Aidake leida pätti !
#1

Mu pere vara käidi lõhkumas.
Täna kell 16.30 sõitis suunal Võidu Väljak - Kaarli Kirik mu tütre autole sisse rohelist värvi sõiduauto numbriga 900 AYC ja põgenes.
Kes teab midagi antud numbrimärgiga autost ning selle omanikust, palun andke teada telefonil 5033576, Ain.
Vasta
#2

Kui numbrimärk on teada, saab teha politseile avalduse ja anda niiviisi asjale ametlik käik.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Asjale anti ametlik käik, kuid tänase ilmaga toimunud rohkete õnnetuste tõttu pole politesi juba kahe tunni jooksul leidnud aega kohalegi tulla. Tahaks politseid aidata auto leidmisel, enne kui see ära kaob.
Vasta
#4

Kui politsei õnnetuspaiga ja pealtnägijate tunnistused fikseeris, ei tasu muretseda autoomaniku/auto leidmine on ainult ajaküsimus.
Vasta
#5

Tegu on RENAULT 19-ga.
Vasta
#6

Tänan reageerimise eest!
Liikluskindlustuse netipäringu järgi alles eelmine nädal on selle Reaultí omanik poliisi teinud, seega jääb ülejäänu autoteeninduse ja kindlustusfirma vaheliseks tõmblemiseks.
Tütreke viga ei saanud.
Vasta
#7

Autoomanik käes? Kindlustus ja teenindus ei liiguta minu teada enne midagi kui süüdlane on allkirjaga süüd tunnistanud või politsei süü tuvastanud.
Vasta
#8

vaata , ega kui ma omale auto ostax, eriti veel sellise vana renuu, kas ma yldse viitsixseda oma nimele tegema hakata...ja kui ma ise nyyd politseisse ei lähe yles tunnistama ....siis ...v6i kui
juhul kui auto ametlik omanik teab kelle ta oma auto myys siis veel , aga muudel juhtudel on suur v6imalus , et tgelik syydlane jääbki leidmatta...
Juhul kui ta oli kaine ja kindlustus /yv olemas ja auto tema nimel ja ise roolis , siis tegemist lihtsalt väga lolli inimesega , aga muudel juhtudel on p6genemine ju lihtsam v6imalus karistamatult pääseda

Pole midagi targemat teha
Vasta
#9

Killer, kas Sa propageerid siin sündmuskohalt ärasõitu või?

Siin foorumis kehtib põhimõte, et aus kodanik vastutab ise oma tegude eest. Ja avariikohalt ära sõitmine ei kuulu oma tegude eest vastutamise sekka.

NB! Kasutaja indreksirk teab tõenäoliselt paremini, aga sündmuskohalt ära sõit võrdsustub purjuspäi autojuhtimisega. Sellega kaasnevad ka oluliselt suuremad karistused kui suurem kindlustusmakse.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#10

Kusjuures tuttaval oli selline situatsioon, et sõideti külje pealt sisse. Avarii põhjustaja lasi jalga - ta asus jälitama seda inimest, et auto numbrit näha. Pärast politseis kui asja arutati taheti ka temale (kannatanud pool) teha trahvi sündmuskohalt lahkumise eest. Eesti Politsei on endiselt kari debiilikuid väidan mina, sealt pole sul abi loota. Tuleb ikkagi ise see auto üles leida ja allkiri liiklusõnnetusest teatamise vormile välja peksta.
Vasta
#11

stennadi Kirjutas:Kusjuures tuttaval oli selline situatsioon, et sõideti külje pealt sisse. Avarii põhjustaja lasi jalga - ta asus jälitama seda inimest, et auto numbrit näha. Pärast politseis kui asja arutati taheti ka temale (kannatanud pool) teha trahvi sündmuskohalt lahkumise eest.  Eesti Politsei on endiselt kari debiilikuid väidan mina, sealt pole sul abi loota. Tuleb ikkagi ise see auto üles leida ja allkiri liiklusõnnetusest teatamise vormile välja peksta.


Tore suhtumine, ma leian, et vägivalla propageerimine siin foorumist veel puudub. Minul pole siiani olnud olulisi vastuolusid Eesti Vabariigi politseiga, vaatamata sellele, et olen saanud karistada liiklus eeskirjade rikkumiste eest ja tösi ka põhjustanud liiklusõnnetuse, seda küll jalakäija kiirusel teisele sõidukile otsa tagurdades. Kehtib põhimõte kuidas küla koerale nii koer külale. Kui inimene säilitab rahu ja kaine mõistuse, omab võimet lugeda ja mõista elementaarseid õiguslike tekste ja on üldiselt viisakas, peaks olema 99% juhtumitest lahendatavad kas omalkäel või juristi abiga.

Lisaks veel, et peksmise eest on meie väikses riigikeses ettenähtud karistus, ja kas see polnud mitte kuni 5 aastat kinnipidamisasutuses.

Ps: Siin foorumis on mõned tegelased viimasel ajal silma hakanud oma agresiivse suhtumisega, soovitan neil otsida abi vastavat väljaõpet omava personaliga kliinikutest mitmel pool Eestis, enne kui suhtumine toob kaasa tösised tagajärjed.

PPs: Vabandan tavapärasest vähe teravama keelekasutuse pärast, olen lihtsalt väsinud igalpool vohavast vägivallast.
Vasta
#12

suvel, olles sõbra pulmas, nägin, kuidas nina ees sõitis ühele pulmalisele külje pealt sisse üks vana rimakas mazda, muidugi ta põgenes, jättes katkisõidetud tuttava tee keskele ootama (tuttav hakkas vasakpööret tegema, suund oli aegsasti sees, auto peatus, et vastutulev auto mööda lasta. Linna vahel toimus õnnetus) pärast vasakult möödumist ja oma auto lõhkumist (tuled, rehv), õnneks nägime numbrit, aga kui politsei 30 min pärast kohale tuli (politseijaoskond asus 1km kaugusel, tulid kahe autoga, peale kolmandat helistamist, kuigi eelnev teine kõne väitis, et autod on teel ammu juba), hakkasid süüdistama, et miks see auto seisab 10cm üle telgjoone, et ise olete süüdi Sad
muidugi õnnetuse pühjustanud autojuht oli teada, aga auto ei kuulunud ametlikult talle, oli nagu saiapäts edasi müüdud, nagu politsei väitis. Auto ise-enesest leiti tund hiljem kümmekond km eemalt kraavist. Ni et peale politsei poolset kohustuslikku kannatanu süüdistamist sai ikkagi õige põhjustaja peale süü jäetud. Põhjuistaja oli otseloomulikult lubadeta ja purjus.
Vasta
#13

Edit: tundus sobivat see siin rääkida, vabandan teemaalgataja ees sodimise pärast.

Ma ükspäev sain hakkama teoga, mis ei ole küll midagi erilist, kuid pani iseennast parema inimesena tundma.

Nimelt sõitsin Tõnismäe hambapolikliiniku poolt Vabaduse väljaku suunas ümber Kaarli kiriku. Seisime kiriku kõrval foori taga, mina esimeses ja Volvo 850 kõrvalreas. Rohelise süttides hakkasime liikuma, Volvo nõks eespool... Ja siis ma näen, et nüüd see juhtub ja tunnen, et midagi teha ei saa - Endla tänavast tuli veel hooga kaubik, a la Ford Transit vms ja ning tema ja Volvo read ühtlustusid ja nii nad kokku saidki. Esimese hooga roolisime kõik koos ülejäänud fooritaguste autodega sealt mööda, aga siis tuli mul südametunnistuse hääl ning sõitsin ümber kiriku tagasi, et anda kannatanule oma telefoninumber, kui tal tunnistajat vaja peaks olema (kohapeale jääda mul ei olnud võimalik, olin juba niigi natuke hiljaks jäänud). Leidsin oma paberite vahelt veel ühe selle blanketi ka, millele kõik andmed ja joonised märgitakse, et anda Volvo juhile.

Tuli välja, et oligi kasu minu tagasiminemisest, kuna kaubikujuht arvas, et temal oli õigus seal sõita sel hetkel. Aga koos Volvoga me esimestena rohelise süttides startiisme nii et, polnud enam vastu vaielda midagi.

Miks ma seda rääkisin? Lihtsalt niisama, eks osalt muidugi jälle parema enesetunde nimel, et sai oma uhkest teost lobiseda, aga samas loodetavasti kellegil tuleb see kunagi sarnases olukorras meelde ja on ehk abiks. Loodan vähemalt, et kui mul peaks kunagi selline jama tekkima, siis ka keegi saab aidata vaidluste lahendamisel.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#14

[/color]
Mingit tüüpi kahju hüvitab ju ka liikluskindlustusfond, või ma`eksin?

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#15

Liikluskindlustuse fond hüvitab kahju vaid juhul kui süüdlane on teada, kuid ei oma kindlustuskatet enda põhjustatud liikluskahjudele.
Vasta
#16

Asi edastatud Eesti Politseisse. Isiklikult ainult positiivsed kogemused.
Alustatud väärteomenetlus.
Kokkupuude süüdlase kindlustusega (Ergo) toimub täna. Asjade kulgemisest annan jätkuvalt teada, et siis lõppkokkuvõte teha ja selle alusel ka mingi analüüs mida millal ja kuidas teha.
Rahulikku meelt kaasfoorumlased.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne