Pannonia T1 1962
#81

Tere

Väga tähelepanelik sinust, Taruvaras. Tõepoolest käib originaalis selline tagatuli, kuid kahjuks ei ole seda replikana saada kahevärvilisena. Asendamine ei ole suur kunst seega, nii kui originaal kätte juhtub, vahetan ära.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#82

kas tagatuld oli ka 2 erinevat varianti? mul olemas nii üleni punane, kui ka ülevalt kollase osaga tagatuli, mille kollasuse ma arvasin pleekimise tagajärg olevat (mul on ta pea läbipaistvaks pleekinud)? kui ma õigesti meenutan, siis üks on '62 ja teine '63 rattalt.

kas numbrit plaanid allapoole tuua, (nagu siin: http://pannonia.rulli.ee/pannoniamania/t1/images/2.jpg)
või on euronumber kitsam, kui originaal numbrihoidja? must number oleks muidugi kõikse kenam Smile

igatahes 5+ töö! väga põhjalikult ette võetud ja teostatud
(kadeduseuss on aja jooksul mul püütonisuuruseks kasvanud Smile )
Vasta
#83

Tere

Ka mul seisab garaažis üks üleni punane tagatuli. Täpset vahe ei ole õnnestunud veel välja uurida. See tuli mis tsiklil küljes on täiesti uus ja kilekoti sees seisnud aastakümneid, niiet originaalsusega ei tohiks probleeme olla. Number on nii üles paigutatud kuna siis toimib ka numbrivalgustus tule alaosast ning mis seal salata, ka ülevaatuse meestele meeldib valgustatud number rohkemSmile

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#84

Pole kahjuks viimasel ajal palju Mootorrataste teemadessi piilunud ja seetõttu on ka see suurepärane taastamistöö kahe silma vahele jäänud.

Ütlen vaid üht: Super!

Oleks vaid selliseid ettevõtlike kutte rohkem kes asjaga julgelt peale hakkavad ja selle ka korralikult valmis teevad. Ning kogu selle protsessi kajastamine on ainult plussiks, sellest saavad kindlasti indu paljud uued ja kindlasti ka vanemad tegijad.

Ootan kannatamatult uue Pannonia projekti kulgu!

Valts@sai ise kah hea kopatäie julgust juurde oma asjadega tegelemiseks.

P.S. Nagu juba mainitud, võiks ratta anda hindamiseks Vanasõidukite komisjonile. Sellise vanakese küljes võik musta numbrit uhkusega pidada.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#85

Tere

Selle nädala sees peaks eksperdid vaatama tulema, kas on põhjust välja anda must number või vajab see veel mõningast meisterdamist.
Homme läbib tsikkel põhjaliku puhastuskuuri, et kõik vead paremini välja tuleksSmile

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#86

valts Kirjutas:Pole kahjuks viimasel ajal palju Mootorrataste teemadessi piilunud ja seetõttu on ka see suurepärane taastamistöö kahe silma vahele jäänud.
Nii oli ka minul. Juhuslikult juhtusin Pannoonia teemale.
Siit koorub välja üks foorumi suur viga. Teatud foorumi rubriigid lihtsalt lastakse läbustajatel "üle võtta". No kaua sa ikke loed neid stellade forseerimise ja busside lugemise teemasid. Ja siis mõned üksikud meistrimehed "loobivad oma pärleid sigade ette". Õnneks kukkus see pärl seasöötme kitsasse nurka, kuskohast teda laia kärsaga elukad nahka pista ei saand.
Kuskil oli kirjas, et ei pea neid läbuteemasid vaatama. Saab ka nii, aga kellele neid pärleid siis lihvitakse?
Vasta
#87

Tere

Täna vaatasid eksperdid ratta üle ja leidsid, et sobib küll kandma musta numbrit. Originaalsusprotsendiks on 97. Nüüdsest edasi vaja tegeleda veel paberimajandusega, et saaks kõik andmed korda ja numbrimärgid külge. Samuti ootavad talvel ratast ees veel mõningased parendustööd(loe: vigade parandused)

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#88

Õnnesoovid!! Väegade ilus töö. Ja natuke kade olen ka... Wink

loll on loll olla.
Vasta
#89

sa ikka kõvasti vaeva näinud, tubli töö aga
kui tohib küsida siis, mis olid need 3%, mis originaalsust alla kangutasid?



Vasta
#90

Jossu Kirjutas:kui tohib küsida siis, mis olid need 3%, mis originaalsust alla kangutasid?
See huvitab mind ka.

Palju önne! Smile
Vasta
#91

Tere

Suurimateks kangutajateks olid poldid + osad detailid olid tsinkimata, mis peaks olema. Samuti laki kasutamine triibutatud detailidel.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#92

Ei tasu igatahes selle 3% pärast pead norgu lasta. Kui jäävad need vead hinge piinama (nii täiuslikult tehtud ratta puhul nagu sinu oma - minul jääksid) siis alati saab need kõrvaldada ja lasta komisjonil ratas uuesti üle vaadata. Siis võimalik jälle kõrgem protsent saada.
Aga kui tegemist elu esimese projektiga siis oled kohe uhkelt lipu kõrgele lehvima ajanud. SUPER! Väga kena töö, EDU!

militaarmootorrattur
Vasta
#93

Tere

Uuendasin veidi veebilehe sisu ja tegin ühe enamvähem loogilises järjekorras oleva albumi taastamise algusest lõpuni. Aadress endiselt:

http://www.zone.ee/pannonia1962

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#94

Nii ilus tsikkel, et üks piltidest leidis nüüd tee minu arvuti töölaua taustaks. Ma olen lihtsalt hämmingus.
Vasta
#95

Tere

Pärast peaaegu kuu aja möödumist on paari päeva pärast võimalik kätte saada fotod k-arvutisalongist, et saaks paberid arki ära esitada lõppude lõpuks. Õnneks on praegu juba talvSmile ja kuudekaupa ootamine eriti ei sega. Tuleb loota, et saab kevadeks ikka numbri kätte. Big Grin

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#96

siimlane Kirjutas:Tegin ARK-ist teabepäringu, et teada saada mis sorti Pannonia mootorrattaid siis meil registris on. Pärast vigade väljasõelumist ja L3(soolo) ja L4(külkaga) kategooria kokkuliitmist on tulemused sellised:

4 ühikut TLF/59 mudelit
24 ühikut T1 mudelit
47 ühikut T5 mudelit
2 ühikut T6 mudelit
Lugesin huviga su tegemstest-toimetustest. Endal kõik see veel ees ja pole teada millal algust saab teha :-)
Selel ark-i päringuga kohta niipalju, et kui enda ratast (TLF aastast 1963) arvele võtsin, siis seal see ametnik kuidagi ei saanud mudeliks TLF panan, väitis nagu hull, et peab mingi T olema, mul siis sai kah passi vist T1 :-)
Aga sulle palju muretuid kilomeetreid!
Vasta
#97

Tere

See peab olema mingi eksitus. Minu valduses olevates raamatutest selgub et TLF mudelit toodeti kuni 1961 aastani. 1963 oli tootmises ainult T1 mudel, ühtegi teist Pannoniat sellel ajal liinilt maha ei jooksnud.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#98

tere tahtsin küsida kas teil on olemas pannonia tööriistad +kast tõmmitsatega.mind huvitaks millised need tööristad ja tõmmitsad võlja näevad sest raamatust ei saa korralikult aru.
Vasta
#99

Tere

Täpselt ei ole veel tööriistakomplektiga tegelnud, kuid mul on olemas nii magneeto tõmmits kui ka muid mutrivõtmeid, tange ja heebleid, mis sain kaasa koos rattaga. Eks see vajab veidi tuvastamist millised neist Pannoniale kuuluvad ja millised tavalised laiatarbekaubad. Praegu on minu valduses ka originaal T5 mudeli tööriistakott, üritan sellest ka lähiajal pildimaterjali teha siis saab võrrelda mis originaal mis mitte.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta

mul on kaks pilti tööriistadest aga ma ei ole kindel millist tüüpi pannonia omad need on.aga ma arvan et kõikidel pannonia tüüpidel on ühed ja samad tööriistad.

http://fotoalbum.ee/photos/karlii/20519117

http://fotoalbum.ee/photos/karlii/20519121
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne