püsiks ja päikeruttu ära kah ei pleegita?



Vasta
#2

Hea oleks enne muidugi teada pindade seisu aga muidu plastipraimer(nakkumise jaoks),täitekrunt ja värv(milline vaid hinna ja kvaliteedi osas sobivaim).
Vasta
#3

plast pole äramõrandend ea lõhenanend midagi, lissalt valged pulgad on koledaks kollaseks tõmbunud



Vasta
#4

+enne värvimist korralik matistamine ja pinna puhastamine silikonieemaldiga. Ja värvi sisse kindlasti elastikaine ja antisilikon.
Vasta
#5

okei...



Vasta
#6

minu plastjubinad (nii pehmest kui kõvast plastist) on stangede lappimisega tegeleva hea tuttava soovitusel spray-plastikrundi peale saanud ning mõned asjad on kohe värvi selga saanud, mõnedel on täitekrunt vahele läinud. Ei mingeid lisandeid värvi sisse - ning püsima on kõik jäänud. Muidu on sprayd jamad, kuid plastikrunt-spray teeb vajaliku töö ära. Olen ka püstoli-plastikrunti proovinud, aga see on väga-väga vedel ning püstolist (vene püstol) lastes ei jõua püstolit täita - nii kiirelt tühjeneb Smile Suure kulu tõttu on püstoli-plastikrundi kasutamine ka natuke kallim "lõbu" kui spray.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne