Pannonia T1 1962
#21

Tere

Vaata seda linki(http://www.kis.p.lodz.pl/~wbieniec/moto/...nnonia.gif)

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#22

    tere ma tahtsin teada kas need numbrid mis on märgitud raamile noole ühe ja kahe juurde on märgitud ka tehnilisse passi?
Vasta
#23

Tere

Tehnilises passis on ikka kirjas sama number mis birkal ehk minu ratta puhul T1/****** formaadis.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#24

ega ma pirkast ei räägi!!!!vaata pilti seal on nooled peal ma mõtlen neid numbreid
Vasta
#25

vazmees Kirjutas:ega ma pirkast ei räägi!!!!vaata pilti seal on nooled peal ma mõtlen neid numbreid

Tere

Sa said natuke valesti aru minust. Nimelt minu rattal ei ole noole üks juures mingit numbrit, noole kaks juures on sama number mis mootorilgi(T12/******) ja noole kolm juures ehk siis birka all suva neljakohaline number ja birkal on number formaadis T1/******. Tehnilises passis on ainult birkal olev number ja mitte midagi muud.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#26

siimlane Kirjutas:Lammutasin täna velje küljest rummud lahti. Nüüd peab need ära puhastama ja poleerima, et saaks nad Saksamaale tegemisse saata.

Kas sa lased Saksamaal teha uued rummud või veljed või mõlemad?
Vasta
#27

senat Kirjutas:
siimlane Kirjutas:Lammutasin täna velje küljest rummud lahti. Nüüd peab need ära puhastama ja poleerima, et saaks nad Saksamaale tegemisse saata.

Kas sa lased Saksamaal teha uued rummud või veljed või mõlemad?


Tere

Saksamaal pannakse minu saadetud rummude külge uued kodarad ja veljed.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#28

Tere

Sain eile kätte Pidurimeistrist oma klotsid ja pean nende tööd ainult kiitma. Esiteks on seal väga hea suhtumine ja teiseks töö kiire ja korralik. Samuti õnnestus veel saada endale TLF-i poolakeelne varuosakataloog, mis enne kogust puudus. Nimelt mul on üks TLF-i kataloog veel kuid selles on ainult pildid ja mitte ühtegi detailikirjeldust ega nime.

Natuke OT kuid nädala alguses jõudis kohale minu järgmine projektitsikkel - Pannonia TLB aastast 1961. Neid tsikleid on valmistatud ainult 3175 tükki 1960 aasta keskpaigast 1962 aasta keskpaigani. Leidsin selle ühest poola oksjonikeskkonnast ja pärast mõningaid organiseerimistöid on see sõiduk jõudnud minu garaaži. Ratas pole päris komplektne kuid on olemas juba esialgsed kokkulepped mõnede osade replicate valmistamiseks.

   
   

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#29

Väga hea ja haruldane uus projekt, edu!!!

militaarmootorrattur
Vasta
#30

vägev masin see pannonia see viimane ikka päris uhke
Vasta
#31

Tere

Sain eile kätte birkasildid. Esimese asjana suunudusin garaaži, et tuvastada kuidas need numbrid peale jäävad. Pärast esimest haamrimatsu sain niipalju targemaks et oleks isegi võinud paksemale materjalile need teha. Võrreldes originaaliga on need uued märksa õhemad. Kui kellelgi on huvi nende vastu siis lasin teha ratta silte igaks juhuks kümme tükki, et eksimiseks ka ruumi oleks ja teistele jagamiseks ka vajaduse korral. Stampline'is ei tehtud ära kõiki lõikeid, ratta sildid tuleb ise plekikääridega üle käia.

Sain lõpuks kontakti ka ühe Ungari sadulsepaga. Kogu külgkorvi sisu,tsikliiste plekkalusega koos saatmisega on vähemalt 1500 võrra odavam. Pildi pealt näevad asjad päris ilusad välja, loodame et kvaliteet ei kõigu. Tähtaajaks lubati 3-4 nädalat. Eks siis näha ole millal asjad saabuma hakkavad. Külkasein ei mahtunud praegu veel pildiseeriasse. Viimane kord garaažis käies avastasin et olen unustanud kroomimisse anda kaks väga tähtsat detaili - tulevõru ja spidomeetri ümbrisvõru. Olin need lihtsalt nii osavalt ära peitnud asjade vahele. Tulebki ette võtta nüüd järjekordne reis Kloostrimetsa motopoodi. Tasapisi vaatan ka neid asju kokku mis tuleks klaaskuulipritsi saata, nägin foorumis ka kuskil seda kontakttelefoni, küllap varsti on asjad tartu poole teel.

   
   
   
   
   

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#32

Tere

Täna on jälle suurpäev minu Pannonia projekti ajaloosSmile - sain kätte esimese jao kroomitud osasid. Lambivõru ja spidommetrivõru on veel meisterdamises, kuid ülejäänud asjad sisustavad juba mu garaaži. Tegin ka väikese pildiseeria, et kontrollida kõikide detailide õnnelikku tagasijõudmist koju ja panin selle ülesse ka saidilie www.zone.ee/pannonia1962

Taustal olen ka edasi teinud uurimistööd erinevate Pannonia mudelite varuosakataloogide soetamiseks. Vanemad mudelid on kõik olemas, uuematega läheb veel aega. Samuti õnnestub lähiajal taastada ka ungari oksjonikeskkonnas oma pakkumiste tegemise õigus ja saab omale jälle hunnikutes väikeseid jubinaid tellima hakata.

Kui kellelgi on üle mõni Pannonia võti siis oleks sellest väga huvitatud. Usun, et seda nüüd küll ei pea ungarist tellima hakkama. Panen igaks juhuks ühe pildi ka üles, et teaksite millist otsin. Sain Kloostrimetsast ka ühe kastitäie Pannonia jubinaid oma varuosadele lisaks. Seal oli nii mõnigi uus tross ja vähemalt kaks uut leegitoru kinnitusmutrit, pärast klaaskuulipritsi näevad need välja nagu uuedSmile Kui saaks värvimisest kätte veel muud detailid siis saaks juba tasapisi ratast kokku laduma hakata.
   

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#33

Vaatan,et masin edeneb väga jõudsalt!CoolKuid kui saladus pole palju sul nende osade kroomimine läks?Rolleyes
Vasta
#34

mind huvitaks ka kui palju sul se kroomimis lõbu maksma läks ja mind huvitaks se ka ms sa oma sumbutitega ja leegi torudega teed et need taastada?
Vasta
#35

Tere

Summuteid ja leegitorusid ei ole mõtet taastada. Neid saab tellida nii saksa ebay-st kui ka Kloostrimetsa motopoest. Komplekt kus on olemas leegitorud,summutid, üleminekud+kinnitused v.a leegitoru kinnitusmutrid maksab 4500-5000 krooni kanti.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#36

kas sa võtad masina arvele tavaliste tokidega või teed uunikumi tokid?
ja kui sind huvitab mis masinad mul on siis pilte saad siit http://beta.album.ee/user/karlii
Vasta
#37

mul peaks tutikaid pannonia võtmeid niipalju olema üleval küll, et saan ühe loovutada.
Vasta
#38

Terekest vaatasin üle vazmehe kalerii ja seal oli üks kolb 3 rõngaga.
Kas see on panoonia oma?
Mul vedeleb kah selline ja ammu mõtlesin mille oma see olla võib Toungue (kolb on heas seisukorras)
Kui kellegil soovi võin müüa. Ise tegelen rohkem izidega.Smile

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#39

se on jawa kolb.
Vasta
#40

Ok mul on täpselt sama kolb aga suurem siis, sest jawale kohe kuidagi ei sobiToungue.
Pildilt ei saa mõõtutest hästi aruSmile.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne