huvitavad ja iseehitatud tsiklid
#1

on kellegi kogemusi tsikkli ehitmaisega N:tsikllile automootori peale sobitamine, taha autoratta panemine. Mõtlesin kord ise, et mis oleks kui viskaks raamivahele 1,6 liitrise vana mitsu mootori.
Vasta
#2

siin nüüd üks tsikkel, millele peale pandud gaz53 mootor. tsikkli ainus viga selles et kuna tsikkel on ilma käigukastita, siis tühigaasil on tsikkli kiirus juba 60km/h. Aga mis saab siis kui on 30mh/h kiirjuse piirang?

Silindreid siis selle masinal 8
maksimum kiirus 200km/h
kiirendus 100km/h 2sek <minu arvates suht kahtlane arv
Vasta
#3

siin nüüd üks viperi mootoriga tsikkel.
Mootor siis V10, 8,3liitrine ja hobuseid sellel koguni 500.Pöördemoment 712Nm Tehnliliselt peaks see tsikkel välja minema 640km/h, kuigi pole sellelga nii suurt kiirust saavutatud muidugi.
Vasta
#4

kas keegi ütleb kuidas on võimalik sellel pildil panna kaks kardaani ühel ja samal ajal tööle, nii et ühele kardaanile enne jüõudu peale ei suuks siis oleks ju ebavõrdne, ja et käigud üheaegselt käiks, ja gaasitrossid jne ???? Ja et bensiin ühel ja samal ajal plahvataks, muiud oleks ebaühtlane ju ja siis tsikkel jõnksutaks või ei?

aadressil

http://home.t-online.de/home/plomtscher/index2.html

see kollane sealt alt millel kaks mootorit peal on.:eureka

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#5

sa mõtled seda tsiklit? hmm see on päris huvitav masin...
Vasta
#6

ma kahtlustan et tegu on siin kahe mootori omavahelise ühendamisega. sest kui hoolikalt uurida, siis on ainult üks käimalöömisvänt.....teisel juhul läheks see asi nati keeruliseks, sest võimsam mootor hakkab teist jõuga ju kaasa vedama.....
Vasta
#7

mis te arvate sellest liitrisest (3*350) Jawast. Siin siis ilusasti mootori omavahel kokkuühendatud ja võimas masin valmis. Heh. Tahaks ainult teada, et kyui palju selline kütust võtab. Kui tavalin jawa võtab 6-8, siis see võtab 18-24l sajale. Päris kulukas masin
Vasta
#8

jah neid rida kuueseid on proovitud ka, aga niiiiiiiiiii laia ja ebamugavat ei tehtud vast kunagi valmis. idee super ja näitusel peatub vist ka igaüks, aga kurvides sellisega küll möllata ei tahaks. aga mis ma targutan, kurvimurdjaks ta ju tehtud polegi. aga mingile neljarattalisele oleks see mootor vast sobivam? minu arust on selline fanatism igati teretulnud, mis sest, et igalühel omad eesmärgid...
Vasta
#9

see roheline elukas.. kahtlustan et tegu on fotoshopiga Toungue eri idee mootoreid ehitada..aj siis veel otsapidi yhendada.. yhenduskoht on kahtlane.. ja raam kah.. yldse imelik asi..

esimesel mootoril käigukasti pole..aga msi käigukand see huvitav teistpoolt mootorit paistab? ja samas tundub käimalöömisvänt kahtlane..selle vändaga peks lööma vänta mitte nagu emmidel vsit..aga sedapidi kastid käivad teistpidi vändaga..
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: hotrod
see roheline elukas.. kahtlustan et tegu on fotoshopiga Toungue eri idee mootoreid ehitada..aj siis veel otsapidi yhendada.. yhenduskoht on kahtlane.. ja raam kah.. yldse imelik asi..

esimesel mootoril käigukasti pole..aga msi käigukand see huvitav teistpoolt mootorit paistab? ja samas tundub käimalöömisvänt kahtlane..selle vändaga peks lööma vänta mitte nagu emmidel vsit..aga sedapidi kastid käivad teistpidi vändaga..

ei ole see mingi fotoshop siin. Kõike on võimalik ehitada ju.Pakun et väntvõll on sellel pikkupdid, ja seega mõlemad väntvõllid otsapidi ära ühendatud. Üks mootor on ilma käigukastita lihtsalt. See pole siin midagi keerulist. Vot see liitrine jawa on pigem keeruline
Vasta
#11

ei oska selle kohta öelda kui raske või võimatu on siukest nagu see roheline teha (olen alees suht algaja aga selleest usin ja pealegi kuskilt peab ju alustama) aga photoshop see minumeelest küll ei ole... kuidagi liiga hea, pealegi pole siin ühtki kindlat viga näha mis tavaliselt photoshopiga tuleb ja pealegi, kes ütleb et see töötab.

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#12

loomulikult väntvõll pikkupidi sees. ja käimalöömisvänt pole mingi näitaja. kõik sõltub ikka sellest, mismoodi on asi lahendatud. ülekannet keerata pole kõige hullem asi. pilt tundub ehtne.
Vasta
#13

vot see sapaka mootoriga isend on minumeelest väga uvitav :o on minumeelest juba sellest foorumist läbi käind küll......

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#14

no selle kollase (kui ta siis eksisteerib reaalselt) paak on küll eriline okse ja jawa on ausalt öelda üsna värdjalik ja ikka naeruväärselt üle pingutatud (stiilitu ühesõnaga), sapaka ja gazi omaga on aga mõnsa (mulle niuksed robustsed üldse meeldivad). ma kujutan ette et eestis oleks vast paar inimest kes saaksid sellise korraliku masina ehitamisega hakkama, selleks peaks vist ikka asja õppind olema ja rahalised võimalused ja noh ikka haiglane tahtmine, mõnsalt aega kah. olen isegi sõitnud ühe sapaka mootoriga M-iga, aga see oli 3 rattaga ja paras risu, lihtsalt liikus edasi, ma ei teagi kas see tüüp tegi ta lõpuks valmis. a proovimine juba iseenesest lahe ju!
Vasta
#15

okse või mitte, aga loeb idee ja see, kes ja kuidas selle on ka ellu viinud... loeb kvaliteet ja ka loomulikult see, kuidas asi välja näeb. aga see pole peamine...
Vasta
#16

see sapakamoootoriga riist on imekaunis.. kunagi sai ise ka katsetatud sellist ja sai asja isegi raamile aga jäi puudu see tykk mis peax sinna käigukasti kinnitamisex minema.dnepri käimakast oli planeeritud.... ja põhimõtteliselt olex pidanud hakkama ka... ise kavatsen uuesti idee ylesse võtta kui aega saan

Ostan Mini juppe!
Vasta
#17

ka mul on plaan ehitada, mootor oleks Fiati 0,9 l, ülekandeks varjaator või käigukast ja välja nägema peaks ta midagi sellist. Cool
Vasta
#18

Sikklil mõned pütid üle (48sil)http://www.bigbikeriders.com/48cyl.htm
Vasta
#19

P-4 Kirjutas:Sikklil mõned pütid üle (48sil)http://www.bigbikeriders.com/48cyl.htm

väga kahtlane... isegi kui ongi selline, siis väga jabur
Vasta
#20

see viimane ei ole kohe päris kindlasti photoshopi toodang kuna sellel lehel on üleval ka videoklipp kus see masin ka töötab

Parimat, Sander
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne