Tatra T87
#1

Huvitav, kas selliseid autosid kah veel kusagil Eestis liikumas on näha? Täpset marki ma muidugi ei tea, aga T87 oli sellele kõige sarnasem - ees kolm tuld ja selline omapärane tagaosa.
Mäletan, sügaval nõuka-ajal seisis üks selline isend Kohtla-Järvel spordihoone juures (kohalikud ehk mäletavad). Aga nüüd pole juba aastaid neid liikumas näinud...
Vasta
#2

ATS007 Kirjutas:Huvitav, kas selliseid autosid kah veel kusagil Eestis liikumas on näha? Täpset marki ma muidugi ei tea, aga T87 oli sellele kõige sarnasem - ees kolm tuld ja selline omapärane tagaosa.
Mäletan, sügaval nõuka-ajal seisis üks selline isend Kohtla-Järvel spordihoone juures (kohalikud ehk mäletavad). Aga nüüd pole juba aastaid neid liikumas näinud...

Üks on Tallinna lähedal taastamises.
Vasta
#3

See (kas just nüüd see seisis 70 aastatel Sääse peatuse lähedal,oli veel hallikat tooni)viimati nägin seda taastamisel olevat Tallinna eeslinnas 2-3 aastat tagasi .Praegu sealt möda sõites pole auto enam silma jäänud.Sealsamas lähedal ka üks EMW.
Vasta
#4

Selle Tatraga sõitis aastaid ETV kunagine Kohtla-Järve filmikorrespondent Jüri Kesküla.Mäletan kui ta 70-nendatel selle autoga käis erinevatel üritustel Aktuaalse Kaamera jaoks uudistelõike tegemas.
Vasta
#5

seda autot nägin mina viimati sõitmas Tallinnas 93-94a, siis pikkaaega seisis krunditud kere Mõigus ühes hoovis ja viimati nägin seda 99-00a paiku autokastis peterburi mnt-l susi hotellijuures linnast välja sõitmas (jumal hoia-äkki emeksisse)
Vasta
#6

Vaadates viimast pilti , jääb arusaamatuks , miks juhipoolne tuli ei põle.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#7

MartinL Kirjutas:Vaadates viimast pilti , jääb arusaamatuks , miks juhipoolne tuli ei põle.
Kui see just mingisugune tehasepoolne vigur ei ole, siis ma pakuks, et pirn on läbi põlenud Smile
Vasta
#8

[attachment=25233]Tatra t87 tagantvaade.Omapärane, kas pole?
Vasta
#9

Vähemalt üks auto on taastamisel (kas tegu on sama isendiga mis Mõigus seisis ma ei tea) möödund suvel käisid "saarlased" hiiumaal üles korjamas
ühe totaalselt ümberehitatud Tatra jäänuseid...

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#10

simmer Kirjutas:Tatra t87 tagantvaade.Omapärane, kas pole?

Loomulikult on. See on maailma üks omapäraseima väliskujuga autosid minu arvates üldse.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#11

MartinL Kirjutas:Vaadates viimast pilti , jääb arusaamatuks , miks juhipoolne tuli ei põle.
Võib-olla olen mina loll, aga omast arust vaatasin küll kõik tsiteeritavale postitusele eelnevad (see tähendab siis #1-5 antud teemas) postitused piisavalt tähelepanelikult läbi, suutmata ometi neist AINSATKI pilti leida samas kui MartinL postitus sellele justkui viitaks...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#12

Sillu Kirjutas:Võib-olla olen mina loll, aga omast arust vaatasin küll kõik tsiteeritavale postitusele eelnevad (see tähendab siis #1-5 antud teemas) postitused piisavalt tähelepanelikult läbi, suutmata ometi neist AINSATKI pilti leida samas kui MartinL postitus sellele justkui viitaks...
Hmm... Tõsijutt. Aga samas nägin minagi ju enne seda pilti, siiani silme ees. Ju vist on sis lugupeetud pildi postitaja oma postituse millegipärast kustutanud. Muuseas, selle vältimiseks tulekski tsiteerida seda, millest räägitakse Smile
Vasta
#13

Tatra t87 eestvaade


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#14

Njah, mina ei jälgi kõiki teemasid pidevalt (peamised, millega püüan ikka kursis olla, on Rasketehnika ja Järva-Jaani Vanatehnika Varjupaiga alamfoorumid) ja seetõttu tekitaski see olematule (tegelikult sellel hetkel ju täitsa olemasolnud) pildile viitamine minus veidi segadust. Arvan, et tuleks vältida postituse kustutamist, kui sellele järgneb juba sellega seotud kommentaar.

Edit: arvatavalt sama pilt - kui otsustada juhipoolse mittepõleva esilaterna järgi - on selle postituse kirjutamise ajal tagasi ilmunud.
41Degree Kirjutas:
Sillu Kirjutas:Võib-olla olen mina loll, aga omast arust vaatasin küll kõik tsiteeritavale postitusele eelnevad (see tähendab siis #1-5 antud teemas) postitused piisavalt tähelepanelikult läbi, suutmata ometi neist AINSATKI pilti leida samas kui MartinL postitus sellele justkui viitaks...
Hmm... Tõsijutt. Aga samas nägin minagi ju enne seda pilti, siiani silme ees. Ju vist on sis lugupeetud pildi postitaja oma postituse millegipärast kustutanud. Muuseas, selle vältimiseks tulekski tsiteerida seda, millest räägitakse Smile

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne