On üle mõni vanaaegne suur veinipudel
#1

Nimelt vedelevad mul juba pikemat aega garaašis ja võtavad ruumi vanad veinipudelid, värvus valge, suured vist olid 20 l võin eksida, Kas kellegil poleks neid miskiks asjaks tarvis, Kui muud ei saa siis äkki keegi tegeleb klaasi sulatamisega ja ümbertöötlemisega äkki saab sinna ära kasutada, mul aga võtavad aina ruumi ja kaks on juba õnnetult purunenud. Mingi 7 tk on vist veel alles, asuvad läänemaal. Samas annaks kellelegi huvilisele ära mesitarusi kel on soovi, enamus on vanad ja tahavad puhastamist ja väikest remonti mõni on päris korralik, kui kellegil on huvi siis võib tulla vaadata nädalavahetuseti ennem kokkuleppides, olen nõus ära andma, ( ühes peaks minu mäletamist mööda mesilaspere sees olema, aga seda saab alles kevadel täpsemalt teada, ka selle olen nõus kellegile loovutama kellel huvi on.
Vasta
#2

(29-01-2007, 19:02 PM)Shander Kirjutas:  Nimelt vedelevad mul juba pikemat aega garaašis ja võtavad ruumi vanad veinipudelid, värvus valge, suured vist olid 20 l võin eksida, Kas kellegil poleks neid miskiks asjaks tarvis, Kui muud ei saa siis äkki keegi tegeleb klaasi sulatamisega ja ümbertöötlemisega äkki saab sinna ära kasutada, mul aga võtavad aina ruumi ja kaks on juba õnnetult purunenud. Mingi 7 tk on vist veel alles, asuvad läänemaal. Samas annaks kellelegi huvilisele ära mesitarusi kel on soovi, enamus on vanad ja tahavad puhastamist ja väikest remonti mõni on päris korralik, kui kellegil on huvi siis võib tulla vaadata nädalavahetuseti ennem kokkuleppides, olen nõus ära andma, ( ühes peaks minu mäletamist mööda mesilaspere sees olema, aga seda saab alles kevadel täpsemalt teada, ka selle olen nõus kellegile loovutama kellel huvi on.

Ahoi

Aega juba kyll kõvasti möödas, kuid kysin igaksjuhuks, kas asjad alles või juba läinud kõik ?

Best
Tõnu
Vasta
#3

No näed...suvel ostsin möned Tartust..ma mötlen neid pudeleid Smile, oma jäi väheks. Aga kui alles on, siis möne võtaks veel ligi. Ei osand siit otsidagi!


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne