Tagaveolise Ascona veljed
#1

kasutasin algul otsingut, aga ei leidnud. ega keegi ei oska öelda selle auto originaalvelje parameetreid - keskava, offset etc. või mingi viide kuskile. otsisin ingliskeelsete otsimootoritega...
Vasta
#2

Tere on muidu olemas, kui huvi peaks pakkuma...=) Täitsa müügis...=)
Äkki lisad mingi pildi nendest...saaks vaadata, kas on samad...kuigi peaks nagu olema.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#3

küsimus selles ongi, et vaja nad hankida. auto seisab ilma ratasteta...
Vasta
#4

Nn sportplekkvelgede parameetrid (minu teada pandi neid Asconale kah) olid 5,5Jx13" ET37 keskava 57,1mm.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#5

Vabandust et ma parameeetritest midagi ei räägi, siiski aga velgedest . Ma pole küll päris kindel aga ma olen kuulnud oma kõrvaga ja ka näinud oma silmadega et ascona b´ga käisid kaasas natuke teise välimusega veljed. Pildipeal oleval on kokku 8 kandilist auku, ascona omadel peaks aga idee järgi olema neli pikka auku. Ehk et kahest august on üks saanud. Aga pildipeal olevad veljed sobivad alla 100% ja nende velgede parameetrid on asconale õige.

OK. Valetasin, kogemata, minu kirjeldatud veljed kadetti omad hoopis.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#6

Minul seisavad nurgas ascona B originaal veljed, nagu soovid. Kui vaja helista ja räägime.......53737616
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne