Minskiga ilge jama
#1

mul on minsk kuu aega tagasi ostsin päris kena ratas AGA koha pealt võtab päris hästi ära aga kui juba vähe hoog käes nagu sureb ärateed mis teed aga enam ei lähe?Elektriskeeme oleks ka vaja?
Vasta
#2

skeemid on kõik mul olemas, ka minski raamat.
Vasta
#3

mjah, minski jamadega olen maadeld ka. vaata äkki saab lisaõhku või on karpa timmimata..? ee

aga siis niipalju et ega kellegil ekki ei ole mingit normaalset minski silindrit, läheks ädasti tarvis..?
Vasta
#4

üks ringraja silinder koos kolviga olemas.
Vasta
#5

KLE äkki on küünal vigane !
Vasta
#6

hotrod Kirjutas:mjah, minski jamadega olen maadeld ka. vaata äkki saab lisaõhku või on karpa timmimata..? ee

aga siis niipalju et ega kellegil ekki ei ole mingit normaalset minski silindrit, läheks ädasti tarvis..?



Kle oleks isegi sulle midagi pakkuda. Sidur on olemas aga voshodi oma, see isetub ka peale, mul endal oli ka. Saad kaasa veel keti ja teise hammaka, siis on kindel laks. Kui huvi anna teada. Veel on pakkuda käigukast, karbuss, no eks leiab veel igasugust juppi. Kui kellelgi vaja siis antke teada, võimalus saada ka tutikaid osasi.

OK jõudu.

Selle minskiga võib olla jah, et saab lisa õhku, küünal, või siis karbuss.
Juhtmetega kahtlane et on midagi. Aga kas kohapeal tuurid võtab ilusti üles??
Vasta
#7

Ma usun, et selle ligi nelja aasta jooksul, mis on möödunud nimetet probleemi tekkimisest ning postitamisest siia, on see probleem vast kuidagipidi lahendunud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne