Kas kellegil vedeleb üleliigsena mõni vana fotokas?
#1

Tere.
Teen lastele fotoringi ja tahaks neile näidata, et milliste kaameratega vanasti pildistati. Et kui kellegil vedeleb mõni vana ja katkine kaamera mille võiks lõkkesse viskamise asemel annetada õppeeesmärgil fotoringile siis andke lahkesti teada.


See teema pole stiilis, et tahan saada tasuta profikaameratSmile...sellised on juba olemasSmile

Tänud
Martin
5143420
Vasta
#2

Viljandi taaskasutuskeskuses on Smenasid ja muud sarnast aeg-ajalt müügil. Midagi on sealt vist praegugi.

Kaalu tänaval.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Tänud teatamast...Smena tüüpi kaamera on ka ilmselt kõige levinum nimi. Vaatan siin Tallinna taaskasutuspoodi ka.
Vasta
#4

(10-08-2010, 17:24 PM)Martin460 Kirjutas:  Tänud teatamast...Smena tüüpi kaamera on ka ilmselt kõige levinum nimi. Vaatan siin Tallinna taaskasutuspoodi ka.

Minulgi võib midagi üle olla. Kuigi kuurides seisnud ja veidi sodi saanud välimusega. Ära visata ei taha, üllaks eesmärgiks kingiks ära küll.

See, kas mul see isend alles on, selgub järgmiseks esmaspäevaks, mil ma taas oma ladudesse satun.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

(10-08-2010, 17:47 PM)valdo Kirjutas:  
(10-08-2010, 17:24 PM)Martin460 Kirjutas:  Tänud teatamast...Smena tüüpi kaamera on ka ilmselt kõige levinum nimi. Vaatan siin Tallinna taaskasutuspoodi ka.

Minulgi võib midagi üle olla. Kuigi kuurides seisnud ja veidi sodi saanud välimusega. Ära visata ei taha, üllaks eesmärgiks kingiks ära küll.

See, kas mul see isend alles on, selgub järgmiseks esmaspäevaks, mil ma taas oma ladudesse satun.

Vaata palun jah kui meeles on.
Vasta
#6

Mul on üks zenit2-ga sarnane minolta. Pole just päris sada aastat vana, aga siiski üsna vana. Pidin just eile prügikasti viskama. Annaks saku nelipäki vastu ära, kui huvi. Asun Tallinnas Nõmmel.

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
Vasta
#7

(13-08-2010, 17:32 PM)MAV Kirjutas:  Mul on üks zenit2-ga sarnane minolta. Pole just päris sada aastat vana, aga siiski üsna vana. Pidin just eile prügikasti viskama. Annaks saku nelipäki vastu ära, kui huvi. Asun Tallinnas Nõmmel.

Tänud. Saatsin kirja.
Vasta
#8

Võtsin Sulle mõeldes oma töökojast ühe vana Vilija kaasa (millest ennistki juttu tegin). Veidi on kriibitud, kuna olen ta üles korjanud kunagi ühest prügihunnikust. Aga muidu komplektne.

Kui homme Tallinna tulen, võin Sulle ära tuua (anna ainult teada, kuhukanti).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

Siinkohal suured tänud valdole ja MAV-le kes lahkesti aitasid noorte silmaringi laiendada paari vana kaameraga.
Vasta
#10

(16-08-2010, 13:58 PM)Martin460 Kirjutas:  Siinkohal suured tänud valdole ja MAV-le kes lahkesti aitasid noorte silmaringi laiendada paari vana kaameraga.
Sümboolse tasu eest annan ära vähekasutatud Smena 8Mi ja ühe nõukapäritolu kaamera, kust pildistamiseks tuli ülalt sisse vaadata.
Vasta
#11

(16-08-2010, 20:19 PM)Regardman Kirjutas:  
(16-08-2010, 13:58 PM)Martin460 Kirjutas:  Siinkohal suured tänud valdole ja MAV-le kes lahkesti aitasid noorte silmaringi laiendada paari vana kaameraga.
Sümboolse tasu eest annan ära vähekasutatud Smena 8Mi ja ühe nõukapäritolu kaamera, kust pildistamiseks tuli ülalt sisse vaadata.

Tänud. Saadan kirja.
Vasta
#12

Saan laste silmaringi laiendada paari vana Norma välguga. Lähvad neile Smenadele kenasti külge :)
Sümboolset tasu ei soovi.
Vasta
#13

Tänud Jansa...saatsin PM-i
Martin


(23-08-2010, 22:14 PM)Jansa Kirjutas:  Saan laste silmaringi laiendada paari vana Norma välguga. Lähvad neile Smenadele kenasti külge Smile
Sümboolset tasu ei soovi.
Vasta
#14

Tahaksin tänada omaltpoolt Jansa-t kes peale edukat püstolreporteri karjääri andis fotoringile 2tk. erinevas suuruses FIL välku, laadija ja 1tk. Smena.
Aitäh!
Vasta
#15

Jah, see 105 (oli vist) annab igale smenale hundi välimuse :D

Nii edasi läheb, võid end varsti kollektsionääriks juba nimetada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne