Varjupaiga logo: hääletamine
#21

Sillu Kirjutas:
olevtoom Kirjutas:No mul võib väärastunud mõttemaailm olla, aga esimene asi, mida mina sellelt #7 pildilt nägin, oli ennesõjaaegse auto radiaatorivõre koos esilaternatega.
Mina näen kahte "J" tähte (Järva-Jaani siis ilmselt), teine neist stiili mõttes tagurpidi; ennesõjaaegse auto radiaatorivõre puhul pealegi oleks tegu äratuntavalt elemendiga Varjupaiga huvivaldkonda mittekuuluvast tehnikast, mis algsete tingimuste kohaselt ei olnud lubatud.
...kuigi jah, kui nüüd mõtlema hakata, siis võib tõesti kavandi nr. 7 autor olla seda ka niimoodi mõelnud, nagu olevtoom kirjutas, õieti on ilmselt õiged mõlemad variandid.

Edit: loodetavasti need kommentaarid siiski ei mõjuta järgnevaid hääletajaid ja igaüks annab oma hääled ikkagi lähtudes enda isiklikest eelistustest.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#22

3; 9; 14
Vasta
#23

Mina isiklikult siis pooldaks töid 5; 8; 14...

Minule sümpatiseerib 5 kõige rohkem sellel põhjusel, et see on "nigu päris", st meenutab neid nõuka-aegseid kirjasid erinevate kombinaatide, sovhooside, kolhooside ja muudel autodel.
Vasta
#24

8 ja 14.
Vasta
#25

5, 7 ja 14

loll on loll olla.
Vasta
#26

1,14 ja 22

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#27

pakuks esmalt 1 ja siis 14
Vasta
#28

5,7,14

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#29

4,14,15

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#30

14

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#31

5, 6, 14
Vasta
#32

1, 8 ja 14
Vasta
#33

4, 9, 14
Vasta
#34

1, 14, 16

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#35

5, 8, 14

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#36

14, 8, 9.

...
Vasta
#37

Selgelt konkurentsitu töö on nr.7. See on kogu paketist ainus tõsine logo ja terviklahendus. Näha, et profi tehtud. Ainus töö, mida saab trafaretiga peale värvida, kilelõikajaga lihtsalt teostada jne. Trafateri jaoks tuleks tekstiosa fonti muuta pilustatud fondiks. Aga trafarett on vanatehnika puhul välistamatu.
Järgmine eelistus töö nr. 6. Põhjendused samad, mis eelmiselgi, kuid pisut rohkem sobiks Norma mänguautode kogule.
Kolmas eelistus töö nr. 13. Tundub ka profi tehtud, oleks sobilik sellisele tagasihoidlikule ärile. Varjupaik õnneks tagasihoidlikkusega ennast piinata ei taha Big Grin

Ülejäänud lihtsalt vahvad logod, igaüks omamoodi. Kui tegu oleks ainult veebilogoga või siis neljavärvitrükis kasutatava asjaga, saaksid minu hääle 1, 14 ja 20.
Vasta
#38

mulle meeldib nr. 14
Vasta
#39

9, 13, 14
Vasta
#40

Kõige esinduslikum igas mõttes on nr. 7 aga meeldivad ka 5. ja 6. kavand.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne