bensiini paak lekib
#21

ma tegin eile just tinaga, kraapisin värvi suures ulatuses maha, et kõik augud näha oleksid, tegin augu ümbert saltseriga kokku ja tina lasin otse paagi peale. Homme loputan benaga üle ja siis näeb kas peab.
Vasta
#22

mina küll lasin vana paagi ära keevitada ja uuesti orginaalvärvusse värvida, kõik see jama maksis ainult 300.- kr
Vasta
#23

teema juba ammu lahendatud, aga... paak hakkas epo liimi alt roostetama ja sealt hakkas tasapidi lekkima. ala oli nii suur, et oleks aidanud ainult pleki peale keevitamine, see oleks tähendanud ka pahteldamist. Läksin kergema vastupanu teed ja sebisin uue paagi (100+postikulu), haljaks tegemine haavlipritsiga + värvimine läks 150 (oma värv, teised raamijupid kah). Kindlasti oli omavaeva vähem uue paagiga.
Kui paagil on väga väike auk, siis soovitan puhastamist ja kampvoliga jootmist, edasi juba keevitus. Vana paagi lasen ära keevitada ja see läheb ühele teisele projektile peale.
Vasta
#24

delta pole ju vist veel nii uunikum, et juppe ei ole või kuidas?
Vasta
#25

keevitada saab ka ju ilma pauguta, või mis? lased servani vett täis ja hakkad keevitama, kui just auk väga suur pole. isegi suurema augu olen nii kinni keevitanud, et vett täis ja auk taeva poole.

Damn right I'm good in bed i can sleep for hours!
Vasta
#26

gauja paak sai suure jootekolvi abil ära joodetud. kuna tina on pehme material, siis sai viiliga suured konarused maha hõõruda, liivapaberiga siledaks ajada ja pärast üle värvida. Ja paak peab juba mitu aastat! kuigi tõsi ta on, ega eriti tarvitamist pole masin näinud - pole aega kõikse aeg ka võrrihobiga kodumail tegeleda. suurema augu puhul aga aitab tõesti ainult keevitus, igasuguseid keemilisi metalle jms kama mida proovitud sai, ma ei soovita, tulemus on küll olemas aga ei pruugi kauaks olla.
Vasta
#27

Marxy Kirjutas:keevitada saab ka ju ilma pauguta, või mis? lased servani vett täis ja hakkad keevitama, kui just auk väga suur pole. isegi suurema augu olen nii kinni keevitanud, et vett täis ja auk taeva poole.
Keevitamise ajal lastakse CO2 paaki, siis võib isegi bens sees keevitada, olen omasilmaga näinud.
Vasta
#28

Ja seda sellepärast, et pauku teeb hapnikuga segunenud bensiiniaur. Kui hapniku asemel CO2 sees on, siis pole pauku oodata sest paljast bensiini kartma ei pea ja CO2 on põlemist pärssiv gaas, seega on asi turvaline.

Tundsin lihtsalt vajadust asi lahti seletada, et igaüks aru saaks ja küsimusi ei esitaks. Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne