bensiini paak lekib
#1

masinaks delta ja bensiini paagi immitseb valtsi vahelt. Kuidas selle ära saaks paigata. A.Palu raamat ütleb, et liimida mõra peale linast riiet (talujahukott), keegi ütles, et klaasriie kah käib.
Vasta
#2

jah, mõlemad sobivad, minuarust peaks epo liim sobima. Samas, võid ka seebiga paigata Smile omalajal sõjaväes anti mulle pesuseep ja ämber kätte ja näidati zil-id ja gaz66-ed ette ja kästi tihedaks teha Toungue
Vasta
#3

Riie on liimi sees armatuuriks (nagu betoonis terasvardad) ,mis annab liimikihile suurema tugevuse.
Vasta
#4

Keevita auk kinni, ilma pauguta saab keevitada nii, et lased auto sumpsist heitgaasi paaki ja siis keevitad.

http://www.tankcure.com/Engels/voorbehandeluk.html
Seal pakutakse vahendit, mis takistab paagi roostetamist, pidi hüva kraam olema.
Vasta
#5

kinky Kirjutas:Keevita auk kinni, ilma pauguta saab keevitada nii, et lased auto sumpsist heitgaasi paaki ja siis keevitad.

http://www.tankcure.com/Engels/voorbehandeluk.html
Seal pakutakse vahendit, mis takistab paagi roostetamist, pidi hüva kraam olema.

Mmmmmmmm..... ilma tõsise kogemuse- või suitsiidsete kalduvusteta ei soovita proovima hakata. Müüakse ka kütusepaagi lappimiseks ettenähtud keemiat, mis on kindlasti madalama letaalsusega võrreldes eelpool kirjeldatud meetodiga Toungue
Vasta
#6

Tee paak tühjaks, võta maha, pese seest vee ja Fairyga mitu korda ja loputa korralikult. Kui oled veendunud, et paak seest täiesti puhas, siis nühi traatharjaga see koht haljaks (värv maha) kust lekib ja kasuta harilikku jootekolbi ja tinuta pragu või auk kinni. See minumeelest kõige lihtsam-odavam-kindlam meetod kuidas lekkimine peatada. Aga võid ju ka doonor-paagi muretseda.

militaarmootorrattur
Vasta
#7

zyndapp666 Kirjutas:Tee paak tühjaks, võta maha, pese seest vee ja Fairyga mitu korda ja loputa korralikult. Kui oled veendunud, et paak seest täiesti puhas, siis nühi traatharjaga see koht haljaks (värv maha) kust lekib ja kasuta harilikku jootekolbi ja tinuta pragu või auk kinni. See minumeelest kõige lihtsam-odavam-kindlam meetod kuidas lekkimine peatada. Aga võid ju ka doonor-paagi muretseda.

Paremaid tulemusi saab kui auk kinni joota vasega! Tina ma nii tähtsat auku täitma ei usaldaks. Vasega jootmine eeldab muidugi gaasileegi olemasolu.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#8

Keemiline metall abiks ehk? Radikat sai sellega edukalt lapitud ehk saab paakigi.
Vasta
#9

Paagi saab keemilise metalliga tõesti kõige kiiremini.Radikatega see jama,sõltub muidugi paiga suurusest-neil,liimil ja korpusel erinev paisumine.Võib tehtud töö ,,hüljata,,.
Vasta
#10

Tina ei kipu eriti hästi terase külge hakkama; vähemalt mull mitte. Aga vasejoodis peaks küll pidama.


Vasta
#11

algul tegin nii, et nühkisin seepi prao peal, aga tegin vist midagi valest ja ikka lekkis. Siis võtsin jahukoti ja lõikasin ribad välja ja liimisin 3 kihti PVA liimiga peale, kõige peale tgin silikoniga väikse kihi. Varsti tulevad pildid kah.

aga värv jäi maha kraapimata.

Isa ütles, et sinepipulbriga saab kah kuidagi lekke peatada.
Vasta
#12

Kui paagiga veel lekkeprobleeme peaks tekkima, siis on mul üks Delta paak müügiks.
Vasta
#13

pildid
http://www.hot.ee/hennhillar/moto/benapaak/P2010003.JPG
http://www.hot.ee/hennhillar/moto/benapaak/P2010011.JPG
http://www.hot.ee/hennhillar/moto/benapaak/P2010012.JPG
Vasta
#14

Seltsimehed paikasid ühe jaguari lekkivat paaki mul garaažis, ise olin mütaka ajal õues, oli selline tume müts. Seltsimehed olid kangelt kavalate nägudega ja üks oli rõõmus ning teine lihtsalt lõbus. Elu ja tervise juures.
Surma et vast ei saa. Vee ja fairiga tasuks pesta küll. Ise ka teeks nii.
Vasta
#15

PVA sulas üles, ei pea. Keerasin masina küllili, et ei lekiks. Kui ilm soojemaks läheb panen super atackiga, riie jääb samaks.
Aga kuidas vasega tinudataksse, pne saltseri sisse vasejupi ja puutun kolviga vastu ja siis hõõrun vase augu peale.
Vasta
#16

Ära jama selle riide ja liimiga, pole muud mõtet kui tegemisrõõm. Vasega ei "tinudattagi", valgevasega ehk kõvajoodisega jootmine nõuab kõrget temperatuuri mida saad gaasitule leegiga/põletiga näiteks. Kui tahad lasta keevitada või vasega joota, lase teha kellelgi kel selleks oskust/kogemust. Kui ise tahad teha, proovi tinaga joota. Ei saa täpselt aru, kus see lekkiv koht Su paagil on aga kui mehaanilised jõud/pinged lekkekohta ei mõjuta, siis peaks pidama küll. Iseasi on see, et pinna pead täiesti kuivaks/puhtaks saama ja korraliku suure kolviga (või kolbiga?) opereerima. Ise olen mosse paaki 2x tinaga parandanud, seal küll teine asi, sile pind ja panin õhukesest messingplekist paigad peale.
Vasta
#17

Kõige lihtsamalt saab paagi korda sellise süstla taolises tuubis müüdava möksiga. Kuivab ära siis on nagu metall. Müügil on pm. igas tanklas. Maksab ca. 150 eeku. Enne tee pind puhtaks, lase see mögin süstlast välja, sega(see koosneb kahest komponendist, kahe kordne süstal) lõpuks kanna see möks pinnale kust lekib. Siis lase kuivada nii pool tundi. Asi väga kiire ja tõhus. Jääb hästi pidama. Ise ka parandasin sellega paaki. Aga pind tee hästi puhtaks värvist ja muust sodist. Pind peab olema ka kuiv. Wink Pole midagi keerulist. Aga sega väikseses kogustes kuna seda ei kulu palju.

Jõudu tööle siis!
Vasta
#18

ma tahtsin vana kihti ära eemaldata, aga see oli kivikõva ja siis ma avastasin uue lekkekoha kuhu lasin liimi peale
Vasta
#19

taurii Kirjutas:Kõige lihtsamalt saab paagi korda sellise süstla taolises tuubis müüdava möksiga. Kuivab ära siis on nagu metall. Müügil on pm. igas tanklas. Maksab ca. 150 eeku. Enne tee pind puhtaks, lase see mögin süstlast välja, sega(see koosneb kahest komponendist, kahe kordne süstal) lõpuks kanna see möks pinnale kust lekib. Siis lase kuivada nii pool tundi. Asi väga kiire ja tõhus. Jääb hästi pidama. Ise ka parandasin sellega paaki. Aga pind tee hästi puhtaks värvist ja muust sodist. Pind peab olema ka kuiv. Wink  Pole midagi keerulist. Aga sega väikseses kogustes kuna seda ei kulu palju.

Jõudu tööle siis!
tõepoolest see süstalde sees olev vedelmetall on hea kraam,olen ise kahel autol lõhkikülmunud mootoriploki ära lappinud ja krt. siiamaani pole sealt tilkagi läbi lasknud.
Vasta
#20

super attack lahustub bensiinis.
Ma kaa lappisin oma kardi paaki alles. Sai siis ilusti kinni joodetud suure kolvi, saltseri ja tina abil. Jäi ilusti pidamaSmile

Minski paagi klamber oli nii halvasti, et sinna ei pääsenud millegagi ligi ja tegin klambri ümbruse puhtaks ja panin paksu silikooni kihi, peab siiani juba siis üle aasta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne