jawamarkt.cz
#21

Jawapartsi pole proovinud sest nendel viimati polnud kõike, mida tarvis ja hinnavahet polnud.
Vasta
#22

Ootan veel vaatan mis saab.
Vasta
#23

Ise ootan karburaatorit ja veel mõnda vidinat siin nüüd kaks kuud Cool
Vasta
#24

Ja minule pole lõpp arvet siiani saadatud.pole ka kirjadele vastatud.
Nüüd teen proovi jawapartsist.
Vasta
#25

Jawapartsist tellimuse esitamisest postkontorisse läks 12 päeva
(Ja jawamrketist pole siiani lõpp arvet tulnud)
Vasta
#26

Teinekord kui võib olla siis võin ka Pihkvast uurida. Lisaks on võimalus, et kaup tellitakse Pihkvasse kuskile postkontorisse ja sealt saab kätte. siit nt http://mvmpskov.ru/

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#27

(01-11-2018, 13:05 PM)kiiresti2 Kirjutas:  Kellelgi on kogemusi jawaparts.com-iga?
Kui kiiresti sealt osad tulevad?
Jawamarkti tellimuse tegin 11.11 ja siiani vaikus, maksin õnneks Paypal i kaudu, ehk ikka saabub kunagi,
Jawaparts.com suhtleb kenasti, tellisin 18.11. Pakk saabus 22.11, kulleriga kätte, S-Jaani saatekulu 19.60 Smile

Jawashop.com aga supper kiire, 11.11 tellisin ja 13.11 kaup kulleriga kätte lõunastSmile Tõsi seal mõni asi pisut kallim, aga kui kiirelt vaja, elab üleSmile
Vasta
#28

(08-11-2018, 15:19 PM)ratsoup Kirjutas:  Ise ootan karburaatorit ja veel mõnda vidinat siin nüüd kaks kuud  Cool

Seekord võtan oma sõnad tagasi. PayPal makse polnud mingi CC jama tõttu läbi läinud, nii et ootasin ise tühja. Hakkasin neile juba kirjutama ja siis tuli välja. Makse tehtud, olid asjad nädalaga kohal. Smile
Vasta
#29

No nii,eile olin jawamarkt.cz ukse taga ja ostlesin seal natuke,uskumatu kui nurgatagune pisike kodukontor ja hoov neil on,igati abivalmis mees oli seal kes ruttu kõik vajaminevad osad kätte toimetas ja teadis mis mu mudelile vaja on.Pärast suundusime kontorisse kus peale tema veel 2 tädi paberi hunnikute vahelt paistsid,mina mõtlesin,et siit juba saan aru miks tellimused ei jookse,puhas bardakk.Igal pool vedelesid jawa jupi,osad juba taastatud ja uued,osad vanad ja roostes.Aga noh sain oma jawale pea kõik mis vaja ja õnn sabus minu õuele.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne