Pobeda elektrijuhtmestik ?
#1

Otsin oma 21 jaoks elektrijuhtmestikku. Mulle pakuti juhtmestikku, kuid see ei osutunud Volga omaks. Omanik kinnitab küll, et ostis selle kusagil 70 aastatel Pihkvast Volga jaoks. Arvan, et on Pobeda oma, sest sellel juhtmestikul oli kapoti alla jääval osal 2 metall sukaga varjestatud juhet. Selliseid juhtme otsasid ei ole Voldadel ega gaz veokatel. Sellel komplektil oli iseärasuseks veel selline erandlikkus, et kapoti all oleval osal üks juhtmete kimp lõppes paljastatud tinutatud juhtme 4 otsaga, mis lähevad pronksist pulkadele risti puuritud aukudesse. Juhtmete kinnitus toimub pronksist pulkade otstes asuvate kruvide abil. Pronksist pulkasid komplekti küljes ei ole, need on mingi el. seadme küljes. Kapoti all oleva üks juhtmete haru lõppes kahe ühesoonelise eraldi valge torukujulise plastist sileda rüüsiga juhtmetega. Need on kindlasti need juhtmed, mis on tavaliselt vee temp. ja õli rõhu andurite küljes. Oli ka olemas see osa mis suundub salongi ja taga tulede suunas ja need ei olnud ka Volgade oma. Puudus sellel komplektil Gaz tüüpi autodele stopp tule hüdraulilise rõhu andurile kinnituvate juhtmete torukujulised juhtme otsad.
Pobeda asjatundjad peaksid selle kirjelduse järgi ära tundma, kas vastab tõele minu oletus. Kui mõnel mehel on selle omandamise soovi ( praegu veel omaniku käes) , siis sooviksin vahetusena saada Volga el. juhtmestikku vastu.
Tel 53422533 või privasse.
Vasta
#2

Minu poolt kirjeldatud e. juhtmestik kuulub hoopis sõjaväele valmistatud UAZ -ile. Võibolla selline teadmine osutub uazi huvilistele kasulikuks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne