Teema on suletud

küsimus uue tehnikamuuseumi kohta
#1

Ei osanud seda teemat kuhugi panna nii et ärge olge pahased kui arvate et arvate, et see teema on vales kohas!! Tahaks teada kus asub retro mc tehtud muuseum? Kui ma õieti mäletan pidavat olema see tõrvas aga sealt ei leidnud ma küll midagi ja kui ma küsisin tänaval olijate käest, kus see asub siis naerdi et selline mees ei saa küll tõrvas muuseumit avada. Ei saa aru miks, aga nii õeldi. Mõni ikka naeris isuga. Siit ka veel siis paar küsimust... Kas see muuseumi jutt oli siis lihtsalt suu puhtaks jutt või tõesti avati see kusagil? Ning teine küsimus.. Kus see siis avati kui mitte tõrvas!?
päris huvitav kui lõuna-eestis veel üks muuseum. Külastaksin hea meelega aga kus see siis asub?
#2

http://www.valgamaalane.ee/260207/esileh...008975.php
#3

Nojah idee on ju tore aga olen kuulnud uuniku mehi rääkimas et hr. Sõna pidavat nii mõnelegi mehele arvestatava summa raha võlgu olema. Üks võrumaa mees aga rääkis et talle juba mitu aastat tuhandeid võlgu ja et tema polegi veel kõige hullemas seisus...
Eks see vist oli see põhjus ka et miks paljud ei tulnud sinna Retrosõidule, ilmselt hr. Sõnal selle majanduspoolega raskusi...
#4

Hm....
Et siis Hr.Sõnal sõnapidamisega raskusi ?
Noh... hea et selline asi päevavalgele ilmus.
Nüüd vähemalt teab natuke laiem foorumiliikmete kogukond ka, kes missugune inimene oma suhtumiselt on. Tegelikult.

Näiteks enda esivanem on isakodust andnud eluteele kaasa sellise tõekspidamise, et mida mees on kord kellelegi midagi lubanud, see lihtsalt tuleb ka täide viia, sest et sellest sõltub konkreetselt nii tema maine ümberkaudsete silmis kui ka ta enda usaldusväärsus/tõsiseltvõetavus.
Aga näib, et see viimane asi pole viimasel ajal eriti "trendikas", sest et miks üha enam kipub süvenema see tendents, et öeldakse paljude inimeste puhul, et "hea mees, kes ainult lubabki".

Allakirjutanu enda kogemustest lähtuvalt on ka vahelduva eduga viimatimainitud suhtumise ohvriks langenud.
#5

Imelik,et inimesed(lapsed enne kaagutavad ja siis,kui muna valmis peidavad ennast ära?)
Kui on midagi öelda,siis kontaktid on avalikud ja vastutama peaksite ikkagi.....!
Tuleb huvitav ringsõit 2007!

Edu ja tervist Teile!!

:I M Back
#6

ma ka igast si**a kuulnud selle mehe kohta! ega ta õige mees pole kui võlgu jääb ja ära ei maxa! tean 2inimest kellele ta võlgu on.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne