K: turuplatsil manuste lisamine?
#1
Question 

miks ei saa turuplatsil manuseid lisada??
Vasta
#2

Mul ka ei õnnestunud hiljuti paarisaja kilobaidise attachmenti lisamine, samas 30kb fail läks läbi küll.
Äkki on faili suurusele seatud piirang?

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#3

jaa aga mul ei pakugi manuse lisamist!
Vasta
#4

vdp Kirjutas:Mul ka ei õnnestunud hiljuti paarisaja kilobaidise attachmenti lisamine, samas 30kb fail läks läbi küll.
Äkki on faili suurusele seatud piirang?
Minu teada on pidevalt olnud 100kB piirang...
Vasta
#5

Palun tee pealkiri korda! Hea komme nõuab, et pealkirjast peab aimduma postituse sisu.
Vasta
#6

Minu meelest saab läbivalt kogu foorumis manuseid lisada, kuid need pildifailid tuleb teha väiksemaks kui 100 KB.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

100 kB piirang on küll, aga Turuplatsil tõepoolest ei pakugi manuste lisamise võimalust, mujal pole ma probleemi märganud.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#8

vot tahisin pilte ka lisada postitustele aga ei saanud!pakub ainult neti varianti aadressiga
Vasta
#9

kaas foorumlane isandpauk vastas mu teemas turuplatsil et saab manustada aga ei saa kuna ta ei pakugi sellist asja mulle nagu peaks kui teemat muudad või koostad siis peaks ta teema koostamis lehe alla pakkuma panuse lisamis kati nagu kõik teavad ja on näinud ja kasutanud seda,aga mulle ta ei kuva seda kasti sinna alla nagu teistes alafoorumites
Vasta
#10

Mina kunagi tegin selle asja kui veel adminn olin. Manuste lisamise võimaluse mõte on selles, et säiliks postituste juurde kuuluvad materjalid, mis lihtsalt netti riputades kipuvad tihti oluliselt varem ära kaduma kui postitused, mis neile viitavad. Müügikuulutuste pildid ei oma üldjuhul pikemaajalist väärtust, seega pole neid vaja spetsiaalselt säilitada.

Moderaatoritel on see õigus olemas, kuna neil on üldse kõik õigused olemas, selle pärast nad kõik vastavadki et probleemi pole Smile

Eks selles otsuses mängis oma osa ka kerge hirm, et äkki postitatakse müügikuulutustesse nii palju pilte et me peame hakkama serverit kuidagi laiendama või tekib muidu jõudlusprobleeme. Aga noh, nagu elu näitab ei saa bussidele miski vastu, nii et võimalik et seda poliitikat võib revideerida. Eks praegused adminnid-moderaatorid otsustavad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne