jawamarkt.cz
#1

Küsimus seoses jawamarkt.cz veebikohaga- millised on kogemused sealt tellimisega? Eelmise aasta lõpus vormistasin tellimuse, nüüdseks olen korduvaid reminder'd saatnud, aga igasugune tagasiside puudub... Telefonitsi pole proovinud, sest tundub, et sealsed kodanikud ei valda inglise- ja mina saksa keelt..

fredo
Vasta
#2

Ee
Ma olen ise ka üritanud mailide teel suhelda.Ei kippu ega kõppu. Vend lihtsalt saab nii palju spämmi, et ta postkast upub.
Et kontakti saada peaksid kasutama skype tal on seal antud ka all kontaktid. Email esmase asjana ei aita kuidagi moodi jäädki seda kirja ootama.
Muidu igati lahe tegelane keda võib soovitada. Kindel ja usaldusväärne.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#3

Tuleb endal kohale sõita.Oleme plaaninud kevade hakul külastada(matkabussiga 6 magamiskohta) tsehhi vabariigi vanatehnika laata ja kohad, a 4 meest on puudu!Kellel huvi(mittesuitsetajad) võtke privas ühendust.

:I M Back
Vasta
#4

jawamarkt vastas mu järelepärimisele alles poole aasta pärast!!!
väidetavalt tal on seal arvutis posti kättesaamisega raskused.
ise tellisin jawashopist.kuid sealgi venis paki kättesaamisega pea 3 kuudSad

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#5

zxr Kirjutas:ise tellisin jawashopist.kuid sealgi venis paki kättesaamisega pea 3 kuudSad
jawashopiga mul väga positiivsed kogemused- jupid saabusid nädalatega, üks sumps oli teise leegika sisseminekuga- andsin tagasisidet, vale jupp posti ja nädala pärast oli õige tükk ilma postikuludeta mul tagasi. Kahjuks ei kopeeri jawashopi ja jawamarkti valikud päriselt üksteist...

fredo
Vasta
#6

Ot www.jawamarkt.cz mnje nje udalos njechevo posilats. Ja zapchastji dlja jawi posilaju v www.jawashop.com.
Vasta
#7

Päris head lehed Wink mul oleks bensiini paaki vaja sealt. Peab hakkama uurima Wink
Vasta
#8

OT , aga kas izidele on ka selliseid lehti. Oleks vaja uusi jalatoe kumme. ja muud kummitetaile.

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#9

zxr Kirjutas:jawamarkt vastas mu järelepärimisele alles  poole aasta pärast!!!
väidetavalt tal on seal arvutis posti kättesaamisega raskused.
FYI, Peter "back in business".. Vähemalt mina sain lõpuks oma tellimuse liikuma.

fredo
________________________________________
Hello,  dear Customers and Friends,
I have had some time ago big Problem with my computer and all my E-mails and all my contacts are away  (out).
Regrettably also from my reserve CD.
Please:
-          if you have any answer of me,
-          if you have any parts of me,
-          if you need some of me,
… send me please e-mal oncemore or our last e-mail. After I can see all again in my computer.
THANKS VERY MUCH and Best regards.
Peter from JAWAmarkt
Vasta
#10

Tere.tahtsin küsida et kuidas on viimasel ajal olnud kogemusi jawamarkt.cz -ist tellimistega???
Ise olen aastal 2016 ja 2017 mitmeid kordi tellinud staffi ning probleeme pole olnud.ja pakid on tulnud soome max.7-10 päeva.
Nüüd tellisin aasta algul,tuli arve ja maksin kohe ära.seekord ma ei saanud saadetise jälgimise koodi !! Olen korduvalt ssatnud e-maile inglisekeeles ,ei mingit vastust tule.olen ka üritanud ka helistada ja sms saatnud ka ikka ei midagi.
Kas keegi on kuidagi müüjaga kontakti saanud?kui kaua on keegi oodanud oma pakki?ja kas keegi on ka oma pakist ka ilma jäänud?
Iga tahes ei jää muud üle kui oodata.
Vasta
#11

Tellisin jaanuari lõpus jawamarktist.
Lucie kirjutas järgmisel päeval vastu, et kui kiirelt lisatud arve ära maksan, paneb kohe kauba teele.
Oskab inglise keelt küll.
Maksin ja saatsin ka maksekorralduse meili teel.
Vastu sain GLS trackingu lingi ja nädala pärast toodi ka pakk kulleri poolt koju.
Igati OK mu meelest.
Vasta
#12

(03-03-2018, 14:41 PM)kuunor Kirjutas:  Tellisin jaanuari lõpus jawamarktist.
Lucie kirjutas järgmisel päeval vastu, et kui kiirelt lisatud arve ära maksan, paneb kohe kauba teele.
Oskab inglise keelt küll.
Maksin ja saatsin ka maksekorralduse meili teel.
Vastu sain GLS trackingu lingi ja nädala pärast toodi ka pakk kulleri poolt koju.
Igati OK mu meelest.

Sul läks küll hästi .
Mina ootan ikka veel  Sad
Vasta
#13

Ei või kurta. Ise ostsin eelmine aasta vist korvile tuuleklaasi. Peale maksmist oli mõne päevaga Vantaal kohal.

loll on loll olla.
Vasta
#14

Ja lõpuks jõudis ka minu kaua oodatud pakk kohale.
Ei tea miks nii kaua läks.
Järgmine kord tuleb sügisel tellida,küll siis kevadeks jõuab kohale  Big Grin
Vasta
#15

Seal on selle asjaga nii, et kui neil kohe asjad olemas, siis saadavad. Kui aga mingi jupp puudu, siis hakkavad seda ootama ning enne muid asju ära ei saada. Muidugi nad ei teavita tellijat sellest. Mina näiteks ootasin oma tellimust pea 2 kuud, ei saanud ühtki selgitust, miks asi venib, või et saakski siis need asjad vähemalt mis olemas on. Kuna tasusin läbi PayPal-i, siis andsin complaint-i sisse. Selle peale härral järsku sobis minuga suhtlema hakata ning selgitas, et mingi kroomija onu oli manala teed läinud ning nüüd kroomi asjadega keerulisem ja pikk järjekord. Kõik arusaadav, aga klientidega võiks suhelda - eriti kui nad ette tasuvad! See lugu siis 2016a algusest.

Soovitan läbi PayPal-i maksta igal juhul. Siis on variant ühendust saada kui asjad venivad Smile
Vasta
#16

(25-02-2007, 21:47 PM)fredo Kirjutas:  Küsimus seoses jawamarkt.cz veebikohaga- millised on kogemused sealt tellimisega? Eelmise aasta lõpus vormistasin tellimuse, nüüdseks olen korduvaid reminder'd saatnud, aga igasugune tagasiside puudub... Telefonitsi pole proovinud, sest tundub, et sealsed kodanikud ei valda inglise- ja mina saksa keelt..

fredo

Proovige kasutada sellist vana asja nagu FAX. Tegu võib olla vanakooli tegelastega. Ma kunagi tellisin põkale osi, Fax tellimus kõne, saksa keeles räägivad ja transpordi organiseerisin ise. paari nädalaga olid traktori jupatsid kohal.
Vasta
#17

Just tellisin, kaks nädalat läks kokku tellimuse saatmisest kuni leegikate kodus külgekruvimiseni.
Vasta
#18

Juba jälle jama selle jawamarktiga.
Pea kaks nädalat möödas telllimuse esitamisest ja pole veel lõpp summat saadetud postiga.
Annab kõvasti soovida ja kirumist on.
Vasta
#19

Kellelgi on kogemusi jawaparts.com-iga?
Kui kiiresti sealt osad tulevad?
Vasta
#20

No minu kogemus on, et nad tegelevad peamiselt esmaspäeviti e-mailidega. Mul PAv-i juppide tellimusega läks kokku kuus nädalat. Nädalaga sain arve, siis tekkis meil segadus korra ja nad ka läksid puhkusele siis ning selle järel siis mingi 1,5 nädalat hiljem sain tellimuse lukku ja ülekande tehtud. Ma olen alati ka maksekorralduse koopia saatnud. Dpd liigutas viimase paki 1,5 päevaga sealt mulle koju. Nendega on aeganõudev e-mailida tõesti.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne